Alışveriş

Indesit Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Beyaz eşya üretiminde lider firmalardan biri olan Indesit, 1975’de İtalya’da kuruldu. Kurulduğu günden bu yana hizmetlerini aralıksız bir şekilde sürdüren Indesit, yola çıktığı günden bu yana son sürat hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Indesit, kurulduğu ilk günden bu yana her alanda hizmet sunmaya devam ediyor. Müşterilerin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde algılayıp, buna göre hareket eden Indesit, yola çıkışından bu yana güçlü müşterilerinin güçlü ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 

Bu kadar büyük bir firma olmanın bazı zorlukları da var elbette. Indesit firmasının çağrı merkezleri bildiğiniz üzere epey dolu oluyor. Firmaya ulaşmakta büyük sıkıntı çeken Indesit müşterileri, çağrı merkezi numarası üzerinden iletişim kurmaya çalışsalar da çoğu zaman bu çok zor oluyor. Bu yazıda, büyük bir firma olan Indesit’e nasıl hızlı bir şekilde ulaşılabileceğinden bahsedeceğiz. 

Indesit Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Indesit ile iletişim kurmak için çağrı merkezi iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. Çağrı merkezi iletişim numaralarını kullanarak Indesit ile hızlı bir şekilde iletişim sağlamak mümkün olmaktadır. Indesit çağrı merkezi iletişim numaraları 7/24 aktif bir şekilde çalışmakta olduğundan istediğiniz herhangi bir zaman hızlı bir şekilde iletişim kurabiliyorsunuz. Bu sayede Indesit ile hızlı bir şekilde iletişim kurmak mümkün oluyor. Indesit çağrı merkezi iletişim numarasını aşağıda verdik. Bu numara üzerinden hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Indesit Çağrı Merkezi İletişim Numarası: 444 50 10

Indesit İletişim E-Mail Adresi

Indesit ile iletişime geçmek için, mail adresini kullanabilirsiniz, iletişim için sıklıkla kullanılan ve tercih edilen bir iletişim yöntemi olan E-mail adresini kullanarak hızlı bir şekilde iletişime geçmek mümkün olmaktadır. Eğer bir mail hesabınız yok ise, hemen Gmail veya Hotmail gibi sağlayıcıları kullanarak kendinize bir mail hesabı açabilir ve hızlı bir şekilde mail gönderimi yapabilirsiniz. Mail gönderiminde bulunurken, gönderdiğiniz yazışmaların hukuksal bir nitelik taşıdığını bilmeniz gerekmektedir. Bu nedenle mail gönderirken, hukuksal niteliğe uygun olacak şekilde göndermeniz daha iyi olacaktır. 

Indesit İletişim E-mail Adresi: mailto:service.tr@indesit.com

Indesit Telefon Numarası

Indesit telefon numarası aşağıda verilmiştir, bu telefon numarası üzerinden Indesit ile iletişime geçebilir ve her konuda teknik destek alabilirsiniz. Indesit ürünleri ile ilgili şikâyetiniz mi var? Indesit ürünleri hakkında sormak istedikleriniz mi var? Telefon numarası ile tüm şikayetlerinizi ulaştırabilir ve Indesit ile hızlı bir iletişim sağlayabilirsiniz. Indesit sizinle hızlı bir iletişim kurmak için çabalayacaktır. Telefon numarası üzerinden gönderilen çağrılarda ortalama 5 dakika bekleyebilirsiniz. Coronavirüs nedeniyle çağrı merkezi çalışan sayısında önemli bir azalma meydana geldi. Bu nedenle telefon numarasından yapılan çağrılar hemen sonuçlanamıyor. 

Indesit Telefon Numarası: 212 355 53 00

Indesit Sosyal Medya Hesapları

Indesit ile iletişime geçmek için, sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarını kullanarak, Indesit ile hızlı bir şekilde iletişim sağlamak mümkün olmaktadır. Aşağıdaki sosyal medya hesaplarını kullanarak iletişim sağlamak için, Indesit sosyal medya hesaplarından herhangi birine girin ve özel mesaj gönderin veya herhangi bir gönderiye yorum yapın. Bu şekilde hızlı iletişim sağlayabilirsiniz.

Indesit Facebook Hesabı

Indesit Twitter Hesabı

Indesit Youtube Hesabı

Indesit Instagram Hesabı

Indesit Facebook Hesabı

Indesit ile iletişime geçmek için, Facebook hesabını kullanabilirsiniz. Facebook hesabı üzerinden Indesit ile hızlı bir şekilde irtibatta olmak oldukça kolaydır. Indesit Facebook hesabını kullanarak iletişime geçmek için yukarıdaki bağlantıları kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Facebook bağlantısına tıkladıktan sonra tek yapmanız gereken şey, Indesit facebook sayfasına özel mesaj göndermek veya herhangi bir gönderisine bir yorum atmak.

Indesit Facebook Hesabı

Indesit Twitter Hesabı

Indesit ile Twitter hesabı üzerinden iletişime geçmek oldukça kolaydır. Indesit’in Twitter adresi üzerinden iletişime geçmek için aşağıdaki linki kullanın ve hemen hesaba giriş yapın. Sonrasında bir özel mesaj yollayarak ve bu özel mesaja iletişim bilgilerinizi bırakarak hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Indesit Twitter Hesabı

Indesit Youtube Hesabı

Indesit ile Youtube kanalı üzerinden iletişime geçmek için yapmanız gereken şeyler çok basittir. Youtube kanalı üzerinden Indesit ile iletişime geçmek için, hemen Youtube kanalına giriş yapın ve herhangi bir videoya giriş yaparak yorum yapın. Bu şekilde hızlı bir iletişim kurabilirsiniz. 

Indesit Youtube Hesabı

YORUM YAP KAZAN

 "Indesit Çağrı Merkezi İletişim Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı