Devlet Kurumları

İşkur Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye İş kurumu ( İşkur ); iş verenler ile iş arayanları bir araya getirmekle görevli olan, üniversiteler, sanayi kuruluşları, resmi devlet kurumları gibi çok geniş bir iş birliği çerçevesi içinde işlevini devam ettiren resmi bir kurumdur. İş aradığınızda, iş ilanları için başvurduğunuzda, kayıt işlemleri için, Kosgeb destek programları tarafından zorunlu olarak istenilen girişimci sertifikaları alabilmek veya ön eğitimli iş imkânlarından yararlanmak için İşkur ile iletişime geçebilirsiniz. Resmi kurumların son dönemlerde dijital dönüşüm programları ile tüm işlemlerini artık teknolojik olarak internetten yaptığı günümüzde İşkur da benzer şekilde tüm işlemlerini internet sitesi aracılığı ile yapmaktadır. Bu nedenle internet sitesi üzerinden yapmak istediğiniz tüm işlemler, yapmakta zorlandığınız işlemler ve merak ettiğiniz konuları sormak için İşkur çağrı merkezini arayabilirsiniz. İşkur iletişim merkezi, işkur online iletişim sayfası, çağrı merkezi gibi iletişim kanallarının yanı sıra sosyal medya hesapları üzerinden de İşkur yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

İşkur İletişim Destek Merkezi

İşkur, Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde yer alan bir alt kurum olup iletişim merkezi bakanlık ile ortak olarak kullanılmaktadır. İşkur ile ilgili tüm konularda iletişim kurabilmek için ilgili bakanlığın aktif olarak kullandığı çağrı merkezini arayarak iletişim merkezine ulaşabilirsiniz. İşkur ile ilgili yaşadığınız tüm sorunları çözümlemek, İşkur iş ilanları hakkında bilgi almak veya İşkur tarafından açılmış olan kurslar için kayıt yaptırabilmek için yapmanız gereken İşkur iletişim destek merkezini aramaktır.

  • İşkur İletişim destek Merkezi Telefon Numarası: 444 75 87

İşkur Online İletişim Formu

İşkur tarafından tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının yararlanabilecekleri iletişim sayfası olan online iletişim formu aktif hale getirilmiş ve kullanıcılara sunulmuştur. Bu sayfa üzerinden isteklerinizi, sorunlarınızı, cevap almak istediğiniz soruları, iş ilanlarını, iş ilanları için başvuru evraklarınızı, kişisel bilgilerinizi kolay bir şekilde iletebiliyorsunuz. Yapmanız gereken İşkur internet sayfasında yer alan online iletişim formunu doldurmak ve gönder tuşuna basmak. Görüş ve öneri sayfası ile iletişim formu olarak iki farklı şekilde sizlere sunulan iletişim formunu kullanarak kesintisiz bir şekilde iletişim sağlayabilirsiniz.

İşkur Çağrı Merkezi

Mesai saatleri içinde aktif olarak kullanabileceğiniz çağrı merkezi ile bilgi almak istediğiniz tüm konularda bilgi alabilir, sormak istediklerinizi sorabilir veya kayıt işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. İşkur uzmanları ile görüşmek veya randevu almak için kullanabileceğiniz çağrı merkezi ortak bir çağrı merkezi olup sormak istediğiniz veya bilgi almak istediğiniz konulara göre sizleri yönlendirmektedir. Mesai saatleri içinde istediğiniz zaman kesintisiz bir şekilde iletişim sağlayabileceğiniz çağrı merkezi hizmetini kullanmak için 444 75 87 numarasını aramanız yeterli oluyor. Ayrıca İşkur iletişim numaralarını kullanarak da ilgililer ile görüşebilirsiniz.

  • İşkur Çağrı Merkezi telefon Numarası: 444 75 87
  • İşkur Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 312 216 30 00 – 0 312 216 30 01

İşkur Çağrı Merkezi Doğrudan Bağlanma

İşkur çağrı merkezleri aracılığı ile İşkur uzmanlarına ulaşabilir ve merak ettiğiniz tüm konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi, Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde ortak olarak kullanılan bir çağrı merkezi olup ilgili konu için sizi yönlendiren bir sistem üzerinden yürümektedir. Çağrı merkezini aradığınızda uzun süreler otomatik kayıtları dinlemek yerine doğrudan İşkur santraline bağlanarak İşkur uzmanları ile görüşebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken İşkur çağrı merkezini aradıktan sonra otomatik kayıt başladıktan sonra 4 – 2 – 0 ı tuşlamak. Bu tuşlamadan sonra otomatik olarak İşkur merkezine bağlanarak ilgili kişi ile görüşebilirsiniz.

İşkur Resmi Sosyal Medya Hesapları

Günümüzde her işletme, her devlet kurumu gibi İşkur’un da sosyal medya hesapları bulunmaktadır. Sosyal medya platformlarında paylaşımlar yapan, duyuruları bu mecralardan daha geniş kitlelere ulaştıran İşkur, profesyonel bir ekip tarafından yönetilen hesapları ile çok etkili olmaktadır. İşkur ile ilgili düşüncelerinizi, önerilerinizi veya başvurularınızı daha kısa zamanda ilgili birime iletmek istiyorsanız sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Sosyal medya hesapları üzerinden yapacağınız paylaşımlar ile ilgili olarak daha hızlı bir şekilde geri dönüş alabiliyorsunuz.

YORUM YAP KAZAN

 "İşkur Müşteri Hizmetleri Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı