Devlet Kurumları

Süleyman Demirel Üniversitesi Çağrı Merkezi / İletişim / Öğrenci İşleri Telefon Numarası

Süleyman Demirel Üniversitesi, Isparta’da öğrenim veren merkezler arasında yer almaktadır. Farklı alanlarda eğitim veren Süleyman Demirel Üniversitesi, iletişim kanalları sayesinde öğrencilere online ve sesli olarak yardımcı olmaktadır. Süleyman Demirel Üniversitesi iletişim seçenekleri arasında istediğiniz gibi tercihler yapabilir ve soru, görüş, şikâyetlerinizi iletebilirsiniz.1992 yılında kurulan ve devlet üniversitesi olarak faaliyet gösteren merkez, öğrencilerin sorularını kısa sürede yanıtlayarak çözüm sunmayı başarmaktadır.

Süleyman Demirel Üniversitesi Öğrenci İşleri Merkezi

Süleyman Demirel Üniversitesi’nde yaşadığınız sorunları, merak ettiğiniz konuları, genel öğrenci işlerinizi iletişim merkezini kullanarak kolayca çözümleyebilirsiniz. Yapacağınız görüşmeler sonrasında size yardımcı olan temsilciler, kısa sürede sorunları çözümlemekte ve soruları yanıtlamaktadır. Süleyman Demirel Üniversitesi iletişim merkezi üzerinde, isterseniz sesli isterseniz online hizmetler sunulmaktadır. İletişim merkezinde bulunan seçeneklerde farklı bölümlere ve genel kütüphane sekmelerine yer verilmektedir. Bu sayede öğrenciler, öğretmenler veya veliler istediği işleme kolayca ulaşarak bilgi alabilmektedir.

Süleyman Demirel Üniversitesi Online İletişim Formu

Online iletişim formu sayesinde, evinizden çıkmadan telefon veya bilgisayar üzerinden işlemlerinizi kolayla halledebilirsiniz. Süleyman Demirel Üniversitesi online iletişim formunda istenilen bilgileri doldurmanız ve konu ile alakalı kısaca mesaj yazmanız yeterli olmaktadır. Bu işlemler sonrasında formu gönder seçeneğine tıklamanız sonucunda, kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçilmektedir. Süleyman Demirel Üniversitesi online iletişim kanalı üzerinden, tüm bölümler ile alakalı bilgilendirme talep edebilir, gerekli evrakları gönderebilir, sorularınızı sorabilir veya yaşadığınız sorunları dile getirebilirsiniz.

Süleyman Demirel Üniversitesi İletişim E-Posta Adresi

Mail adresi üzerinden yapacağınız görüşmelerde, sizden istenilen veya göndermek istediğiniz görsel ve belgeleri Süleyman Demirel Üniversitesi iletişim merkezine iletebilirsiniz. Kendi mail adresiniz üzerinden yapacağınız gönderim sonucunda, kısa sürede size geri dönüş sağlanmaktadır. Dilerseniz kütüphane işleri için kurulan mail adresini tercih ederek kitap ayırtabilir veya ihtiyacınız olan kitapların listesine ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, kütüphanede bulunup bulunmadığını merak ettiğiniz kitapların varlığını da sorgulayabilirsiniz.

Süleyman Demirel Üniversitesi Öğrenci İşleri Telefon Numarası

Çok fazla beklemek istemiyor ve işlemlerinizi kolayca yaptırmak istiyorsanız, Süleyman Demirel Üniversitesi telefon ile iletişim kanalını tercih edebilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde yanıt veren ve sorularınızı yanıtlayan ve sorunlarınızı çözümleyen temsilciler, yapmak istediğiniz işleler için sizlere yönlendirme sağlamaktadır. Yapacağınız arama sonrasında alakalı bölümlerin dâhili numaraları sayılmakta ve tuşlanmanız istenmektedir. Telefon görüşmelerinin yanı sıra Süleyman Demirel Üniversitesi’ne belge gönderimleri için faks numarasını da tercih edebilirsiniz.

  • Süleyman Demirel Üniversitesi Öğrenci İşleri Telefon Numarası: +90 246 211 10 00
  • Süleyman Demirel Üniversitesi Faks Numarası: +90 246 237 04 31

Süleyman Demirel Üniversitesi Öğrenci İşlerine Direkt Bağlanma

Süleyman Demirel Üniversitesi’ne ait olan 0246 211 10 00 telefon numarasını arayarak işlemlerinizi hızlıca çözümleyebilirsiniz. Yapacağınız arama sonrasında sizden dâhili numara girmeniz talep edilmektedir. İlgili konu ile alakalı hızlı yanıt almak için tuşladığınız dâhili numara sonrasında, temsilcilere aktarım sağlanmaktadır. Üniversitede bulunan her bölüm için farklı iletişim seçeneği sunuluyor. Dolayısı ile doğru tuşlama yapmanız, yapacağınız işlemin hızlanmasına yardımcı olmaktadır. Mesai saatleri içerisinde ulaşılabilen Süleyman Demirel Üniversitesi öğrenci işleri temsilcilerine, mesai saatleri dışında diğer kanallar üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Süleyman Demirel Üniversitesi Resmi Sosyal Medya Hesapları

Süleyman Demirel Üniversitesi, diğer pek çok üniversite gibi sosyal medya üzerinden de hizmet vermektedir. Gençlerin sıklıkla tercih ettiği sosyal kanallar üzerinden faaliyet duyuruları yapan kurum, bu sayede öğrencilerine daha hızlı ulaşım sağlayabilmektedir. Güncel duyurular, planlanan etkinlikler, genel bildirimler gibi paylaşımlara sahip olunan Süleyman Demirel Üniversitesi resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Öte yandan Facebook, Instagram, Youtube, Linkedin, Twitter gibi mecralarda bulunan hesaplar üzerinden sunulan mesajlaşma yolları ile iletişim de kurulabilmektedir. Fakat bu kanallardan genellikle soru ve sorunlara yanıt değil, gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır. İşlemleriniz için telefon veya online iletişim seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Süleyman Demirel Üniversitesi Çağrı Merkezi / İletişim / Öğrenci İşleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı