Alışveriş

MNG Kargo Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Mng Kargo Türkiye’de uzun yıllardır hizmet veren bir kargo firmasıdır. Türkiye’de en çok tercih edilen kargo firmalarından biridir. Bu kadar çok sayıda müşteriye sahip olması, ona erişimi de zorlaştırıyor. Mng Kargo ile iletişime geçmek için, kullanabileceğiniz iletişim numaraları ve kanalları aşağıda verilmiştir. Mng Kargo ile iletişime geçmek için, aşağıdaki çağrı merkezi iletişim numarası, faks numarası, iletişim mail adresi gibi bilgileri kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Yazının sonunda Mng kargoya ait sosyal medya adresleri de verilmektedir. Mail adreslerini kullanarak hızlı bir şekilde iletişim kurmak mümkün olmaktadır.

Mng Kargo Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Mng Kargo ile hızlı bir şekilde iletişime geçmek için çağrı merkezi numarasını kullanabilirsiniz. Çağrı merkezi numarasını kullanarak hızlı bir şekilde iletişime geçmek için aşağıda vermiş olduğumuz iletişim numarasını kullanabilirsiniz. Çağrı merkezi numarası aşağıda verilmiştir, bu numarayı 7/24 arayabilir ve iletişim kurabilirsiniz, hızlı bir şekilde iletişim kurmak için en çok tercih edilen çağrı merkezi numarasıdır. 

MNG Çağrı Merkezi Numarası: 444 06 06

Mng Kargo İletişim Mail Adresi

Mng Kargo ile iletişime geçebileceğiniz adreslerden birisi de mail adresidir. Mail Adresi yöntemini kullanarak, firma ile hızlı bir şekilde iletişim kurmak mümkün olmaktadır. Mng Kargo’nun mail adresi aşağıda verilmiştir, bu adrese mail göndererek hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Mng Kargo’nun iletişim mail adresine mail göndermek için, gmail.com veya outlook.com gibi adreslerde mail hesabınızın bulunması gerekir. Eğer mail adresiniz yoksa hemen açabilir ve mail gönderebilirsiniz. Mail ile iletişim yönteminde, firma ile ilgili herhangi bir sorununuz veya siparişiniz ile ilgili iletişime geçmeniz mümkün olmaktadır.

Mng Kargo İletişim Mail Adresi: info@mngkargo.com.tr

Mng Kargo Faks Numarası

Mng Kargo ile iletişime geçmek için, faks numarasını kullanabilirsiniz. Bunun için, aşağıdaki adrese faks göndermeniz yeterli olacaktır. Faks numarası ile iletişimi genelde kurumsal firmalar kullanıyor olsa da sizler de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Faks numarasına gönderdiğiniz fakslar kısa bir süre içerisinde cevaplanmaya çalışılıyor. Bu nedenle hızlı bir şekilde iletişime geçebileceğiniz faks numarasını aşağıdan alabilir ve kullanabilirsiniz. Mng Kargo büyük firma ve bu nedenle iletişime geçmek isteyen sizin gibi çok fazla insan var. Bu nedenle Mng Kargo ile iletişime geçmek için kullanacağınız faks numarasına gönderdiğiniz mesajlara geç cevap verilebilir.

Mng Kargo Faks Numarası: (0212) 366 55 60

Mng Kargo Telefon Numarası

Mng Kargo ile iletişim kurmak için, müşteri hizmetleri telefon numarası yerine doğrudan firma numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Mng kargo telefon numarası 7/24 aktif bir şekilde çalışmaktadır, bu nedenle ne zaman isterseniz, o zaman iletişime geçebilirsiniz.

Mng Kargo Telefon Numarası: (0212) 366 55 55

Mng Kargo Sosyal Medya Hesapları

Mng Kargı ile iletişime geçmek için, sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz, bu şekilde hızlı bir iletişim kurmak mümkün olmaktadır. Sosyal medya hesaplarına mesaj göndererek iletişim kurabilirsiniz. Sosyal medya hesapları 7/24 çalışıyor, bu nedenle ne zaman isterseniz o zaman iletişime geçin, hızlı bir şekilde sizinle iletişim sağlanacaktır.

Mng Kargo Facebook Hesabı

Mng Kargo Youtube Hesabı

Mng Kargo Instagram Hesabı

Mng Kargı Facebook Hesabı

Mng Kargo ile iletişime geçmek için Facebook hesabını kullanabilirsiniz, Facebook hesabını kullanarak hızlı bir şekilde iletişime geçmek için, yukarıda verdiğimiz linkleri kullanarak Mng Kargo Facebook hesabına erişebilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Mng Kargı Youtube Hesabı

Mng Kargo ile Youtube kanalı üzerinden iletişim sağlamak istiyorsanız, tek yapmanız gereken yukarıdaki linklerden Youtube hesabına girmek ve herhangi bir videoya yorum atmak olacaktır. Bu şekilde Mng Kargo Youtube kanalı ile iletişime geçebilirsiniz. Yorumlarınıza iletişim adreslerinizi de bırakırsanız, sizinle hızlı bir şekilde iletişime geçilecektir.

Mng Kargo Instagram Hesabı

Mng Kargo ile Instagram hesabını kullanarak iletişim sağlayabilirsiniz, bunu yapmak çok kolay. Bunun için yapmanız gereken tek şey, Mng Kargo’nun Instagram hesabına girmek ve bir adet özel mesaj göndermek olacaktır. Ya da tüm bunlar yerine, Instagram hesabına mesaj göndermeyebilir ve herhangi bir paylaşımına yorum atabilirsiniz. Bu şekilde sizinle hızlı bir şekilde iletişim kurulacaktır. 

YORUM YAP KAZAN

 "MNG Kargo Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı