Teknoloji

Bimcell Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’nin en büyük marketler zincirinden biri olan Bim Birleşik Mağazaları, ülke genelindeki binlerce mağazasının yanı sıra GSM operatörü ile de hizmet vermektedir. Bim tarafından müşterilerine özel olarak geliştirilen Bimcell, oldukça uygun fiyatlı tarifelerle iletişim kalitesinden ödün vermeden operatör hizmeti de sunabilmektedir. Üstelik bu alanda müşterilerine çeşitli konularda destek verebilmek için Bimcell Müşteri Hizmetleri birimini de aktif eden Bim, bu sayede karşılaşılan her türlü soru ve sorunun giderilmesini sağlayarak müşteri memnuniyeti elde edebilmektedir.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Birimi

Her ne kadar sektörde yeni bir GSM operatörü olarak bilinse de ülke genelinde geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Bimcell, pek çok farklı operatör gibi konuşma, SMS ve internet paketleri ile müşterilerini memnun etmektedir. Müşterilerine özel çeşitli tarife ve kampanyalara imza atan bu operatör şirketi, Türkiye’de yüzde 98’in üzerindeki nüfus kapsama oranıyla müşterilerine sorunsuz bir iletişim hizmeti sağlamaktadır.

Bimcell müşterileri, operatörü ile alakalı yaşamış olduğu sorunların çözüme kavuşturulabilmesi için Bimcell Müşteri Hizmetleri Biriminden gerekli desteği alabilmektedir. Bimcell Müşteri Hizmetleri Birimi operatör kullanıcılarının tarifeleri, paketleri ya da bunun gibi çeşitli konularda ihtiyaç duydukları hizmetli kısa sürede sağlayabilmektedir.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Bimcell Müşteri Hizmetleri, Bimcellilerin her türlü ihtiyacında yanında olan, sorularını yanıtlayan, istek, öneri ve şikayetlerini dinleyen bir birim olarak hizmet vermektedir. Diğer pek çok GSM operatöründe olduğu üzere Bimcell’de de müşteriler zaman zaman sorunlar yaşayabilmekte, tarife değiştirmeyi isteyebilmekte ya da paket satın alabilmektedir. Bu gibi durumlarda Bimcell Müşteri Hizmetlerine ihtiyaç duyulurken, müşterilerin birçoğu çalışma saatleri hakkında bilgi edinmeyi istemektedir. Bimcell müşteri hizmetleri çalışma saatleri genellikle haftanın 7 günü 24 saat boyunca devam ederken, Bimcellilerin diledikleri zaman diledikleri yerde çağrı merkezini arayarak yardım alabilmektedir.

Bimcell Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Bimcell Müşteri Hizmetleri telefon numarası pek çok Bimcell müşterisinin ihtiyaç duyabileceği bir bilgidir. Çağrı merkezi müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilmek ve sorunlara çözüm bulabilmek için gerekli olan bu numaraya bazen ulaşabilmek mümkün olmayabilir. Bimcell Çağrı Merkezi telefon numarası 444 4 551 olarak bilinmektedir. 444 4 551 numaralı müşteri hizmetlerini arayan her bir Bimcell kullanıcısı kısa süre içerisinde ihtiyaç duyduğu desteği alabilmektedir.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Bimcell müşterilerinin en çok mustarip olduğu konulardan biri de müşteri hizmetlerine bağlanabilme süresidir. Genellikle firmaların müşteri hizmetleri yoğun olarak çalıştığından müşterilerin anında müşteri temsilcisine bağlanması mümkün değildir. Bunun için hatta belli bir süre beklemesi ya da sesli sekreter ile müşteri temsilcisine ulaşmaya çalışması gerekmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmak istemeyen müşteriler ise Bimcell Müşteri Hizmetleri direkt bağlanma yollarını aramaktadır.

Bimcell müşterilerinin uzun süre hatta beklemeden müşteri temsilcisine bağlanabilmesi için ilk olarak 44 4 551 numaralı müşteri hizmetlerini araması gerekmektedir. Ardından telesekretere ulaşan müşterinin “0”a tuşlaması gerekmektedir. Oldukça basit olan bu iki aşamadan sonra müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirmek mümkün olacaktır.

Bimcell Online İşlemler

Bimcellilerin ihtiyaç duyduğu işlemleri gerçekleştirebilmesinin tek yolu elbette ki sadece müşteri hizmetleri değildir. Bunun ile beraber Bimcell online işlemler üzerinden de pek çok farklı işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilmek mümkündür. TL yüklemeden bakiye sorgulamaya, tarife değişikliğinden taahhüt bilgilerine kadar pek çok farklı işlem bu kanal üzerinden kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir.

Bimcell Online İşlemler üzerinden ihtiyaç duyulan her türlü işlemi gerçekleştirebilmek için öncelikle müşterilerin şifresini öğrenmesi gerekmektedir. Web şifresini bilmeyen Bimcelliler cep telefonundan *952# tuşlayıp arama yaparak şifresini öğrenebilmektedir. Ardından cep telefonu numarasını ve şifresini online işlemler sayfasından girerek gerekli her türlü işlemi gerçekleştirebilmektedir.

Bimcell Sosyal Medya Hesapları

Bimcelliler, operatörü ile alakalı kampanyaları, tarifeleri ya da gerekli bilgileri Bimcell Sosyal Medya Hesapları aracılığı ile kolaylıkla öğrenebilmektedir. Günümüzde birçok insan vaktinin çoğunu sosyal medya platformlarında geçirdiğinden, Bimcell gibi firmaların bu kanallar üzerinden müşterilerine ulaşması daha kolay bir hal almaktadır. Üstelik bu kanallar üzerinden Bimcellilerin müşteri temsilcisine ulaşabilmesi, sorunlarına kısa yoldan çözüm bulabilmesi de mümkündür. İste operatör kullanıcılarının ulaşabileceği Bimcell sosyal medya hesapları ise şunlardır:

YORUM YAP KAZAN

 "Bimcell Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı