Teknoloji

Ttnet Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’de aktif olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan internet sağlayıcılarından TTNET, bir Türk Telekom markası olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk olarak 2006 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana milyonlarca kullanıcısına internet sağlayan TTNET, ülkemizin en kaliteli, sorunsuz ve kesintisiz bir internet hizmeti sunmaktadır. Şimdilerde ise daha çok Türk Telekom adı ile kullanılmakta olan bu şirket, bünyesinde birbirinden donanımlı ve başarılı müşteri temsilcilerini barındırmaktadır. Müşterilerinin her türlü soru ve sorun karşısında TTNET Müşteri Hizmetleri ile kısa sürede çözüm sunabilmeyi amaçlamakta, personel ve ekibi ile beraber gece gündüz çalışmalarını sürdürmektedir.

TTNET Müşteri Hizmetleri Birimi

TTNET müşteri hizmetleri birimi, Türk Telekom evde internet kullanıcıları için kurulmuş olan bir birimdir. Türk Telekom evde internet kullanıcıları zaman zaman interneti ya da modemi ile alakalı problemler yaşayabilmekte, bu problemlerin çözümü içinse TTNET Müşteri Hizmetleri birimi ile iletişime geçmektedir. Bu departmanda görev yapan müşteri temsilcileri TTNET müşterilerinin sorunlarını yalnızca bir telefonla çözüme kavuşturabilmektedir.

TTNET müşterileri soru ve sorunlarının yanı sıra tarife değişikliği, kampanyalar ya da bu gibi olanaklardan faydalanmak için de yine müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmektedir. Aynı zamanda TTET ile alakalı soru, görüş, öneri ve istekler için de yine bu iletişim kanalını kullanabilmek mümkündür.

TTNET Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türk Telekom evde internet kullanıcılarının karşılaştıkları sorunların giderilmesi için Türk Telekom şubelerine müracaat etmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra daha kolay bir yol olarak TTNET müşteri hizmetleri telefon numarası arayarak da müşteri temsilcisi ile sorunun giderilmesini sağlayabilmektedir.

TTNET müşterilerinin müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilmek için araması gereken TTNET çağrı merkezi numarası 444 1 444’tür. İnternet kullanıcıları ev ya da cep telefonları üzerinden 444 1 444’ü aradığında müşteri temsilcisine ulaşabilmektedir. Ayrıca 443 0 375 numaralı hat üzerinden de Türk Telekom Müşteri Hizmetlerinden hizmet alabilmek mümkündür. Bu numaralarda genellikle hattın yoğunluğuna göre belli bir bekleme süresi olurken, ihtiyaç doğrultusunda işlemler telesekreter üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir. Böylelikle dakikalarca müşteri temsilcisine bağlanmaya gerek olmadan sorunum çözümlenmesi de sağlanabilmektedir

TTNET Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

TTNET müşterileri genellikle müşteri hizmetlerini aradıklarında hattın uzun süre düşmüyor olmasından şikayetçidir. Pek çok internet kullanıcısı TTNET müşteri hizmetlerine bağlanma konusunda sıkıntı yaşayabilmekte, çoğu zaman hattın yoğun olması nedeniyle dakikalarca, hatta saatlerce hatta beklemek zorunda kalabilmektedir. Çoğu insan bu gibi durumlarla karşılaşmak istemediğinden TTNET müşteri hizmetleri direkt bağlanma yolları hakkında araştırmalar yaparak kısa sürede müşteri temsilcisine bağlanmaya çalışmaktadır.

TTNET müşteri temsilcisine direkt bağlanmak isteyen internet kullanıcılarının ilk olarak müşteri hizmetlerini numarasını tuşlayarak arama gerçekleştirmesi gerekmektedir. Ardından telesekreterin komutlarını dinlemeli, sesli yanıt sistemi sonunda sırasıyla 2 – 1 ve 6’yı tuşlamalıdır. Bu sayede sesli yanıt sistemi ile vakit kaybetmeden müşteri temsilcisine bağlanabilmek mümkündür.

TTNET Faks Numarası

TTNET müşterileri yaşadıkları sorunları, merak ettiklerini, görüşlerini ya da bunun gibi pek çok durumu müşteri temsilcisine iletebilmek için Müşteri Hizmetlerinin yanı sıra çeşitli yolları da kullanabilmektedir. TTNET Faks Numarası da bu yollardan biridir. Özellikle de resmi konularda ihtiyaç duyulabilen TTNET faks numarası sayesinde posta yoluna gerek olmadan belgelerin gönderilip alınabilmesi de mümkün hale gelmektedir.

TTNET müşterilerinin gerekli durumlarda kullanabilecek oldukları faks numarası 0212 309 10 00 olarak bilinmektedir. Bu numara üzerinden pek çok internet kullanıcısı gerekli durumlarda faks gönderip alabilmektedir.

TTNET Sosyal Medya Hesapları

TTNET müşteri hizmetlerine ulaşabilmenin ve destek alabilmenin tek yolu elbette ki telefon açmak değildir. Teknoloji ve internet kullanımının bu denli ilerlemesi sayesinde günümüzde sosyal medya hesapları üzerinden de müşteri hizmetleriyle görüşme gerçekleştirebilmek mümkündür. Diğer pek çok kurumsal firma gibi TTNET de müşterilerine sosyal medya hesapları üzerinden hizmet verebilmekte, kampanyalar hakkında bilgi verebilmekte ve hatta gerekli işlemleri bu kanallar üzerinden gerçekleştirebilmektedir.

TTNET sosyal medya hesapları internet kullanıcılarını için önemli bir avantaj olurken, bu kanallar aracılığı ile pek çok Türk Telekom müşterisi kısa sürede müşteri temsilcisine ulaşabilmekte, yaşadığı sorunlar için temsilcilerden dönüş alabilmektedir. TTNET’in takip edilebilecek sosyal medya hesapları ise şunlardır:

YORUM YAP KAZAN

 "Ttnet Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı