Alışveriş

Sürat Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türkiye’de hiç şüphesiz en çok tercih edilen başarılı kargo şirketleri arasında ilk sıralarda yer alan Surat Kargo, birbirinden farklı pek çok kargo ve ulaştırma hizmetini müşterilerine vermektedir. Surat Kargo firması, müşterilerinin kargo süreçleri sırasında ve sonrasında yaşadıkları bütün problemlerde hızlı ve net çözümler sunabilen farklı birçok Surat Kargo iletişim kanalı ile de bilinmektedir.

Türkiye’nin en popüler kargo teslimat şirketlerinden birisi olan Surat Kargo, kurumsal destek merkezi ile de müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Bu alanda kurumsal müşteriler, kargo süreçlerinde yaşadıkları sıkıntıları tecrübeli müşteri temsilcileri ile kısa sürede atlatmaktadır.

Söz konusu Surat Kargo iletişim bölümünde Surat Kargo ile nasıl iletişime geçilebileceği ile alakalı bütün detaylar yer almaktadır. Surat Kargo’nun sunduğu bütün hizmetlerle alakalı koşulsuz desteğin alınabileceği Surat Kargo iletişim bölümü bugün milyonlarca Surat Kargo müşterisinin ilk tercihi olmaktadır.

Sürat Kargo İletişim Formu

Surat Kargo müşterileri, Surat Kargo iletişim formunu kullanarak görüş, şikayet ya da önerilerini iletebilmektedir. Firmanın resmi internet sitesi üzerinden erişilebilecek olan Surat Kargo iletişim formunda kişisel bilgiler, mesaj ve iletişim bilgilerinin de eksiksiz şekilde doldurulması gerekmektedir.

Sürat Kargo İletişim e-Posta Adresi

Surat Kargo müşterileri, arzu etmeleri halinde firmanın iletişim e – posta adresini kullanabilmektedir. İletişim formu dahilinde her türde görüş, çözüm ve bilgi talepleri için Surat Kargo yetkililerine şirketin resmi e – mail adresi üzerinden ulaşabilmek mümkün olabilmektedir.

Sürat Kargo Şikayet Hattı

Surat Kargo hizmetleriyle alakalı şikayetleri bulunan müşteriler, firmanın kurumsal iletişim sayfası üzerinde yer alan seçenekleri değerlendirerek söz konusu şikayetlerini yetkili mercilere iletebilmektedir.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Surat Kargo müşterileri, firmaya online olarak değil de farklı yollardan ulaşmak istedikleri zamanlarda Surat Kargo müşteri hizmetleri telefon numarasını tercih edebilmektedir. Surat Kargo müşteri hizmetlerine hafta içi her gün sabah 09:00 ila 18:30 arasında ulaşılabilmektedir.

Cumartesi günleri ise sabah 09:00 ila 14:30 saatleri içerisinde Surat Kargo müşteri hizmetleri telefon üzerinden Surat Kargo müşterilerine hizmet vermektedir. Pazar günleri ise firma tarafından resmi tatil ilan edilmektedir.

  • Sürat Kargo müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası: 0850 202 0 202
  • Sürat Kargo genel müdürlüğü telefon numarası: 0212 410 30 30

Sürat Kargo Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Sürat Kargo müşterileri, ihtiyaç duymaları halinde Surat Kargo müşteri temsilcisine direkt bağlanma imkanlarına sahiptir. Bunun için yapılması gereken ilk adım, 0850 202 0 202 nolu telefon numarasını aramaktır. Daha sonra sesli yanıt sisteminden gelen yanıtlara göre birkaç tuşlama yaptıktan sonra direkt olarak Surat Kargo müşteri temsilcisi ile görüşmek mümkün olmaktadır.

Piyasada yer alan diğer pek çok kargo teslimat firmasının aksine Surat Kargo’da müşteri temsilcisine doğrudan bağlanmak çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu da Surat Kargo’dan hizmet alan müşterileri fazlası ile memnun etmeye yetmektedir.

Sürat Kargo Resmi Sosyal Medya Hesapları

Surat Kargo ile işlem yapan müşteriler, Surat Kargo’dan aldıkları hizmetlerle alakalı bütün sorularını, firmanın resmi sosyal medya hesapları üzerinden iletebilmektedir. Oldukça hızlı bir şekilde işleyen Surat Kargo resmi sosyal medya hesapları, müşterilerin sorunlarına kalıcı çözümler getirmesi ile bilinmektedir. Surat Kargo müşterileri ayrıca kargo firması ile alakalı en güncel haber ve duyuruları da yine Surat Kargo resmi sosyal medya adresleri üzerinden düzenli olarak takip edebilmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "Sürat Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı