Özel Kurumlar

Medipol Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ülkemizde hastaneler zincirine sahip bir kuruluşu olan Medipol Sağlık Grubu köklü bir sağlık kuruluşu olan ülkemizin birçok noktasında hastaneleri aracılığı ile insanlara sağlık hizmetleri veriyor. Çok başarılı doktorların yer aldığı bri sağlık kuruluşu olması ve hastalarına profesyonel bir şekilde sağlık hizmeti sunuyor olması en çok tercih edilen sağlık kuruluşu olmasını sağlamıştır. Yaygın hastaneler zincirine sahip olan Medipol hastanelerinden hizmet alan kişilerin hizmet sonrası memnun bir şekilde hastaneden ayrılmaları Medipol Sağlık Grubu için hayati öneme sahiptir. Müşteri olarak kabul edilen hastaların memnun bir şekilde hastaneden ayrılmalarını sağlamak, hizmet aldıkları süre içinde yaşadıkları tecrübeleri paylaşabilmeleri için çarpı merkezi ve online iletişim sayfasını aktif hale getirmiş olan Medipol Sağlık Grubu ortaklıklar kurmak isteyen markalar, kurumsal iş birlikleri yapmak isteyenler içinde iletişim kanalları sistemi kurmuştur.

Medipol Çağrı Merkezi

Hastaların daha iyi bir şekilde hizmet almalarını sağlamak, hastalara tedavi sonrasında moral verebilmek, hastaların önerileri ışığında değişimler yaparak daha kaliteli bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlamak adına kurulmuş olan çağrı merkezi ile birçok işlemi yapabiliyorsunuz. Randevu alma, doktorunuza bilgi sorma, tedavi sonrası hizmet bilgilerini edinmek gibi amaçlar için kullanabileceğiniz çağrı merkezi tüm Medipol Hastaneleri için ortak olup yer aldığınız şehirdeki hastanenin ve sağlık kuruluşunun iletişim numaraları farklılık göstermektedir.

  • Medipol Çağrı Merkezi numarası: 444 70 44

Medipol İletişim

Medipol sağlık kuruluşlarından hizmet almak için randevu almak istediğinizde veya almış olduğunuz sağlık hizmetlerinin değerlendirmesini yapmak istediğinizde kullanabileceğiniz telefon numaraları var. Bu telefon numaraları sağlık kuruluşları için farklı farklı olsa da tüm sağlık kuruluşları için ortak bir çağrı merkezi sistemi olup telefon numarası da 444 70 44 olarak belirlenmiştir. Bu numara üzerinden istediğiniz sağlık kuruluşunun iletişim bilgilerini alabilir veya doğrudan istediğiniz sağlık kuruluşunun santral sistemine bağlanabilirsiniz.

Medipol Online İletişim Sayfası

Medipol Sağlık Grubu kurumsal bir yapıya sahip olduğu için hastaların kendilerine ulaşabilmelerini sağlayacak çok sayıda iletişim kanalını kullanıma sunmuştur. Bu iletişim kanalları arasında yer alan servislerden biri de Medipol online iletişim sayfasıdır. Bu sayfa aracılığı ile iletmek istediğiniz düşüncelerinizi, fikirlerinizi, önerilerinizi, şikayetlerinizi detaylı bir şekilde iletebiliyorsunuz. Online iletişim sayfasını kullanarak isteklerinizi ilettiğinizde mail adresinizi de bırakıyorsunuz. Bu sayede e – posta yolu ile sizlere geri dönüş yapılıyor.

Medipol E-Posta Adresi

Medipol Sağlık Grubu, profesyonel ve kurumsal bir marka olduğu için global anlamda iletişim kanallarına sahiptir. Yerel olarak hizmet verdiği hastaların kolayca ulaşabilecekleri telefon ve fax numaralarının yanı sıra ulusal ve uluslararası alanda insanların, hizmet alanların veya hizmet almak isteyenlerin ulaşabilecekleri bir iletişim kanalı olan e – posta sistemi her zaman aktif olarak kullanılmaktadır. E – posta sistemini kullanarak isteklerinizi ve önerilerinizi detaylı bir şekilde ilgili birime ulaştırabiliyor olmanız size sunulan avantajlar arasında yer alıyor.

Medipol Fax Numarası

Profesyonel bir sağlık kurumu olarak hizmet veren Medipol Sağlık Grubu telefon numaraları, iletişim sayfası, e – posta adresi dışında bir iletişim kanalı olan faxı da kullanmaktadır. Fax sistemi üzerinden anlık olarak yazılı olarak iletişim kurabileceğiniz Medipol, hastalarına yazılı evrak iletmek, iş ortaklıkları için sözleşmeler göndermek veya almak gibi farklı amaçlar için bu sistemi tercih etmektedir. Medipol Sağlık kurumlarından hizmet alan biriyseniz veya almış olduğunuz hizmet ile ilgili belgeleri göndermek istiyorsanız fax sistemini tercih edebilirsiniz.

  • Medipol Fax Numarası: 0 212 460 70 70

Medipol Sosyal Medya Hesapları

Kurumsal bir yapıya sahip olan Medipol Sağlık kurumu hastalarına, tedavi olmak isteyen vatandaşlara sosyal medya hesapları aracılığı ile de iletişim kurma fırsatı vermektedir. Sağlık kurumları ile ilgili gelişimleri, haberleri ve yenilikleri de sosyal medya hesapları aracılığı ile duyuran sağlık kuruluşu sosyal medya hesaplarını da profesyonel olarak kullanmaktadır. Temel amacı herkese ulaşmak ve Medipol Sağlık kurumlarından alabileceğiniz hizmetlerin tanıtımlarını yapmak olan sosyal medya ekibi profesyonel bir şekilde bu mecralardan sizlerle iletişim kurmaktadır.

YORUM YAP KAZAN

 "Medipol Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı