Bankalar

Axa Sigorta İletişim

Axa Sigorta, Osmanlı döneminde yurt dışı sermayesiyle kurulan ve özellikle 90’lı yıllarda ülkemizde faaliyetlerine hız veren bir firmadır. 2010 yılından itibaren bugünkü adıyla ve ağırlık hissedar olarak hizmet veren Axa Sigorta, son derece köklü bir kuruluştur. Sağlık sigortasıyla beraber araç, mühendislik, girişimcilik, nakliyat, ferdi kaza, zorunlu deprem sigortalarıyla hizmet sunmaktadır. Firmanın tüm bu hizmetlerinin yanı sıra bireysel emeklilik planı hizmeti de bulunmaktadır. Axa Sigorta, cep telefonu sigortası da dahil olmak üzere pek çok alanda profesyonel hizmet sunmaktadır. Axa Sigorta müşteri hizmetleri konusunda da son derece gelişmiş bir hizmet sunmakta ve alanında uzman kadrosuyla dikkat çekmektedir. Web sayfasında yer alan iletişim kanallarıyla ya da doğrudan çağrı merkezini arayarak firmaya ulaşabilirsiniz.

Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi

Kurumsal firmaları diğerlerinden ayıran en önemli noktalar arasında müşteri hizmetleri yer almaktadır. Bu konuda müşterilerine etkili bir biçimde hizmet sunan firmalar beğeni toplamakta ve müşteri kaybı yaşamamaktadır. Axa Sigorta müşteri hizmetleri noktasında yeterli alternatiflere sahip olan bir firmadır. Özellikle gelişmiş web sayfasıyla hızlı kullanım imkanı sunan Axa Sigorta, tüm hizmetleriyle ilgili de ayrıntılı bilgiler vermektedir. Firmanın 7 gün 24 saat bütün iletişim kanallarını aktif tutarak tüm şikayet ve isteklere kısa süre içinde dönüş yapması çok önemli bir artıdır. Firmanın merkez ofis bilgisi de dahil olmak üzere tüm bilgilere bu sayfadan erişmek mümkündür.

Axa Sigorta Online Müşteri İletişim Formu

Online müşteri iletişim formu, birçok kurumsal firmanın tercih ettiği ve müşterilere de kolaylık sağlayan bir konudur. Axa Sigorta online müşteri iletişim formu sayesinde şikayet, öneri, istek, ürün ve hizmetler başta olmak üzere tüm konular hakkında bilgi talep edebilir, görüşlerinizi anında iletebilirsiniz. Bununla birlikte iletişim bilgilerini doğru bir şekilde girmeniz durumunda kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Bu yanıtı da cep telefonunuza ya da güncel mail adresinize talep edebilirsiniz. Bu sayede aramanıza gerek kalmadan iletişim kurabilir ve tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri E-Mail İletişimi

E-Mail iletişimi günümüzde çok yaygın bir şekilde kullanılmasa da özellikle belge alışverişi konusunda kullanılmaktadır. Kurumsal isim uzantılı mail adresi sayesinde müşterilerle iletişim kuran firmalar öne çıkmaktadır. Axa Sigorta resmi mail adresi olan iletisim@axasigorta.com.tr üzerinden iletişim kurmak mümkündür. Mail ile iletişime geçen müşterilerin iletiyi resmi bir dille yazmaları, iletişim bilgilerini eksiksiz bir şekilde eklemeleri son derece önemlidir. Bu sayede mailiniz en kısa sürede ilgili birime iletilecek ve belirtmiş olduğunuz iletişim numarasına yanıt gelecektir.

Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon İletişimi

Telefon hattıyla iletişim özellikle internette fazla zaman geçirmeyen müşterilerin ya da acil bir şekilde firmaya ulaşmak isteyen müşterilerin tercih ettiği bir konudur. Axa Sigorta müşteri hizmetleri anlamında oldukça önemli olan telefon iletişiminde de gelişmiş bir hizmet sunmaktadır. Firmanın web sayfasında genel telefon numarası ile birlikte genel müdürlük numarası da paylaşılmaktadır. Bununla birlikte acentelerin numaralarına da ulaşmak mümkündür. Özellikle kaza anında sigorta şirketine ulaşmak önemli olduğu için kısa sürede cevap alınması önemlidir. Axa Sigorta tüm ürün ve hizmetlerle ilgili günün her saatinde hizmet sunmaktadır.

Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon İletişim Numarası: 0850 250 99 99

Axa Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 334 24 24

Axa Sigorta İletişim Faks Numarası: 0212 252 15 15

Axa Sigorta Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Müşteri hizmetleri temsilcisine kısa sürede bağlanmak herkesin istediği bir durumdur. Axa Sigorta tarafından sunulan 0850 250 99 99 numaralı hattın aranması durumunda müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanabilirsiniz. Firmanın alanında uzman müşteri temsilcisine kısa sürede ulaşarak ürün ve hizmetler hakkında bilgi alabilir, görüşünüzü anında dile getirebilirsiniz.

Axa Sigorta Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları son derece popüler sayfalardır ve sürekli kullanıcı sayısı artmaktadır. Firmaların sosyal medya hesaplarını etkin bir şekilde kullanmaları oldukça önemli bir artıdır. Axa Sigorta sosyal medya hesaplarını etkin bir şekilde kullanan firmalar arasında yer almaktadır. Firmanın reklamları ve sponsorlukları da oldukça dikkat çekmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "Axa Sigorta İletişim" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı