Alışveriş

UPS Kargo Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hem yurt içi hem de yurt dışı kargo gönderimleri ile tercih edilebilecek olan UPS Kargo, günümüzün en popüler kargo teslimat şirketlerine örnek olarak verilebilmektedir. Müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet sağlayabilmek için birbirinden farklı pek çok UPS Kargo iletişim kanalını kullanan firma, sorunsuz destek hizmetleri ile de bilinmektedir. Kargo gönderimlerinde, takip işlemlerinde karşılaşılan problemlerde ya da önerilerde UPS Kargo’nun destek kanalları üzerinden müşterilerin irtibata geçmeleri ve sorunlarını kısa sürede çözmeleri mümkün hale gelmektedir. UPS Kargo çağrı merkezi üzerinden de iletişime geçilebilecek olan UPS Kargo destek hizmetlerinde online işlem adresleri aracılığı ile de firmaya her türlü şikayet iletilebilmektedir.

UPS Kargo Destek Merkezi

UPS Kargo online iletişim kanalları aracılığı ile talep, görüş ve soruların firma yetkilileri ile paylaşılması mümkündür. ABD merkezli uluslar arası bir kargo şirketi olan UPS Kargo, Türkiye’deki faaliyetlerinde yaşanan bütün problemler için UPS Kargo iletişim kanallarını kullanarak en kolay şekilde müşterilerine ulaşabilmektedir.

UPS Kargo destek merkezi ile UPS Kargo müşterileri, kargo süreçleri ile alakalı görüşlerini, yaşadıkları sorunları ya da taleplerini firma yetkililerine anında iletebilmektedir.

UPS Kargo İletişim Formu

UPS Kargo’yla alakalı görüş ve öneriler için online iletişim formu üzerinden de iletişime geçebilmek mümkündür. Firma ile paylaşılabilecek olan sorunlar için de hızlı yanıtların alınabileceği UPS Kargo iletişim formu bu nedenle günümüzde pek çok UPS Kargo müşterisinin öncelikli tercihleri arasında gelmektedir.

UPS Kargo iletişim formunda yer alan ilgili alanların doldurulmasından sonra kurumsal ya da bireysel tüm UPS Kargo müşterileri, öneri ve sorunlarını firmaya direkt olarak iletebilmektedir. UPS Kargo müşterileri arzu etmeleri halinde iletişim formları dışında çağrı merkezi ya da şirketin resmi e – posta adresini de iletişim için tercih edebilmektedir.

UPS Kargo İletişim E – Posta Adresi

Türkiye’de hizmet veren ve yabancı merkezli kargo firmaları arasında yer alan UPS Kargo, hem kurumsal hem de bireysel müşterilerinin olabilecek en hızlı ve kaliteli kargo hizmetlerini alabilmeleri için canla başla mücadele etmektedir. UPS Kargo bu amaçla yayınladığı resmi e – posta iletişim adresini de müşterileri ile doğrudan iletişim kurmak için tercih etmektedir. UPS Kargo müşterileri özellikle kurumsal işleri için UPS Kargo iletişim e – posta adresini tercih etmektedir. Kurumsal e – posta adresi üzerinden mail atılarak yazışma başlatıldığı zaman UPS Kargo yöneticilerinin kısa sürede dönüş yaptıkları da bilinmektedir.

  • UPS Kargo E – Mail Adresi: socialtr@ups.com

UPS Kargo Şikayet Hattı

UPS Kargo’dan hizmet alırken herhangi bir problemle karşılaşmaları halinde UPS Kargo müşterileri, sorunlarını firmaya bildirmek için birbirinden farklı pek çok şikayet hattını tercih edebilmektedir. Doğrudan firmaya ya da şubelere ulaşabilmek için kullanılabilen UPS Kargo Şikayet Hattı, günün her anında erişime açık olması ile bilinmektedir.

UPS Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

UPS Kargo hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşteriler, UPS Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden firmanın kargo süreçleri ile alakalı bilgi edinebilmektedir. Müşteri hizmetleri telefon numarası ayrıca her türlü UPS Kargo şikayeti için de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

  • UPS Kargo İletişim Merkezi: 0850 255 00 66
  • UPS Kargo Whatsapp Üzerinden Gönderi Hattı: 0530 524 93 33

UPS Kargo Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

UPS Kargo müşterileri, arzu etmeleri halinde UPS Kargo müşteri temsilcisine direkt bağlanma imkanlarına da sahiptir. Bunun için UPS Kargo müşteri hizmetleri sayfasında yer alan adımların takip edilmesi yeterli olmaktadır. UPS Kargo müşterileri ayrıca 0850 255 00 66 nolu çağrı merkezini arayarak da UPS Kargo müşteri temsilcileri ile direkt olarak iletişim kurabilmektedir.

UPS Kargo Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya mecraları üzerinden oldukça hızlı ve etkili iletişim imkanı sağlayan UPS Kargo, en güncel duyuru ve haberleri de yine resmi sosyal medya hesapları üzerinden müşterilerine iletebilmektedir. Sosyal medya kanallarını aktif şekilde kullanan UPS Kargo, müşterilerinin öneri, görüş ve şikayetlerini de yine UPS Kargo’ya ait olan resmi sosyal medya hesapları üzerinden yanıtlayabilmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "UPS Kargo Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı