Alışveriş

Kip Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Erkek giyim sektöründe Türkiye öncüsü olan Kip, erkekler için üretmiş olduğu binlerce kıyafet ürünleri ile erkeklerin kıyafet alışverişini karşılıyor. Kip, 1998’den beri erkeklere yönelik ürün satışı gerçekleştiriyor. 1998’den bu yana çok fazla müşteri edindi ve edindiği müşteriler nedeniyle çağrı merkezi iletişim numarası sürekli olarak aktif bir şekilde çalışıyor. Bu nedenle çağrı merkezi iletişim numarası, sürekli olarak çağrılara yetişemez hale geliyor. Bugünkü yazıda sizlere Kip, çağrı merkezi numarası ile firmaya nasıl erişebileceğinizden bahsedeceğiz. Bu yazıyı sonuna kadar okuduğunuzda Kip firmasının çağrı merkezine nasıl ulaşabileceğinizi ve iletişim kanallarını öğreneceksiniz. 

Kip Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Kip firması ile iletişime geçmek için kullanabileceğiniz adreslerden birisi de çağrı merkezi iletişim numarasıdır. Çağrı merkezi iletişim numaralarını kullanarak sizler de hızlı bir şekilde iletişim sağlayabilirsiniz. Aşağıda sizlere çağrı merkezi iletişim numaralarını verdik. Bu numaraları kullanarak firma ile hızlı bir şekilde iletişim kurmak mümkün olmaktadır. Kip çağrı merkezi iletişim numarası sürekli aktif bir şekilde çalıştığı için çağrı merkez ile iletişim kurmak en hızlı iletişim kanalıdır. Çağrı merkezi iletişim kurmak yerine aşağıda vereceğimiz mail adresi üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Genelde maillerinize birkaç gün içerisinde yanıt verilmektedir.

Kip Çağrı Merkezi İletişim Numarası: (+90) 212 484 04 94

Kip Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi

Kip çağrı merkezi ile iletişim kurabileceğiniz kanallardan biri de e-mail adresidir. E-mail adresini kullanarak hızlı bir şekilde iletişim kurmak mümkün olmaktadır. E-mail adresi aktif bir şekilde çalıştığından dolayı, bu kanal üzerinden iletişime geçmek daha kolay olacaktır. İletişime geçeceğiniz mail adresine hızlı bir şekilde mail yollayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, mail adresine mail sağlayıcıları olan Gmail veya Hotmail üzerinden mail göndermek. Eğer bu kanallar arasında mail adresiniz yoksa hemen açabilirsiniz. Bunun için, gmail.com, outlook.com veya hotmail.com’a giriş yapmanız yeterli olacaktır. Buradan hesap açıp hemen mail gönderebilirsiniz.

Kip Çağrı Merkezi İletişim E-mail Adresi: mailto:destek@kip.com.tr

Kip Faks Numarası

Kip ile iletişime geçmek için faks numarasını kullanabilirsiniz. Faks numarası üzerinden iletişime geçmeniz halinde gönderdiğiniz maillere hızlı bir şekilde cevap verilecektir. Gönderdiğiniz fakslar ortalama 4-5 gün içerisinde yanıtlanmaya çalışılmaktadır. Kip faks numarası ile genelde kurumsal firmalar iletişime geçmektedir. Eğer kurumsal bir firma değilseniz yine de iletişime geçebilirsiniz, ancak diğer iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. 

Kip Faks Numarası : (+90) 212 644 31 90

Kip Sosyal Medya Hesapları

Kip, sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Bu nedenle sosyal medya adresleri üzerinden iletişime geçmeniz halinde hızlı bir şekilde geri dönüş sağlanacağını bilmelisiniz. Göndereceğiniz mesajlar ortalama 1-2 gün içerisinde yanıtlanır, peki nasıl iletişime geçebilirsiniz?

Kip Facebook Hesabı

Kip Youtube Hesabı

Kip Instagram Hesabı

Kip Twitter Hesabı

Kip Pinterest Hesabı

Kip Facebook Hesabı

Kip Facebook hesabı ile iletişime geçmeniz halinde hızlı bir şekilde yanıt alırsınız. Bunun için aşağıda verdiğimiz linkten Facebook hesabına girebilir ve mesaj gönderebilirsiniz. Bu şekilde hızlı bir iletişim sağlamak mümkün olmaktadır. 

Kip Facebook Hesabı

Kip Youtube Hesabı 

Kip ile iletişime geçmek için, Youtube kanalını kullanabilirsiniz. Youtube kanalını kullanarak hızlı bir şekilde iletişime geçmek mümkün oluyor. Kip’in Youtube kanal linkini aşağıda verdik. Bu adres üzerinden mesaj gönderebilir veya yorum göndererek iletişime geçebilirsiniz. Attığınız yorumda iletişim adreslerini de ekleyiniz.

Kip Youtube Hesabı

Kip Instagram Hesabı

Kip ile iletişime geçebileceğiniz en aktif kanallardan biri de Instagram hesabıdır. Instagram hesabı ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki linkten Instagram hesabına girebilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz veya paylaşılan herhangi bir gönderiye yorum yaparak da iletişim kurabilirsiniz.

Kip Instagram Hesabı

Kip Twitter Hesabı 

Kip ile iletişim kurabileceğiniz bir diğer adres de Twitter hesabıdır. Twitter hesabı üzerinden oldukça hızlı bir iletişim mümkün olmaktadır. Kip’in Twitter adresi 24 saat aktif bir şekilde yönetilir. Hemen bir özel mesaj göndererek iletişim sağlayabilirsiniz. 

Kip Twitter Adresi

YORUM YAP KAZAN

 "Kip Çağrı Merkezi İletişim Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı