Alışveriş

Colgate Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri

Colgate dünyaca ünlü diş ve ağız sağlığı konusunda ün yapmış firmalar arasındadır. Diş fırçası, diş macunu, diğer diş temizleme ürünleri konusunda sektördeki büyük oranda payla dikkatleri üzerine çekmektedir. New York merkezli bir şirket olan Colgate ülkemizde de en çok bilinen diş sağlığı ve temizliği firmaları arasındadır.

1806 yılında kurulan Colgate firmasının kuruluş ismini veren Wiliam Colgate adlı kişiden gelmektedir. 214 yılda büyük bir ivme ile yükselerek ilerleyen firma dünyada sayılı diş sağlığı firmaları arasındaki yerini korumaktadır.

 Colgate Online İletişim Formu

Müşterilerin görüş ve sorularını büyük titizlikle dinleyen ve bu konuda daha etkili şekilde geri bildirimler alabilmek için online iletişim formuyla kullanıcılarına hizmet vermektedir. Formda yer alan bilgileri doldurup ‘’Gönder’’ butonuyla mesajlarınızı gönderebilir sonrasında formda belirttiğiniz telefon numarası ya da mail üzerinden geri dönüş sağlanmasını beklemeniz gerekmektedir. Colgate firması ürünler hakkında sorunların çözümüne yer vermek adına sattığı ürünlerin ürün adı, ürün barkodu veya EAN-kod’u online iletişim formunda yer vermiştir. Böylece kullanıcıların ürünlerle ilgili yaşadığı herhangi bir problemde çözüme kısa sürede ulaşmayı hedeflemektedir.

Colgate Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Colgate firması birçok kurumsal şirket gibi müşterilerin colgate markalı ürünleriyle ilgili yaşadıkları sorunları dinlemekte, ürünler hakkında detaylı bilgi almak isteyen müşterilerine farklı iletişim kanalı seçenekleriyle hizmet vermektedir. Colgate tüketici hizmetleri ve santral olmak üzere farklı sorunlara farklı müşteri hizmetleri arama tercihleri sunmaktadır. Colgate tüketici hizmetleri ile müşterilerinin colgate ürünlerinde yaşadığı problemlere çözüm bulmak için 09:00 – 17:30 saatleri arasında müşterilerine destek ve çözüm sağlamaktadır.

  • Colgate Tüketici Hizmetleri: +90 216 519 81 01
  • Colgate Santral İletişim Numarası: +90 216 587 80 00

Colgate Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Colgate Tüketici Hizmetleri ile firmayla iletişime geçmek isteyenler için 09:00 – 17:30 saatleri arasında iletişim kurabilmektedirler. Ürünler ile ilgili yaşanılan herhangi bir sorun, öneri, şikâyet gibi durumların çözümü için biraz bekledikten sonra müşteri hizmetleri temsilcileri kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Colgate Resmi Sosyal Medya Hesapları

Dünyaca ünlü bir firma olan Colgate firması müşterilerinin ürünlerin özellikleri, tanıtımı ve daha birçok özelliği hakkındaki bildirimleri müşterilerine ulaştırmak için birçok firma gibi sosyal medya ortamını da kullanmaktadır ayrıca müşterilerin yorumlarını da dikkate alan firma sosyal ağlardaki müşterilerin karşılıklı görüş alışverişi yapmalarına da imkân sağlamaktadır. Profesyonel bir ekip tarafından yönetilen Colgate firması sosyal medya hesaplarını takip ederek son çıkan ürünlerden haberdar olabilir ve colgate markalı ürünler hakkında birçok bilgiyi öğrenebilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Colgate Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı