Bankalar

Türkiye Finans Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Türkiye Finans, Türkiye’nin en büyük katılım bankalarından biridir. Kâr payı usulü ile hizmet veren banka, uzun zamandır faaliyettedir ve müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye Finans, kurulduğu günden bu yana sahip olduğu sayısız müşteri ile hizmete devam etmektedir. Çok sayıda müşteriye sahip olan bankanın çağrı merkezleri de epey dolu oluyor. Her ne kadar pek çok çalışan olsa da Türkiye Finans ile iletişime geçmek biraz zor oluyor. Bu yazıda sizlere Türkiye Finans ile müşteri hizmetlerine nasıl hızlı bağlanabileceğinizden bahsedeceğiz.

Türkiye Finans Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Türkiye Finans Bankası müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde bağlanmak için, aşağıda bahsettiğimiz adımları yerine getirmeniz yeterli olacaktır. 

1- Öncelikle, 080502222525 hatlı telefon numarasını arayın. Bu numara Türkiye Finans müşteri hizmetleri telefon numarasıdır.

2- Bu numarayı aradıktan sonra, yapmanız gereken diğer şey, size söylenen kart kayıp ve çalıntı şüpheli işlemler bölümüne geçmenizdir. Bunun için size talimat olarak verilen tuşlamayı yapınız.

3- Son olarak 0’a basarak müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Yukarıdaki yöntem, müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için en etkili yöntemdir. Bu numara üzerinden hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Bu işlem kart kayıp ve çalıntı işlem bildirimi menüsüdür. Acil bir bölüm olduğundan sıra beklemeden işlem yapma imkanına sahip olursunuz.

Türkiye Finans İletişim E-mail Adresi

Türkiye Finans ile iletişim kurabileceğiniz bir diğer adres mail adresidir. Mail adresi üzerinden iletişim kurmak için, aşağıda vermiş olduğumuz mail adresine, Gmail veya Outlook servis sağlayıcıları üzerinden mail gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz mailler en geç 10 gün içerisinde cevaplanmaya çalışılmaktadır. Aşağıdaki mail adresine mail göndererek istediğiniz herhangi bir konuda yardım ve destek alabilirsiniz, Türkiye Finans her zaman için size yardımcı olmaya çalışacaktır.

Türkiye Finans Mail Adresi: https://mmm.turkiyefinans.com.tr/ 

Yukarıdaki iletişim formu, mail adresi yerine geçmektedir. Gönderdiğiniz formların cevapları mail olarak size gönderilir. 

Türkiye Finans İletişim Telefon Numarası

Türkiye finans ile telefon numarası üzerinden irtibat sağlamak için, aşağıdaki telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bu telefon numarası üzerinden hızlı bir şekilde iletişim sağlamak mümkün olmaktadır. Telefon numarasını aradığınızda, sizi müşteri hizmetleri karşılayacaktır. Çağrı merkezi numarası üzerinden hızlı bir şekilde iletişime geçemiyorsanız, bu numarayı kullanarak firma ile hızlı bir şekilde iletişim kurmak mümkün oluyor

Türkiye Finans İletişim Telefon Numarası: (212) 214 50 00

Türkiye Finans Faks Numarası

Türkiye Finans Bankası ile hızlı bir şekilde iletişim sağlayabileceğiniz kurumsal bir iletişim kanalı da faks numarasıdır. Bu numara üzerinden Türkiye Finans ile çok hızlı bir ile iletişim sağlamak mümkün oluyor. Bunun için, 0216 676 29 27 adlı numaraya faks gönderebilirsiniz. Kurumsal müşterilerin iletişim kurmak için tercih etmiş olduğu bu numaraya gönderilen fakslar iş günü içerisinde cevaplanmaya çalışılmaktadır. 

Türkiye Finans Faks Numarası: 0216 676 29 27

Türkiye Finans Sosyal Medya Hesapları

Türkiye Finans Bankası ile iletişim kurmak için, Sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Sosyal medya hesabı ile iletişim kurmak için, aşağıdaki adreslere tıklamanız yeterli olacaktır. Aşağıdaki sosyal medya hesaplarından herhangi birine mesaj atarak size yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

Türkiye Finans Facebook

Türkiye Finans Instagram

Türkiye Finans Youtube

Yukarıdaki iletişim adreslerini kullanarak sosyal medya hesaplarına kolayca erişebilirsiniz.

Türkiye Finans Facebook Hesabı

Türkiye Finans Bankası, Facebook hesabı ile iletişim kurmak için, aşağıda verilen linkten Facebook hesabına erişebilir ve iletişim kurabilirsiniz. Facebook sayfasında özel mesaj gönderme bölümü bulunmaktadır. Bu bölümden hızlı bir şekilde özel mesaj gönderebilirsiniz.

Türkiye Finans Facebook

Türkiye Finans Instagram

Türkiye Finans Bankası’nın Instagram hesabına çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz link üzerinden Instagram sayfasına giriş yapabilir ve bu sayfa üzerinden banka ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Türkiye Finans Instagram

Türkiye Finans Youtube

Türkiye Finans Bankası’nın Youtube kanalına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Bu link ile Youtube kanalına girebilir ve Türkiye Finans’ın herhangi bir videosuna yorum yazıp iletişim bilgilerinizi bırakarak hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Finans Bankası’nın Youtube kanal linki aşağıdadır, bu link üzerinden kanal ile iletişime geçebilirsiniz. 

YORUM YAP KAZAN

 "Türkiye Finans Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı