Alışveriş

Calgon Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Calgon markası çamaşır makinesi banyo ürünleri, yumuşatıcı ürünleri, kireç sökücü türünde ürünleri bulunan dünyaca ünlü bir temizlik firmasıdır. 1933 yılında ABD’de kurulan firma dünyanın en eski kimyasal ürün üreten markalarından biridir. Calgon markası ilk olarak 1933 yılında Reckitt Benckiser tarafından toz halinde sodyum içeren ürünlerle tanınmıştır. Çamaşır makinelerindeki istenmeyen tuzların oluşmasının önlenmesi ve kireçlerin giderilmesi gibi birçok açıdan farklı ürünler çıkararak günümüze kadar ürünleri geliştirilerek gelmiştir. Calgon ürününün açılımı calsium gone’dir.

İlk olarak ABD’nin Pittsburg şehrinde üretim tesisini açan Calgon 2007 yılında Ascendia Brands firması tarafından satın alınmış ve sonrasında PDC markalarından biri olarak günümüzde ürünlerin satışı yapılmaktadır.

Calgon Müşteri Destek Merkezi

Calgon markasının kurumsal bir firma olarak müşterilerine daha iyi bir hizmet sağlayabilmek için müşteri destek merkezi bulunmaktadır.

Calgon Online İletişim Formu

Calgon markasının müşterilerinin en iyi şekilde merak ettiklerini sorabilmesi için tercih edilebilen iletişim kanallarından biri de online iletişim formudur. Online iletişim formunu doldurarak gerekli bilgilerin girilmesi sonucunda firma yetkililerince kısa sürede destek sağlanmakta ve geri dönüş yapılmaktadır. Calgon markası ile ilgili her türlü soru, görüş ve önerilerinizi detaylı olarak cevaplarını alabileceğiniz bir yanıt verme sistemini Calgon web sitesi üzerinden sağladığı destekle barındırmaktadır.  Konu başlığı, isim, soyisim ve mesaj kısımlarını yani zorunlu olan bilgi bölümlerine gerekli bilgilerin girilmesinden sonra ‘’Mesaj Gönder’’ butonuna tıklayarak mesaj gönderimini sağlayabilirsiniz.

Calgon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Calgon çağrı merkezi sistemi ile ürünler hakkında bilgi almanızı kolaylaştıracak bir şekilde Tüketici Danışma Hattını kurmuştur. Müşterilerinin en iyi hizmeti alabilmesi için soru, görüş ve önerilerinin yanında şikâyetlerin iletilebilmesi için müşteri hizmetlerinin numarasını kullanarak ayrıca bilgi almak istediğiniz tüm konularda firma müşteri hizmetleriyle bilgi alabilirsiniz. Özellikle tüketici danışma hattını yoğun şekilde kullanan müşteriler 0850 297 7238 numarasından tüketici danışma hattına bağlanıp calgon ürünleri hakkında merak ettiklerini sorabilme imkânına sahiptirler.

  • Calgon Müşteri Hizmetleri Santral Telefon Numarası: 0 (212) 326 9700 
  • Calgon Müşteri Hizmetleri Tüketici Danışma Hattı: 0850 297 7238

Calgon Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Calgon markasının kullanıcıları tüketici danışma hattını arayıp tüm merak ettiklerini öğrenebildiği gibi tüm sorun, görüş ve önerilerinizi bildirip gerekli bilgileri detaylıca öğrenebilme imkânına sahiptirler.

Calgon ürünlerini kullanan müşterilerin telefon yoluyla iletişime geçip daha kısa sürede bilgi almasının sağlamak amacıyla Calgon firması tüketici danışma hattı ile santral hattını farklı olarak belirlemiş böylece ürünler hakkındaki soruları için Tüketici Danışma Hattını tercih edebilecek ve yoğunluğun önüne geçilmesine büyük katkı sağlanmış olmaktadır.

Calgon Resmi Sosyal Medya Hesapları

Calgon markasının müşterilerine ürünleri hakkında detaylı bilgiler sunup tanıtımlarını yaptığı sosyal medya hesaplarıyla milyonlarca kullanıcısının bulunduğu sosyal medyada aktif olarak bulunmaktadır. Calgon markası ayrıca kullanıcılarından gelen mesajları, görüş ve önerilerin de yer alabildiği bir platform da aktif olarak yer alarak kullanıcıların ürünler hakkında bilgi alışverişi yapmasının da önünü açmaktadır.

YORUM YAP KAZAN

 "Calgon Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı