Devlet Kurumları

Bedaş Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İlk kez 1970 yılında faaliyetlerine başlayan ve o zamandan bu yana İstanbul ve çevresine elektrik enerjisi dağıtımı ile görevli olan Boğaziçi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi yani kısaca Bedaş, yıllık ortalama 27 milyar kWh oranında elektrik dağıtımı yapmaktadır.

Türkiye’nin en önemli ticaret merkezlerinden birisi olan İstanbul’da her geçen gün fazlalaşan elektrik ihtiyacını eksiksiz şekilde karşılayabilmek için var gücü ile çalışan Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. şebeke iyileştirme alanlarında da faaliyetlerini sürdürmektedir.

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda 5 milyonun üzerindeki abone sayısı ile Türkiye’nin elektrik kullanımında ciddi bir pay sahibi olan Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. kaliteli müşteri hizmetleriyle de bilinmektedir.

Müşterilerine BEDAŞ iletişim kanalları üzerinden kesintisiz destek sunan Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. farklı müşteri destek kanalları ile kullanıcılarına çok sayıda destek seçeneğini tek bir çatı altından sunabilmektedir.

Bedaş Müşteri Destek Merkezi

Bedaş, birden fazla müşteri destek sistemi ile kullanıcılarının her türlü soru ve sorununa anında çözüm getirebilmektedir. Son derece hızlı Boğaziçi Elektrik Dağıtım çağrı merkezi ile kullanıcılarından tam not almayı başaran firma, çağrı merkezini günün her anında ulaşılabilir.

Buna göre Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. firmasından elektrik hizmeti alan kullanıcılar, kurumun resmi web sitesinde yer alan İstek, Öneri, Şikayet ve Teşekkür adlı bölümünden müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilmektedir.

Bedaş İletişim e-Posta Adresi

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. kullanıcıları, arzu etmeleri halinde e-posta üzerinden de firmanın deneyimli müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilmektedir. Her biri alanında son derece uzman olan müşteri destek personelleri, Bedaş’a atılan tüm e-postaları olabilecek en kısa sürede yanıtlamakta ve kullanıcıların sorunlarına çözüm getirmektedir.

Bedaş’ta ayrıca birbirinden farklı problemler için farklı e-posta adresleri üzerinden müşteri destek ekibi ile iletişime geçilebilirsiniz. Buna göre Bedaş’ın kullanıcıları ile iletişim için yayınladığı e-posta adresleri aşağıdaki gibidir;

Bedaş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bedaş ile ilgili işlem yapmak isteyen vatandaşlar, cep telefonları ya da sabit numaraları üzerinden Bedaş’ın tecrübeli müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek soru, öneri ve şikayetlerini dile getirebilmektedir. Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin çağrı merkezi 7 gün 24 saat boyunca Bedaş müşterilerine kesintisiz şekilde hizmet vermektedir.

  • Bedaş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: ALO 186

Bedaş Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. kullanıcılarına arzu etmeleri halinde Bedaş müşteri temsilcisine direkt bağlanma imkanları da sağlamaktadır. Bedaş kullanıcıları, elektrik faturaları ile alakalı şikayetlerde ya da elektrik arızalarında kurumun resmi müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden yetkili kişiler ile iletişime geçebilmekte ve sorunlarına çözüm getirebilmektedir.

Bedaş müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için kullanıcıların tek yapması gereken ise ALO 186’yı aradıktan sonra karşılarına çıkan otomatik mesajları takip ederek ilgili birime ulaşmaktır.

Bedaş Resmi Sosyal Medya Hesapları

Bedaş ile ilgili bütün duyuruları anlık olarak sosyal medya hesaplarından gerçekleştiren Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. elektrik dağıtımı ile ilgili olası arızaları ve kesintileri de kullanıcılarına yine sosyal medya yolu ile duyurabilmektedir.

Bedaş resmi sosyal medya hesapları ayrıca kullanıcıların en kolay ulaşabileceği destek kanallarından birisi olarak da bilinmektedir. Facebook, Twitter, ve LinkedIn kanallarında birkaç tıklama ile özel mesaj bölümlerine geçebilmekte ve bu alanlardan her türlü soru, şikayet, öneri ve isteklerini dakikalar içerisinde Bedaş’ın deneyimli müşteri destek birimlerine iletebilmektedir. Bedaş’ın yetkilileri de çoğu durumda birkaç saat içerisinde kullanıcılarının gönderdikleri mesajlara yanıt vermektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "Bedaş Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı