Devlet Kurumları

OGS Otomatik Geçiş Sistemi Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

OGS Otomatik Geçiş Sistemi, otomobillerin ücretli otoyol ve köprülerden kolay bir şekilde geçişini sağlayan kartlı bir sistemdir. OGS sayesinde, ücret ödeme noktalarında sıra beklemeye gerek kalmadan ödeme yapılarak yola devam edilebilmektedir. OGS Otomatik Geçiş Sistemi iletişim adresi genellikle kart almak veya kartına para yatırmak isteyen kişiler tarafından aranmaktadır. Bunun yanı sıra kartın okuma sisteminde oluşabilecek bir sorunun giderilebilmesi için de OGS Otomatik Geçiş Sistemi iletişim kanalları kullanılarak bilgi alınabilir. Sık sık HGS ile karıştırılan OGS, karayollarına bağlı olarak sunulmaktadır.

OGS Otomatik Geçiş Sistemi Müşteri Destek Merkezi

Gişelerden daha hızlı geçilmesine olanak sağlayan OGS Otomatik Geçiş Sistemi, müşterilerine destek vererek yardımcı olmaktadır. OGS kartı oluşturmak, kart sorunları, yükleme, şikâyet ve öneriler için OGS Otomatik Geçiş Sistemi destek merkezini arayabilirsiniz. Karayolları Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren OGS sistemi, HGS ile kıyaslandığında daha avantajlı görülmektedir. Herhangi bir bekleme yapmanıza gerek kalmadan birkaç saniye içerisinde ödemenizi yaparak gişeden geçebiliyorsunuz. Öte yandan OGS ile alakalı merak ettiğiniz konular ve sorunlar için destek merkezi üzerinde bilgi sunulmaktadır.

OGS Otomatik Geçiş Sistemi İletişim E-Posta Adresi

Karayolları Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren OGS Otomatik Geçiş Sistemi, mail üzerinden de erişim imkânı sağlamaktadır. Firmaya belge ve evrak göndermeniz gerektiğinde belirtilen mail adresini tercih edebilirsiniz. OGS Otomatik Geçiş Sistemi e posta adresi üzerinde yapacağınız gönderim işlemi sonrasında, mümkün olan en kısa sürede size dönüş sağlanmaktadır. Öte yandan mail gönderimi sonrasında müşteri hizmetlerini arayarak belgelerin ulaşıp ulaşmadığını sorgulatabilirsiniz. Diğer işlemler için ise, mail adresi yerine telefon numaraları veya online iletişim seçeneğini kullanarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

OGS Otomatik Geçiş Sistemi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Telefon ile iletişim müşteri hizmetlerine ulaşmanın en kısa yollarından birisidir. Haftanın tüm günleri ve saatlerinde hizmet sunan OGS Otomatik Geçiş Sistemi çağrı merkezi, müşteri memnuniyeti adına kısa sürede işlemlerinizi tamamlamaktadır. Firmanın genel müşteri hizmetlerine bağlanarak kart sorunları, yeni OGS başvurusu, şikâyet ve önerilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan OGS ödemesi yapmak için kullandığınız veya tercih ettiğiniz bankaların OGS telefon numaralarını aramanız gerekmektedir. Bankalara ait olan numaralardan sadece ödeme işlemleri yapılabilmektedir. Diğer tüm işlemler için OGS Otomatik Geçiş Sistemi çağrı merkezini arayabilirsiniz.

  • OGS Otomatik Geçiş Sistemi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 850 460 60 60
  • OGS Otomatik Geçiş Sistemi Ziraat Telefon Numarası: 444 00 00
  • OGS Otomatik Geçiş Sistemi İş Bankası Telefon Numarası: +90 850 724 0 724
  • OGS Otomatik Geçiş Sistemi Garanti BBVA Telefon Numarası: 444 03 33
  • OGS Otomatik Geçiş Sistemi Denizbank Telefon Numarası: 444 08 00
  • OGS Otomatik Geçiş Sistemi Vakıfbank Telefon Numarası: 444 0 724

OGS Otomatik Geçiş Sistemi Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

0850 46 60 60 numaralı telefondan 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz OGS Otomatik Geçiş Sistemi çağrı merkezi, kısa sürede müşterilerine yanı vermektedir. Yapacağınız arama işlemi sonrasında telesekreter ilgili konu ile alakalı tuşlayabileceğiniz dâhili numaraları sıralamaktadır. Bu işlem sonrasında konunuz ile alakalı tuşlamayı yaparak müşteri temsilcisine erişim sağlayabilirsiniz. Genellikle kısa süre bekleterek bağlantıya geçen müşteri hizmetleri, zaman zaman oluşabilen yoğunluktan dolayı uzun süre bekletme yapabilmektedir. Yoğunluk durumunda firmanın sunmuş olduğu diğer iletişim kanallarını tercih edebilir veya aramanızı daha sonra gerçekleştirebilirsiniz. OGS Otomatik Geçiş Sistemi müşteri hizmetlerinde OGS başvuruları, ödeme işlemleri, OGS sorunları gibi konuları görüşerek çözümleyebilirsiniz.

OGS Otomatik Geçiş Sistemi Resmi Sosyal Medya Hesapları

OGS Otomatik Geçiş Sistemi’nin bizzat olarak kullanılan sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Bunun yerine Karayolları Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak sosyal medya hesapları sunulmaktadır. Bu hesaplar üzerinde indirim kampanyaları, genel duyurular, güncel haberler, toplantılar gibi paylaşımlar yapılmaktadır. OGS Otomatik Geçiş Sistemi resmi sosyal medya hesabı bulunmadığından dolayı, Karayolları Genel Müdürlüğü resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "OGS Otomatik Geçiş Sistemi Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı