Alışveriş

Doğrucan Mobilya Çağrı Merkezi Numarası

Mobilya sektöründe Ege bölgesinin tek başına lideri olan Doğrucan Mobilya, birbirinden şık ve şahane tasarımları ile satışlarına devam ediyor. Pek çok tarzda mobilya üretimi yapan firma, her zamanki gibi oldukça uygun fiyatlarla ürünlerini sunmaya devam ediyor. Televizyon ünitesi, genç odası, oturma grupları gibi her alanda mobilya üretebilen ve her alanda başarı sağlayan firma, çalışmalarına son gaz devam ediyor. Firmaya ulaşmak zor olduğu için, pek çok kişi firmanın telefon numarası veya çağrı merkezi numarasını bulamıyor. Bu yazıda Doğrucan Mobilya’ya ulaşabilmeniz için gereken tüm bilgileri derledik. 

Doğrucan Mobilya Çağrı Merkezi Numarası

Doğrucan Mobilya’ya ulaşmak için deneyebileceğiniz yöntemlerden biri de çağrı merkezi numarasıdır. Çağrı merkezi numarası üzerinden göndereceğiniz herhangi bir çağrı ile firmaya çok kolay bir şekilde ulaşılabilmektedir. Firmanın çağrı merkezi 24 saat çalıştığı için ne zaman isterseniz o zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Doğrucan Mobilya’ya ulaşmak için 0850 222 58 68 numaralı hattı arayabilirsiniz. Bu numara Doğrucan Mobilya Çağrı Merkezi numarasıdır. Bu numara üzerinden firmaya ulaşmak oldukça kolay olmaktadır. Doğrucan Mobilya telefon numarası üzerinden firma ile iletişime geçerken, tüm konuşmalarınızın kaydedildiğini lütfen unutmayın ve buna göre hareket etmeye özen gösterin. Aksi takdirde ciddi sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.

Doğrucan Mobilya Çağrı Merkezi Numarası: 0850 222 58 68 

Doğrucan Mobilya E-Mail Adresi

Doğrucan Mobilya’ya ulaşım sağlayabileceğiniz adreslerden bir diğeri de e-mail adresidir. Firma ile e-mail adresi üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz. E-mail adresine gönderilen mailler ortalama 7 gün içerisinde cevaplanmaktadır. Mailler 7 gün içerisinde cevaplandığından dolayı hızlı bir şekilde iletişim kurmakta sorun yaşayabilirsiniz. Doğrucan Mobilya e-mail adresi üzerinden bilgi veya belge gönderimi yapabilirsiniz. Gönderilen bilgi ve belgeler ortalama 7 gün içerisinde cevaplanıyor olsa da bazı mailler 15 gün içerisinde yanıt alabilir. Mailler geç yanıt alabileceği için farklı iletişim kanallarını kullanmanız daha doğru olabilir.

Doğrucan Mobilya E-mail Adresi: musterihizmetleri@dogrucan.com

Doğrucan Mobilya Whatsapp Hattı

Doğrucan Mobilya ile iletişim kurabileceğiniz kanallardan bir diğeri de Whatsapp hattıdır. Whatsapp hattı üzerinden hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Doğrucan Mobilya Whatsapp hattı gün içerisinde mesai saatlerinde aktif olarak çalışmaktadır. Mesai saatleri içerisinde istediğiniz herhangi bir saat diliminde firmaya ulaşmak mümkün olmaktadır. Doğrucan Mobilya Whatsapp hattı aşağıda verilmiştir.

Doğrucan Mobilya Whatsapp Hattı Numarası: 0532 013 00 24

Doğrucan Mobilya Posta Adresi

Doğrucan Mobilya ile iletişim kurmak için kullanabileceğiniz adreslerden birisi de posta adresidir. Posta adresi sayesinde Doğrucan Mobilya ile hızlı bir şekilde iletişim kurmak mümkün olmaktadır. Doğrucan Mobilya’nın posta adresi aşağıda verilmiştir, gönderilen postalar ortalama bir hafta içerisinde yanıt almaktadır. Doğrucan Mobilya’nın birden fazla şubesi olduğu için, posta adresleri de bu şubelere aittir. Bu nedenle birden fazla posta adresi vardır. Biz sadece İzmir şubesinin posta adresini veriyoruz. Aşağıdaki posta adresine gönderim yaparak, Doğrucan Mobilya’nın İzmir şubesine posta gönderimi yapabilirsiniz. Doğrucan Mobilya’nın posta adresine 7 gün 24 saat posta adresine gönderim yapabilirsiniz. Herhangi bir aksilik olmaması durumunda postalar ortalama 7 gün içerisinde yanıt alır. Mail veya diğer iletişim kanallarına göre daha geç iletişim kurulsa da posta adresi üzerinden de özellikle kurumsal firmalar iletişim kurmayı tercih etmektedir. 

Doğrucan Mobilya Posta Adresi: Yeşillik Cad. No: 265/2 Karabağlar/İzmir

Doğrucan Mobilya Sosyal Medya Hesapları

Doğrucan Mobilya ile iletişim kurabileceğiniz bir başka kanal ise sosyal medya hesaplarıdır. Sosyal medya hesapları üzerinden Doğrucan Mobilya ile iletişim kurmak mümkün oluyor. İletişim kurabileceğiniz hesaplardan biri de Facebook hesabıdır.

Doğrucan Mobilya Facebook Hesabı

Bildiğiniz gibi Doğrucan Mobilya’nın bir Facebook hesabı bulunuyor. Doğrucan Mobilya’nın Facebook hesabına özel mesaj göndererek iletişim kurabilirsiniz. Sayfa yöneticileri ortalama birkaç saat içerisinde soruları yanıtlar. Ürün ile ilgili veya iade ile ilgili problemleriniz için, sosyal medya hesaplarını kullanmanız çok daha etkili olur. 

Doğrucan Mobilya Facebook Hesabı

YORUM YAP KAZAN

 "Doğrucan Mobilya Çağrı Merkezi Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı