Alışveriş

Civilim Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Civilim, İstanbul ili içerisinde Kartal bölgesinde kurulmuş olan, 1996 yılından beri hizmet veren bir giyim markasıdır. Büyük oranda 0 ile 14 yaş arasında giyim ürünleri üreten ve perakende satış üzerine odaklanan bir şirkettir.

 • Şirketin temel amacı kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler üretmek ve satışa çıkarmaktır.
 • Türkiye genelinde toplam 56 adet mağazası bulunmaktadır.
 • Bu mağazaların her birinde ürünlerini tanıtmakta ve satışa sunmaktadır.
 • Her sezon farklı ve yeni ürünleri ile 650 marka ile birlikte satış yapmakta ve belli bir müşteri kitlesine sahip olan bir şirkettir.
 • Civilim markası kapsamında 32.000 ‘den fazla model ürün satış yapılmak üzere mağazalara nakledilmektedir.

Civilim Müşteri Hizmetleri İletişim Kanalları

Civilim markasının birçok ürünü, mağazası ve müşterisi bulunmaktadır. Müşterilerin ihtiyaç duydukları müşteri hizmetleri de Civilim şirketi tarafından sağlanmaktadır.

Markanın doğrudan yetkili müşteri temsilcilerine ulaşabileceğiniz iletişim kanallarını sizler için derledik. Müşteri hizmetleri iletişim kanallarından ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri almanız mümkündür. İşte Civilim Müşteri Hizmetleri iletişim kanalları;

Civilim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Civilim müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz en kestirme ve hızlı yol doğrudan müşteri hizmetlerini aramaktır. Civilim müşteri hizmetleri telefon numarası aşağıdaki gibidir;

 • 444 123 1

Civilim Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma Yolu

Birçok marka ve kuruluşun müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerinin temel amacı ise müşterilerinin sorunlarına çözüm üretmek ve bunu olabildiğince hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektir.

 • Müşteri hizmetlerinin bir diğer amacı da çözüm odaklı hizmet vermektir.
 • Civilim müşteri hizmetleri de bu bağlamda hizmet veren şirket hizmetlerinden biridir.
 • Civilim müşteri hizmetlerine doğrudan ulaşmanız bir hayli kolaydır. Sanıldığının aksine karmaşık ve zor iletişim seçenekleri, tuşlamalara gerek yoktur.
 • Doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Ancak müşteri hizmetlerine bağlanmak için mesai saatleri içerisinde aramanız gerekmektedir.

Civilim müşteri hizmetleri mesai saatleri nelerdir?

Civilim müşteri hizmetleri mesai saatleri hafta içi sabah 08.00 ile akşam 17.50 arasında hizmet vermektedir. Hafta sonu müşteri hizmetlerini aramak istediğinizde ise arama yaptığınızda müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz saatler sabah 08.00 ile akşam 16.50 arasındadır.

Bu saatler dışında müşteri hizmetlerine ulaşmak isterseniz sosyal medya kanallarını ya da kurumsal e-posta adreslerini kullanabilirsiniz. Civilim müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz bir başka kanal da doğrudan genel müdürlük adresine ulaşmaktır.

Civilim İletişim Adresi

Civilim iletişim adresi ile doğrudan markanın yetkili temsilcisi ile görüşmeler sağlayabileceğiniz adrese ulaşmanız mümkündür.

Civilim merkez adresi Kocaeli’de yer almaktadır. Aşağıda belirttiğimiz genel müdürlük adresine posta gönderebilirsiniz. İşte Civilim genel müdürlük iletişim adresi;

 • Cumhuriyet Mahallesi Cihan Sokak No:20 Çayırova – Kocaeli

Civilim E-posta Adresi

Civilim müşteri hizmetleri ile irtibat kurabilmek adına kullanabileceğiniz en resmi yollardan biri de e-posta adresi üzerinden iletişim kurmak olabilir. İletişim kurmanın en resmi yolu olan e-posta ile iletişim kurmak doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanmaya göre biraz daha yavaş bir yol olabilir.

Müşteri hizmetleri doğrudan müşteriler ile sesli iletişim kurarak sorunların daha kolay çözüme kavuşturulmasını sağlamaktadır.

E-posta ile iletişim kurmak bazı durumlarda daha gerekli olabilmektedir. Cİvilim e-posta adresini aşağıda belirttik. Adresi kopyalayarak mail kutunuzda alıcı kısmına yapıştırarak Civilim yetkili temsilcisine e-posta yolu ile ulaşmanız mümkündür. İşte Civilim iletişim e-posta adresi;

Civilim müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz bir başka mail adresi de aşağıdaki gibidir. Aşağıdaki adresi kopyalayarak doğrudan müşteri hizmetlerine ulaşmanız mümkündür.

Civilim Sosyal Medya Kanalları

Civilim giyim şirketi müşteri hizmetlerini sağladığı alanların yanı sıra sosyal medya hesapları ile de müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Müşteri hizmetleri bazında sosyal medya kanallarını değerlendirebilirsiniz.

Sosyal medya kanallarının müşterilerin markaya ait avantajlar, kampanyalar gibi farklı unsurlardan haberdar etme gücü vardır. Sosyal medya kanalları üzerinden Civilim yetkili müşteri temsilcilerine ulaşabilir ve ihtiyacınız olan birçok işlemi yapmanız mümkündür.

Aşağıda yer alan linkler aracılığı ile Civilim sosyal medya kanallarına ulaşabilir ve markayı takip edebilir aynı zamanda öneri, istek, şikayet ve taleplerinizi dile getirebilirsiniz. İşte Civilim Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Pinterest, Linkedn hesaplarına ait linkler;

YORUM YAP KAZAN

 "Civilim Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı