Özel Kurumlar

AvivaSA İletişim

AvivaSA, 2007 yılında Hacı Ömer Sabancı Holding ve sigorta konusunda dev firmalardan Aviva’nın ortaklığıyla kurulmuştur. Sabancı Holding gibi dev bir firma tarafından finanse edilen AvivaSA, bünyesinde 800 binden fazla katılımcı bulunmaktadır. Pazardaki payı en yüksek firmalar arasında yer alan AvivaSA yüzlerce acentesiyle de dikkat çekmektedir. Bireysel emeklilik sigortası başta olmak üzere sağlık sigortası, ferdi kaza sigortası, zorunlu sigortalar, kurumsal grup sigortaları ve daha birçok alanda hizmet sunmaktadır. AvivaSA müşteri hizmetleri bakımından oldukça gelişmiş hizmet sunmakta ve web sayfasında tüm bu iletişim kanallarını belirtmektedir.

AvivaSA Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi

Sigortacılıkta ön plana çıkan kurumsal firmaların web sayfalarının büyük bir önemi vardır. Bunun da en önemli nedeni, müşterilerin sorun yaşaması durumunda mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerine ulaşma isteğidir. AvivaSA gelişmiş özelliklere sahip web sayfası sayesinde tüm iletişim bilgilerini güncel bir şekilde sunmaktadır. Özellikle iletişim ana sayfasında yer alan online işlemleri gerçekleştirebilir, aklınıza takılan tüm sorularla ilgili size en uygun yöntemle yardım alabilirsiniz. Firmanın sigortacılık ya da bireysel emeklilikle ilgili tüm ürün ve hizmetlerine web sayfasından ulaşabilirsiniz. Görüş, öneri, istek ya da şikayetlerinizi burada belirlenen yöntemlerden en uygunu ile iletebilirsiniz.

AvivaSA Müşteri Hizmetleri Online İletişim Formu

Online iletişim formu, müşteriler ile firmalar arasında kısa sürede iletişim kurmanın önemli yöntemleri arasında yer almaktadır. Özellikle hızlı bir şekilde bildirim yapıldığı için bu konu müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. AvivaSA sigortacılık başta olmak üzere tüm hizmetleri için online iletişim formunu hizmete sunmuştur. Bu formda yer alan bilgilerin doğru bir şekilde doldurulması ve notun da anlaşılır bir şekilde eklenmesi sonrasında cevap kısa süre içinde verilecektir. AvivaSA tarafından müşteri yetkilisi telefonunuza ya da mail adresinize cevap yollanmaktadır. İletişim bilgilerinin doğru bir şekilde girilmesi ve iletişim adreslerinizin güncel olması oldukça önemli bir ayrıntıdır.

İletişim formu üzerinden sadece firmanın müşterileri değil isteyen herkes iletişim kurabilir, ürün ve hizmetler hakkında bilgi talep edebilir.

AvivaSA Müşteri İletişim E-Mail Adresi

Elektronik posta ile iletişimin sağladığı önemli artılar bulunmakta ve özellikle kurumsal firmalar bu konuya ağırlık vermektedir. İletilerde dosya kullanacak, resmi evrak gönderecek kişiler açısından mail iletişimi en doğru tercih olacaktır. Firmaların genellikle isimlerinin uzantısıyla aldıkları mail adresleri prestij açısından da önemlidir. Müşterilerin gönderdiği maillerde iletişim bilgilerini açık bir şekilde girmesi, iletinin resmi ve anlaşılır bir dille kullanılması kritik noktadır. Bununla birlikte dosya gönderecek olan kişilerin de gerekli uzantılara dikkat etmesi son derece önemlidir. Firma tarafından mail cevabının kısa sürede verilmesi de önemli bir artıdır. AvivaSA resmi mail adresi olan musteri@avivasa.com.tr adresinden firmayla iletişime geçmek mümkündür.

AvivaSA Müşteri Hizmetleri Telefon İletişimi

AvivaSA müşteri hizmetleri konusunda telefon hattının aktifliği ile de ön plana çıkmaktadır. Çok kısa sürede firmaya ulaşması gereken müşteriler için telefon iletişimi en önemli alternatiftir. Bununla birlikte firmanın hizmetleriyle ilgili tüm sorularda ya da eksik görülen yerlerde anlık iletişim kurmak için numarayı aramanız yeterlidir. AvivaSA müşteri hizmetleri genel hattını arayarak çok kısa sürede iletişim kurmak mümkündür. Bununla birlikte firmanın web sayfasında genel müdürlük ve faks numaralarını bulmak mümkündür. Hangi hizmet için aradığınızı belirtmeniz durumunda kısa sürede yetkili müşteri temsilcisinden bilgi alabilirsiniz.

AvivaSA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 11 11

AvivaSA Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 633 33 33

AvivaSA Faks İletişim Numarası: 0216 634 34 88

AvivaSA Müşteri Hizmetleri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Ülkemizin önemli firmalarından olan AvivaSA müşteri hizmetlerine 444 11 11 numaralı telefonu arayarak direkt ulaşabilirsiniz. Bu hattı hafta içi 09:00 ile 24:00 arasında ve hafta sonu 09:00 ile 19:00 arasında arayabilir, kısa sürede müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Şikayetler, anlık kaza bildirimi, hizmet talebi gibi konularda ulaşmanız mümkündür.

AvivaSA Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyayı oldukça aktif bir şekilde kullanan firmalar arasında yer alan AvivaSA, kampanyalarını, sigorta paketlerini ve önemli gelişmeleri paylaşmaktadır. Firmanın sosyal medya hesaplarını takip ederek, ekleyerek iletişim kurabilir ve yorum yapabilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "AvivaSA İletişim" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı