Alışveriş

File Market İletişim, Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

File Market, BİM Marketler zincirinin yan kuruluşu olarak 2015 yılında kurulmuştur. Özellikle taze gıda, kişisel bakım ürünleriyle ön plana çıkan firma, yüksek kalitede ürünleri düşük fiyatlarla satma ilkesiyle kurulmuştur.

File Market kısa zamanda gelişerek 3 yeni markaya bünyesinde yer vermiştir. Bu markalar şunlardır;

 1. Harras
 2. Actisoft
 3. Daycare
 • File Market içerisinde satışa sunulan gıda ürünleri Harras markasıyla satılmaktadır.
 • Firmada Actisoft markasıyla temizlik ve kağıt ürünleri satışa sunulmaktadır.
 • Hijyen, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri Daycare markasıyla satılmaktadır.

File Market özellikle müşteri hizmetleri konusunda gelişmiş bir hizmet vermekte ve iletişim kanallarını web sayfasında sunmaktadır.

File Market Online Müşteri Hizmetleri Merkezi

File Market, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran bir firma olmuştur. Bu doğrultuda web sayfasında hem görselliği hem kullanım kolaylığını ön plana çıkaran firma, bu yönüyle beğeni toplamıştır.

Ürünlerin ve markanın tanıtımının yapıldığı web sayfasında iletişimle ilgili tüm bilgileri bulmak mümkündür. Bununla birlikte tüm şubelerin adres ve iletişim bilgilerini de görebilirsiniz. Firmanın BİM çatısı altında kurulmasına da değinilmiş ve firmayla ilgili tüm tarihler açıklanmıştır.

File Market Müşteri Hizmetleri Online Form

Web sayfası aktif olan kurumlar açısından online form konusu büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Müşterilerin ya da kurum hakkında bilgi almak isteyen herkesin kullandığı online form sayesinde çok kısa sürede iletişim kurmak mümkündür.

Bu konuda kullanıcılarına gelişmiş bir hizmet sunan File Market, online form dolduran kullanıcılara kısa süre içinde yanıt vermektedir. Bu kısımda yer alan kişisel bilgileri ve iletişim bilgileri doğru bir şekilde girerek yanıtın kısa bir sürede gelmesini sağlayabilirsiniz. Firmanın tedarikçisi olmak isteyenler de bu kısımdan ulaşabilir.

File Market Müşteri Hizmetleri e-Mail Adresi

Özellikle kurumsal firmaların resmi evraklar için tercih ettiği mail iletişiminde hızlı olmak oldukça önemlidir. File Market, mail iletişimini aktif kullanan firmalar arasında yer almaktadır.

 • File markete’e bu yöntemle iletişim kurmak için kendi mail adresinize girerek iletisim@file.com.tr adresine ileti gönderebilirsiniz.

Mail adresi üzerinden tedarikçiler de iletişime geçmekte ve fatura gibi transferleri yapabilmektedir. İletinizi açık ve resmi bir dille yazmanız durumunda ilgili departman kısa sürede yanıt verecektir.

File Market Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Telefon iletişimi anlık sorunlarda büyük önem kazanmakta ve firmalar tarafından önem verilmektedir. Özellikle hizmet sektöründe bu konuya daha fazla dikkat edilmekte ve müşterilerin hatta fazla beklememesi sağlanmalıdır.

File Market tarafından çağrı merkezi hizmeti sunulmaktadır. İletişim konusunda uzman olan yetkililer tarafından mümkün olan en kısa sürede yanıt verilmektedir.

 • Müşteriler ya da tedarikçiler fazla beklemeden sorularına yanıt bulmaktadır.
 • Her an her yerden firmanın müşteri hizmetlerine ulaşma imkanınız bulunmaktadır.
 • Sadece sorularınız değil, ürünlerle ilgili bilgiler ya da adres gibi konularda yardım alabilirsiniz.
 • Merkezi İstanbul’da olan firmanın genel merkezini arayabilirsiniz.
 • Şubelerin iletişim bilgisini alarak diğer illerdeki şubelere doğrudan ulaşabilirsiniz.
 • File Market Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0216 217 35 35

File Market Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Hemen her sektörde müşterilerin istediği konular arasında müşteri temsilcisine hızlı bir şekilde bağlanmak vardır. File Market çağrı merkezi sayesinde müşteri temsilcisine direkt bağlanma imkanı sunmaktadır.

Mesai saatleri içerisinde 0216 217 35 35 numaralı telefonu arayabilir ya da ülke genelinde 12 farklı ilde şubeleri bulunan firmaya telefon üzerinden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

File Market Resmi Sosyal Medya Hesapları

File Market sosyal medya hesapları konusunda fazla sayfaya dahil olmamıştır. Buna karşın firma dahil olduğu hesaplarda aktif kullanıma devam etmekte ve adını daha fazla duyurmaktadır.

YORUM YAP KAZAN

 "File Market İletişim, Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı