Alışveriş

Erikli Su İletişim, Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Erikli Su, ülkemizde sıkça tercih edilen marka değeri yüksek olan bir firmadır. ISO belgesi, OHSAS belgesi ve ürün analiz raporu gibi birçok belgeye sahip olan firma lisanslı hizmet veren kurumlar arasında bulunmaktadır. Faaliyet yaptığı ülkeler olarak sadece Türkiye değil Arap ülkeleri başta olmak üzere dünyanın dört bir tarafına ihracat yapan firmalar arasındadır.

Kurulduğundan bu güne kalitesinden ödün vermeden hayat kaynağımız suyu en temiz ve en doğal bir şekilde tüketiciye ulaştıran Erikli su Türkiye’nin en iyi su üretim tesislerine sahip olmakla birlikte en kaliteli su kaynağına sahip firmalar arasındadır. Uludağ’ın zirvesinden sloganıyla tanınan Erikli Su binlerce bayisiyle tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Birçok testten geçirilen suyun en doğal ve en temiz şekilde tüketiciye ulaşmasını sağlayan erikli el değmeden tam otomatik makinalar kullanarak tüketici sağlığına önem vererek hassasiyetli bir şekilde üretim sağlamaktadır.

Bursa’nın Kestel ilçesindeki Uludağ tesislerinde üretim yapan erikli kaynak suyun dışarıdan kirleticinin bulaşmasını önleme amacıyla kaynak suyun çıkış noktalarına yapılar kurmuş ve maksimum hijyenin muhafazasını sağlamıştır.

Erikli Su Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi

Erikli su müşteri hizmetleri çağrı merkezi aracılığıyla firma hakkındaki görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilir, bildirme gereği duyduğunuz konularda iletişim adresleri aracılığıyla firma çağrı merkezindeki yetkililerle irtibat kurabilirsiniz.

Erikli su firmasına ulaştırmak istediğiniz belgeleri kolaylıkla gönderebilmek için Erikli Su Fax numarası da firmanın sahip olduğu iletişim kanallarından biridir.

  • Erikli Su Müşteri Hizmetleri Telefonu: 444 0 222 Fax: (224) 280 55 10
  • Erikli Su Genel Müdürlük Telefonu: 0 (216) 636 69 00  Fax: 0 (216) 636 69 10
  • Erikli Su Üretim Tesisi Telefonu: 0 (224) 280 55 00 Fax: 0 (224) 280 55 10

Erikli Su İletişim e-posta Adresi

Kurumsal yapısıyla öne çıkan su firmalarından olan Erikli su e-posta aracılığıyla iletişim kurmak isteyenler tercih edebilir.

Erikli Su Bölge Ofisleri

Erikli Su ülkemizin dört büyük kentinde bölge ofisleri açarak tüketicilerin kolaylıkla kendi bulunduğu alanlarda firma yetkilileri ile iletişim kurmanın önünü açmış bulunmaktadır.

İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya olmak üzere pek çok yerde bölge ofisi bulunan Erikli Su tüketicilerin merak ettikleri tüm konularda cevaplarını bulabileceği iletişim bilgilerini tüketiciye sunmuştur.

Erikli su müşterilerinin herhangi bir belge ulaştırmak istemeleri halinde Fax numalarını kullanmaları için bölge ofislerine ayrı ayrı iletişim fax numarası ile hizmet vermektedir.

Erikli Su Sosyal Medya Hesapları

Müşterilerinin firma hakkındaki yeniliklerden haberdar olmasını sağlamak ve birçok konuda bilgilendirme yapmak için Erikli su sosyal medya ağını aktif bir şekilde kullanmaktadır.

YORUM YAP KAZAN

 "Erikli Su İletişim, Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı