Özel Kurumlar

Anel Grup Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anel Grup, dünya çağında faaliyet gösteren firmalar arasında yer almaktadır. Büyük projelere imza atan firma, mimari tasarımları ile de dikkat çekmektedir. 30 yılı gecik süredir devam edilen faaliyetlerde, müşteri memnuniyetine de büyük önem verilmektedir. Firma müşterilerine her alanda destek sağlayarak merak ettiği soruları yanıtlamakta ve sorunlarını çözüme ulaştırmaktadır. Anel Grup iletişim seçeneklerinden faydalanarak firmanın temsilcileri ile iletişim kurabilirsiniz. Darlık Barajı ve Atatürk Havaalanı gibi büyük projelerde ismini duyuran firma, buna benzer pek çok projede yer almaktadır. Anel Grup iletişim kanalları aracılığıyla, projeler ile alakalı bilgi alabilir ve işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Anel Grup Müşteri Destek Merkezi

Anel Grup müşteri destek merkezine giriş yaparak, iletişim seçeneklerini görebilir ve firmayla iletişime geçebilirsiniz. Sunulan iletişim kanallarında çevrimiçi form, telefon numarası ve mail gibi seçenekler yer almaktadır. Anel Grup iletişim merkezinde bulunan genel bilgilendirmeleri okuyarak firma ile alakalı detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bu sayede firmanın yaptığı tüm işleri görebilir, proje detaylarını öğrenebilir ve verilen hizmetleri inceleyebilirsiniz. Öte yandan iletişim merkezinde Türkiye haricinde Birleşik Arap Emirlikleri, Hollanda, Katar, Rusya ve İngiltere merkezlerinin bilgilerine de ulaşım sağlanabilmektedir.

Anel Grup Online İletişim Formu

Anel Grup online iletişim formu sayesinde, firmanın temsilcilerine kısa sürede ulaşım sağlanabilmektedir. Telefon ile uğraşmanıza gerek kalmadan, sadece mesaj yazarak firmaya ileti gönderilebilmektedir. Anel Grup iletişim formunda sizden kişisel bilgileriniz ve konu ile alakalı mesajınız talep edilmektedir. Bu form ile sorularınızı firmaya iletebilir, şikâyetlerinizi dile getirebilir, öneri ve görüşlerinizi sunabilirsiniz. Öte yandan firmaya iş başvurusu yapmak isterseniz de, iş başvuru formunu doldurarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Anel Grup İletişim E-Posta Adresi

Anel Grup iletişim e posta adresi üzerinden de iletişim hizmeti sunmaktadır. Anel Grup e mail adresi üzerinden firmanın sizden talep ettiği belge ve evrakları gönderebilirsiniz. Evrak gönderiminin yanı sıra, müşteri hizmetlerine ulaşmak için de mail adresi kullanılabilmektedir. Bu sayede Anel Grup müşteri temsilcilerine sorularınızı iletebilir ve sorunlarınıza çözüm isteyebilirsiniz. Bunların yanı sıra mevcut bir projeniz var ise, projeniz için firmadan teklif isteyebilirsiniz. Firma teklifleri mail yolu ile kabul ederek bilgilendirme yapmayı tercih ediyor.

Anel Grup Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İşlemlerinizi ve sorularınızı anında yanıtlamak istiyorsanız, telefon ile iletişimi tercih edebilirsiniz. Anel Grup müşteri hizmetlerini hafta içi mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz. Telefon ile hizmet veren müşteri hizmetleri, firma ile alakalı merak ettiğiniz tüm konulara yanıt vermektedir. Öte yandan geri dönüşüm, elektrik, elektronik, genel projeler gibi işlemleriniz içinde telefon ile iletişim seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Kurumun sizden talep ettiği belge veya görseller mevcut ise, sunulan faks numarası üzerinden bunları kolaylıkla göndermek mümkün. Telefon ile iletişimin yanı sıra e posta, online formlar ile de firma ile bağlantıya geçilebilmektedir.

  • Anel Grup Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +09 216 636 20 00
  • Anel Grup Faks Numarası: +90 216 636 25 00

Anel Grup Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Anel Grup müşteri hizmetlerine 0216 636 20 00 numarası üzerinden ulaşılabilmektedir. Mesai saatleri içerisinde ulaşabileceğiniz Anel Grup müşteri hizmetleri, telesekreterde bekletmeden sizleri karşılamaktadır. Zaman kaybetmeden ulaşabileceğiniz telefon numarasında, zaman zaman yoğunluk da oluşabilmektedir. Bu gibi durumlarda firmanın sunmuş olduğu diğer iletişim seçeneklerini tercih edebilir veya daha sonra arayabilirsiniz.

Anel Grup Resmi Sosyal Medya Hesapları

Dünya çapında bir üne sahip olan Anel Grup, Youtube ve Linkedin hesaplarını kullanmaktadır. Kurumsal kimliğini bu kanallar üzerinden tanıtan firma bu mecralardan da müşterilerine ulaşmayı hedeflemektedir. Anel Grup resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek, firmanın yaptığı işleri görebilir, güncel bilgileri kontrol edebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Elektrik ve mekanik, işletme ve bakım, alçak gerilim panoları üretimi, gemi elektrik ve elektronik sistemleri ve geri dönüşüm alanlarında faaliyet gösteren firma sosyal medyada da bunlar ile alakalı paylaşımlarda bulunmaktadır.

YORUM YAP KAZAN

 "Anel Grup Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı