Alışveriş

Hepsiburada Doğrudan Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren bir e – ticaret sitesi olan Hepsiburada, satıcılar ile alıcıların bir araya gelmesini sağlayan bir internet sitesidir. Güvenli ve hızlı alışverişin adı olarak bilinen Hepsiburada sitesinde yaptığınız alışverişler ile ilgili olarak müşteri hizmetlerine ulaşmak istediğinizde tercih edebileceğiniz birkaç farklı yöntem bulunuyor. Bu yöntemlerden biri olan Hepsiburada müşteri hizmetleri numarasını arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Ancak aradığınızda doğrudan müşteri hizmetleri servisine bağlanamıyor, size dinletilen kayıtlardan gitmek istediğiniz alanı ve spesifik bölümü seçiyorsunuz. Uzun bir süre otomatik kayıt ile yönlendirildiğiniz müşteri hizmetleri servisine ulaşabilmek için aramanız gereken telefon numarası 0 850 252 40 00 dır. Bu numarayı aradığınızda müşteri hizmetleri çağrı merkezine ulaşıyorsunuz.

 • Hepsiburada Müşteri Hizmetleri telefon Numarası: 0 850 252 40 00

Hepsiburada Çağrı Merkezi

Kurumsal bir şirket ve profesyonel bir e – ticaret sitesi olan Hepsiburada sitesinden alışveriş yaptığınızda veya mera ettiğiniz bir konu ile ilgili soru sormak istediğinizde 444 lü çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz. 444 lü çağrı merkezi numarasını aradığınızda karşınıza alanında profesyonel olan çağrı merkezi çalışanları çıkıyor. Çağrı merkezi çalışanları profesyonel olarak sizlere şu konularda hizmet veriyor:

 • Almış olduğunuz ürün ile ilgili olarak sipariş durumunu öğrenmek istediğiniz,
 • Kargonuzun nerede olduğunu öğrenmek istediğinizde,
 • Almış olduğunuz ürünlerde eksik gönderi olması durumunda,
 • Hatalı veya yanlış gönderim olması durumunda,
 • Siparişinizi iptal etmek istediğinizde, Sipariş iadesi yapmak istediğinizde veya siparişi değiştirmek istediğinizde,
 • Hepsiburada kampanyalarından haberdar olmak istediğinizde,

Hespiburada çağrı merkezini arayarak hizmet alabiliyorsunuz. Bu hizmetlerin herhangi birisini almak için çağrı merkezini aradığınızda ilgili birime yönlendiriliyorsunuz.

 • Hepsiburada çağrı Merkezi telefon Numarası: 0 850 252 40 00

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlanma

Hepsiburada sitesinden alışveriş yapan müşteriler herhangi bir konu ile ilgili olarak müşteri hizmetlerine bağlanmak istediğinde belirli bir süre beklemeniz gerekiyor. Özellikle hafta sonlarında müşteri yoğunluğu nedeni ile bekleme süreniz daha da uzamaktadır. Bu nedenle müşteri hizmetlerini aradığınızda doğrudan bağlanarak bu süreyi beklemek zorunda kalmayabilirsiniz. Hepsiburada müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmak için yapmanız gereken müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0 850 252 40 00 ı aramalısınız. Telefon otomatik olarak açıldığında karşınızda otomatik bir ses kaydı çıkacak ve yapmak istediğiniz işlemleri tek tek size okuyacaktır. Bu ses kaydını dinlemek yerine yapmanız gereken doğrudan müşteri hizmetlerine ulaşabilmeniz için 8 – 1 – 0 ı tuşlamalısınız. Bu tuşlama sayesinde doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanabiliyorsunuz.

Hepsiburada İletişim Kanalları

Kurumsal bir e – ticaret sitesi olarak hayatımızda yer alan Hepsiburada sitesi çeşitli iletişim kanalları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerine daha kaliteli ve daha hızlı bir şekilde hizmet verebilmek için;

 • Hepsiburada online destek hattı,
 • Hepsiburada online iletişim formu,
 • Hepsiburada canlı yardım hattı,
 • Hepsiburada e – posta adresi,
 • Hepsiburada fax numarası

yöntemlerini kullanıyor. Bu yöntemlerden herhangi birini tercih ederek sormak istediğiniz tüm soruları iletebilir, görüşlerinizi iletebilir, siparişiniz ile ilgili kargo durumlarını sorgulayabilir, almak istediğiniz ürünler veya satıcılar ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara cevap alabilirsiniz.

Hespiburada Canlı Yardım Hattı

Hepsiburada sitesinden alış veren yapan üyeler için özel bir iletişim kanalı olarak canlı yardım hattı aktif olarak hizmet vermektedir. Profesyonel ve alanında uzman olan kişilerden oluşan canlı yardım hattı üzerinden aldığınız hizmeti değerlendirebilir, hizmet ile ilgili sorunları çözümleyebilir, kargonuzun durumunu sorgulayabilir, merak ettiğiniz tüm konularda almak istediğiniz cevapları alabilirsiniz. 7/24 hizmet alabileceğiniz canlı yardım hattı için Hepsiburada sitesinin sağ alt tarafında yer alan canlı destek sekmesine tıklamanız yeterli oluyor.

Hepsiburada Whatsapp Hattı

Profesyonel bir e – ticaret sitesi olan Hepsiburada site müşterilerine özel olarak iletişim hizmeti veriyor. Çok fazla iletişim yöntemi üzerinden müşterilerine hizmet veren Hepsiburada sitesi whatsapp üzerinden de online olarak anlık müşteri hizmetleri veriyor. Hepsiburada whatsapp hattı üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek ve destek alabilmek için yapmanız gereken whatsapp numarasını kullanmak ve whatsapp üzerinden sorularınızı sormak. İstediğiniz tüm soruları sorabildiğiniz, merak ettiğiniz konulardan bilgiler aldığınız whatsapp hattı günün belirli saatlerinde hizmet vermektedir. Sabah 09:00 ile akşam 20:00 arasında hizmet alabiliyorsunuz.

 • Hepsiburada Whatsapp Hattı:0 850 242 40 00

YORUM YAP KAZAN

 "Hepsiburada Doğrudan Müşteri Hizmetlerine Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı