Alışveriş

Pril Çağrı Merkezi Numarası

Kadınların, bulaşık deterjanı konusunda ilk tercihi olan Pril, uygun fiyatı ve buna karşılık yüksek temizlik garantisi ile ilk tercih olmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi Pril, en çok satan bulaşık deterjanlarından birisidir. Yüksek temizlik garantisi, onu birinci yapmaya devam ediyor. Ayrıca şişesinin uygun fiyatlı olması ve dar gelirli kesiminde kolayca ulaşıp satın alabiliyor olması, onu en çok satan deterjanlardan biri yapıyor. Peki bu kadar çok satış yapan firmaya nasıl ulaşabilirsiniz. Aklınızda bir şey var ve sormak istiyorsunuz, Pril’i nasıl arayabilirsiniz? Pril ile nasıl iletişim kurabilirsiniz. Bu yazıda sizlere, Pril ile iletişim kurabileceğiniz kanalları derledik. Yazıyı sonuna kadar okuduğunuzda, Pril ile iletişime geçmek oldukça kolay bir hal alacak.

Pril Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Pril ile iletişime geçebileceğiniz en aktif kanallardan biri müşteri hizmetleri telefon numarasıdır. 7/24 arayabildiğiniz bu numara üzerinden hızlı bir şekilde iletişime geçmek mümkün olmaktadır. Pril ürünleri ile alakalı bir sorun yaşadıysanız veya ürün içeriğindeki şeyler hakkında bilgi almak istiyorsanız, Pril’in müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz. Pril müşteri hizmetleri iletişim numarasını hemen aşağıya bıraktık. Bu numarayı arayarak Pril ile hızlı bir şekilde iletişim kurmak mümkün oluyor. Pril çağrı merkezi gün içerisinde sürekli aktif olarak çalışmaktadır, bu nedenle 7 gün 24 saat ne zaman isterseniz o zaman iletişim kurabiliyorsunuz.

Pril Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası: 0800 261 26 28

Pril E-Mail Adresi

Pril ile iletişim kurulabilen yaygın iletişim kanallarından birisi de mail adresidir. Hızlı bir şekilde iletişim kurulabilen kanallardan biri olan E-mail adresi sayesinde tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Pril mail adresi, 7 gün 24 saat aktif olarak çalışmaktadır. İstediğiniz zaman mail gönderebilir ve cevap alabilirsiniz. Pril e-mail adresini aşağıya bıraktık. Aşağıdaki mail adresi üzerinden Pril ile hızlı bir şekilde iletişim kurulabilmektedir.

Pril Mail Adresi: camasir.ev.bakim@henkel.com

Pril Posta Adresi

Kurumsal bir firma iseniz, Pril ile iletişime geçmek için kullanabileceğiniz iletişim adreslerinin başında Posta adresi gelebilir. Posta adresini kullanarak, firma ile hızlı bir şekilde iletişim kurmak mümkün olmaktadır. Pril ile hızlı bir iletişim sağlamak istiyorsanız, aşağıdaki adrese posta gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz postalar en geç 15 gün içerisinde yanıt almak zorundadır. Pril posta adresini kullanarak hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir a4 kağıdına almak istediğiniz bilgi veya herhangi bir konuda yazmak ve en aşağısına post adresini girmek olacaktır. Ayrıca göndereceğiniz postaya da gönderi adresini girmeniz çoğu zaman için yeterli olur.

Pril Posta Adresi: Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. No 8 

Buyaka İki Sitesi C Blok, Kat 10-14

Tepeüstü Ümraniye 

34771, İstanbul –TÜRKİYE

Pril Faks Adresi

Tüzel kişi iseniz, firma ile faks adresi üzerinden iletişim kurmak daha sağlıklı olabilir. Pril’in faks adresi aşağıda verilmiştir. Bu faks adresine gönderim yaparak Pril ile iletişim sağlayabilirsiniz. Göndereceğiniz faks, ortalama birkaç gün içerisinde yanıt alacaktır. 

Pril Faks Numarası: 90-216-469 07 00

Pril Sosyal Medya Hesapları

Pril firması ile iletişime geçmek için, sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Sosyal medya hesapları üzerinden Pril ile hızlı bir şekilde iletişim sağlamak mümkün oluyor. Pril, gönderilen mesajlara hızlı bir şekilde yanıt verdiğinden dolayı, firma ile iletişime geçmek genelde oldukça kısa sürmektedir. Aşağıdaki sosyal medya hesaplarına erişerek hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. 

Pril Facebook Hesabı

Pril Facebook Hesabı

Pril ile iletişim kurulabilecek hesaplardan birisi de Facebook hesabıdır. Hızlı bir şekilde iletişime geçebileceğiniz Facebook hesabından nasıl ulaşım sağlayabileceğinizi öğrenmek için yazıyı okumaya devam edin.

1- Pril Facebook sayfasına giriş yapılır.

2- Sayfaya giriş yaptıktan sonra, sayfaya mesaj gönder butonunu kullanarak mesaj gönderilir.

3-Mesaj gönderme alanına iletişim bilgilerini de yazmayı unutmayın.

Pril Instagram Hesabı

Pril ile iletişime geçebileceğiniz aktif kanallardan sonuncusu ise Instagram hesabıdır. Instagram hesabını kullanarak Pril ile hızlı bir şekilde iletişim sağlamak mümkün oluyor. Bunun için öncelikle aşağıda verilen adresi ile Pril Instagram sayfasına giriş yapın. DM ile mesaj göndererek iletişim numaralarınızı gönderin.  Herhangi bir sorunuz veya öneriniz ortalama 1-2 gün içerisinde cevap alır.

Pril Instagram Hesabı

YORUM YAP KAZAN

 "Pril Çağrı Merkezi Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı