Alışveriş

Armine Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’de oldukça uzun yıllardır giyim sektöründe faaliyet göstermekte olan Armine, ülkemizin en köklü ve en kaliteli markalarından biri olarak tanınmaktadır. 1994 yılından bu yana bayan giyim firması olarak hizmet veren bu kuruluş, çoğunlukla tesettür üzerine tasarımlar hazırlayarak satışa sunmaktadır. Gerek ürünlerinin kaliteli oluşu, gerekse geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermesi nedeniyle kurulduğu günden bu yana yüzbinlerce kadına hitap etmesiyle bilinir. Bu denli büyük bir mağaza Armine Müşteri Hizmetleri üzerinden de müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmektedir.

Müşterilerinin her türlü ihtiyacını göz önünde bulundurarak hizmet vermeye devam eden Armine, müşteri hizmetleri ile de müşterilerinin öneri ya da şikayetlerini dinleyebilmektedir. Pek çok tüketici ve mağaza müşterisi Armine Müşteri Hizmetleri sayesinde çeşitli sorunlarına çözüm arayabilmektedir.

Armine Müşteri Hizmetleri Birimi

Armine, Türkiye’de en fazla eşarp satan marka olarak da tanınmaktadır. Tesettürlü kadınların büyük çoğunluğu eşarptan şala, feraceden bluza, pardesüden eteğe varana kadar her türlü ihtiyacıı Armine’den temin edebilmektedir. Bu denli çok ürünü bünyesinde barındıran ve satışları hatrı sayılır düzeyde olan markanın müşteri hizmetleri birimi de aktif olarak faaliyet göstermektedir.

Armine Müşteri Hizmetleri Birimi, tüketicilerin ürün ve hizmetlerle alakalı yaşadıkları sorunlarda ya da öneri, istek, tavsiye ya da şikayetlerine müracaat edebilecekleri bir birimdir. Müşteri temsilcileri Armine müşterilerinin pek çok ihtiyacına cevap verebilmek, sorunların çözüme kavuşturulmasını, talep ve önerilerin değerlendirilmesini sağlayabilmek adına hizmet vermektedir. Genellikle hafta içi sabah 09:00 ila akşam 17:00’a kadar tüketicilerden gelen çağrılara yanıt veren Armine Müşteri Hizmetleri, belirtilen gün ve saatlerin dışında hizmet vermemektedir.

Armine Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Armine müşterileri gerekli durumlarda firma ile iletişime geçebilmek, ihtiyaç duydukları desteği alabilmek adına Armine Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası arayışına girmektedir. Armine’nin özel tasarım ürünlerini satın alan tüketiciler zaman zaman ürün ya da firma ile alakalı yaşadığı sorunlar için müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışmaktadır. Bu gibi durumlarda aranabilecek Armine Çağrı Merkezi Numarası ise 444 41 47 olarak bilinmektedir. Ayrıca 0850 281 77 77 numaralı hat üzerinden Müşteri Destek birimi ile de iletişime geçebilmek mümkündür.

Armine Müşteri Destek birimindeki müşteri temsilcilerine hafta içi mesai saatleri içerisinde ulaşım sağlanabilmektedir. Teslim işlemleri, sipariş takibi, ödeme işlemleri, şikayet, istek ya da öneriler için aranabilecek olan bu hat, her türlü bildirim karşısında müşteri memnuniyeti sağlayacak bir geri dönüşte bulunabilmektedir.

Armine E-Posta Adresi

Armine müşterilerinin soru, sorun, istek, öneri ya da şikayetlerini ilgili birime iletebilmesinin pek çok farklı yolu bulunmaktadır. Armine müşteri hizmetleri numarasını arayarak müşteri temsilcisi ile görüşebilen tüketiciler, aynı zamanda e-posta yolu ile de görüşme gerçekleştirebilmektedir. Çağrı merkezinde çoğu zaman müşteri temsilcisine bağlanmak için uzun zaman beklemek istemeyen tüketiciler farklı yolların arayışına girerken, e-posta adresi sayesinde telefon hattı beklemeye gerek olmadan müşteri temsilcileri tarafından dönüş alabilmek mümkündür.

Armine e-posta adresi info@armine.com.tr olarak kullanılmaktadır. Armine müşterileri ister cep telefonlarından, isterse bilgisayarlardan bu e-posta adresine mail atarak istek ve sorunlarını müşteri temsilcilerine bildirebilmektedir. Firmanın müşteri hizmetleri birimi ise en kısa süre içerisinde müşteriye dönüş sağlayarak sorunun çözüm bulmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu gibi yollar sayesinde müşterilerin mağazadan ya da ürün ve hizmetlerden memnun olmasını da sağlayabilmektedir.

Armine Sosyal Medya Hesapları

Armine müşterileri için müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilmenin bir başka yolu ise sosyal medya hesaplarıdır. Tüketicilerin büyük çoğunluğu Armine sosyal medya hesapları üzerinden firmanın müşteri hizmetleri birimi ile iletişim kurmaya çalışmaktadır. Bunun ile beraber bu gibi hesaplar tüketicilerin kampanyalardan, yeni sezon ürünlerden, indirimlerden ve hatta çekilişlerden haberdar olabilmesine olanak sunmaktadır.

Diğer pek çok kurumsal firma gibi Armine de çeşitli sosyal medya platformlardan müşterileri için hizmet vermeye devam etmektedir. Facebook, Instagram ve Youtube gibi sosyal mecralarda hesabı bulunan Armine, bu kanallar aracılığı ile müşterilerine tesettür giyim, abiye, şal, eşarp ve aksesuar olmak üzere çeşitli kategorilerde yüzlerce ürünü sunmaktadır. İşte Armine Giyim’in aktif olarak kullandığı sosyal medya hesapları…

Tesettür giyim üzerine ihtiyaçları bulunan her bir kadın bu gibi sosyal medya hesapları üzerinden Armine ürün ve hizmetlerine erişim sağlayabilirken, aynı zamanda müşteri hizmetleri birimi ile iletişim kurabilmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "Armine Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı