Bankalar

Anadolu Sigorta İletişim

Sigortacılık alanında Türkiye’nin en köklü firmaları arasında yer alan Anadolu Sigorta’nın kuruluş temeli 1925 yılına uzanmaktadır. Kurumsal anlamda dikkat çekici adımlar atan firma, gelişen teknolojiye ayak uydurmuş ve web sayfasında birçok hizmeti aktif etmiştir. Bununla birlikte online işlemler konusuna da dikkat eden firma, birçok işlemi web sayfasından gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte web sayfasında tüm iletişim kanallarını belirten firma, müşterilerine gelişmiş bir hizmet sunmaktadır. Firmanın yurt çapında 2500’e yakın acentesi bulunmakta ve bu acentelerle yüz binlerce müşteriye hizmet vermektedir. Ayrıca, ülkenin birçok önemli finans kurulu Anadolu Sigorta acentesi olarak hizmet vermektedir.

Anadolu Sigorta Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi

Müşteri hizmetleri konusunda profesyonel bir ekiple hareket eden Anadolu Sigorta, iletişim kanallarını son derece etkin bir şekilde kullanmaktadır. Firmanın web sayfasında müşteri iletişim merkezinde tüm iletişim kanallarını görebilir ve en uygun gördüğünüz yöntemi tercih edebilirsiniz. Firmanın web sayfasında genel müdürlük ve bölge müdürlükleri ile ilgili bilgiler mevcuttur. Anadolu Sigorta günümüzde müşteriler tarafından talep edilen tüm yöntemleri kullanıcılara sunmakta ve bu konuda güven kazanmaktadır.

Anadolu Sigorta Müşteri Hizmetleri Online İletişim Formu

Anadolu Sigorta, kurumsal firmaların genelinde olduğu gibi online iletişim formu hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Gelişmiş bir online form sistemi bulunan Anadolu Sigorta, web sayfasında bu kısımdan tüm bilgileri doğru girmeniz gerekmektedir. Sigortalı ya da sigortasız olan kişiler bunu ilgili alanda belirterek en uygun başlığı seçmelidir. Ayrıca, istek, öneri ya da şikayetlerinizi ilgili kısma en uygun dille yazmalısınız. Bununla birlikte güncel iletişim bilgilerinizi girmeniz durumunda cevap en kısa sürede tercih ettiğiniz iletişim kanalına iletilecektir. Ayrıca, bildirimin takip edilebildiği bir kısım da bulunmakta ve buradan da firmanın cevabı görüntülenmektedir.

Anadolu Sigorta Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi

Kurumsal iletişimde önemli olan elektronik posta, sigortacılık konusunda da önemlidir. Tüm kurumsal firmalarda olduğu gibi Anadolu Sigorta’da mail iletişimini kullanmaktadır. Firmanın mail adresi özellikle web hizmetini alan müşterilerin faturalarını göndermeye ya da farklı dosyaları gönderip almaya fırsat sunmaktadır. Firmanın sadece müşterileri değil, ürün ve hizmetler hakkında bilgi almak isteyen herkes mail adresiyle iletişime geçebilmektedir. Anadolu Sigorta resmi mail adresi olan bilgi@anadolusigorta.com.tr üzerinden iletişime geçebilir ve kısa zamanda cevap alabilirsiniz.

Anadolu Sigorta İletişim Telefon Numarası

Anadolu Sigorta müşteri hizmetleri konusunda gelişmiş hizmet sunarken, telefon iletişimine de önem vermiştir. Firmayı arayan kişilere son derece kısa sürelerde yanıt veren Anadolu Sigorta müşteri hizmetleri alanında uzman çağrı merkezi çalışanları sayesinde en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmayı aramak için müşteri olma şartı bulunmamaktadır. Firmadan sigorta hizmeti ya da bireysel emeklilik hizmeti almak isteyen, paketlerin kapsamı ve fiyatlarını öğrenmek isteyen herkes arayabilmektedir. Bununla birlikte iletişim bilgilerinde faks numarasına da yer veren Anadolu Sigorta, imza içeren ve acil olan belgeleri bu şekilde de iletmektedir.

Anadolu Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 724 0 850

Anadolu Sigorta Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0850 744 0 745

Anadolu Sigorta Görüntülü Görüşme Hizmeti

Sağlık Sigortası anlamında ilklere imza atan Anadolu Sigorta tarafından ülkemizde ilk kez uygulanan bir sisteme geçilmiştir. Anadolu Sigorta 7/24 canlı ve görüntülü sağlık danışmanlığı hizmeti sunmakta ve bu hizmetiyle büyük beğeni toplamaktadır. Firmanın mobil uygulaması üzerinden ya da online işlemler menüsünden görüntülü ve canlı sağlık danışmanlığı hizmetinden faydalanmak mümkündür. Özellikle evinden çıkamayan kişiler açısından bu hizmetin büyük bir önemi bulunmaktadır. Aynı zamanda bu hizmet sayesinde doktorların yanı sıra psikiyatri uzmanı, pediatri uzmanı da hizmet vermektedir.

Anadolu Sigorta Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanmak ve milyonlarca kişinin kullandığı bu sayfalarda aktif olmak firmalar açısından son derece önemlidir. Bunun önemini bilen Anadolu Sigorta, sosyal medyayı oldukça etkin kullanan firmalar arasında yer almaktadır. Müşterilerin iletişime geçmesini, anlık olarak görüşlerini bildirmesini sağlayan Anadolu Sigorta, aynı zamanda bu platformlarda atılan mesajlara da yanıt verilmektedir. Firma, reklamları ve sponsorluk anlaşmaları ile de adından söz ettirmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "Anadolu Sigorta İletişim" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı