Bankalar

Denizbank Çağrı Merkezi

Denizbank ile iletişime geçmek için, Denizbank çağrı merkezi iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. Bu numaralar ile iletişime geçmek için yazımızı sonuna kadar okumaya devam edin. Denizbank, Türkiye’nin en büyük özel bankalarından biridir. Doğal olarak çok fazla müşterisi olduğu için, sürekli olarak iletişim kanalları aktif bir şekilde çalışıyor. Peki Denizbank iletişim kanalları nelerdir? Denizbank müşteri hizmetleri numarası nedir?

Denizbank İletişim Formunu Kullanın

Denizbank ile iletişime geçmek için kullanabileceğiniz yöntemlerden biri de Denizbank iletişim formudur. İletişim formu kullanarak hızlı bir şekilde banka ile iletişime geçmek mümkün olabilmektedir. Denizbank iletişim formu aşağıda verilmiştir, bu linke tıklayarak Denizbank iletişim formunu kullanabilirsiniz. Bu linkten ilgili bankaya bildirimde bulunabilirsiniz. Gönderdiğiniz bildirim ortalama bir hafta içerisinde yanıt alabilecektir. 

Denizbank İletişim Formu

Denizbank E-Posta Adresi

Denizbank ile iletişime geçmek için, e-posta kanalını kullanabilirsiniz. Denizbank E-posta adresini kullanarak banka ile hızlı bir şekilde iletişime geçmek mümkün olabilmektedir. Söz konusu e-posta adresi aşağıda verilmiştir. Bu e-posta adresine gönderdiğiniz mailler ortalama 2 hafta içerisinde geri dönüş alır. E-posta adresine mail atarken, gönderdiğiniz maillerin hukuksal bir metin olduğunu ve buna göre hareket etmeniz gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Bu nedenle küfür ve hakaret içerikli yorumlarda bulunmanız durumunda, hakkınızda dava açılabilecektir. Kayıtlı e-posta adresi aşağıda verilmiştir.

Denizbank E-mail Adresi

Denizbank Canlı Destek Hattı

Denizbank ile iletişime geçmek için, Denizbank Canlı Destek Hattı’nı kullanabilirsiniz. Canlı destek hattı 7 gün 24 saat çalışmaktadır, bu nedenle iletişime geçmek son derece hızlı ve bir o kadar da kolay olacaktır. Canlı destek hattı sürekli olarak çalıştığı için, her an her zaman cevap alabiliyorsunuz. Denizbank canlı destek hattı ile yaptığınız yazışmalar kaydedilmektedir. Bu nedenle yazışmalarınıza dikkat etmeniz çok büyük önem taşımaktadır. 

Denizbank Müşteri Hizmetleri

Denizbank’a ulaşabileceğiniz numaralardan bir diğeri de müşteri hizmetleri destek hatlarıdır. Müşteri hizmetleri destek hatları 7/24 çalışmaktadır, bu nedenle müşteri hizmetleri hatları ile gece bile konuşabilir ve iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile yaptığınız görüşmeler kaydedileceğinden dolayı lütfen dikkatli bir şekilde konuşmaya özen gösterin. Denizbank’ın müşteri hizmetleri numarası aşağıda verilmiştir, bu numaralar üzerinden firma ile iletişime geçmek mümkün olabilecektir.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Destek Hattı Numarası: 0850 222 0 8000

Denizbank Müşteri Hizmetlerine Nasıl Direk Bağlanılır?

Denizbank müşteri hizmetleri ile her konuda iletişim sağlayabilirsiniz. Ancak özellikle önemli konularda iletişim sağlayacaksanız, örnek verecek olursak kart kayıp veya çalıntı işlemleri gibi, bu gibi durumlarda hızlı bir şekilde bağlanmak mümkün oluyor. Bunun için, müşteri hizmetlerini arayıp, telesekretere kart kayıp ve çalıntı işlem bildirimi yapın ve ardından 1 tuşuna basmalısınız. 

Denizbank Mobil Uygulamalar

Denizbank müşterisi iseniz, uygulamaya erişmek için yapabileceğiniz çok fazla şey var. İlk olarak uygulamaya erişmek için, cihazınızda App Store veya Google Play Store yüklü olduğundan emin olunuz. Bu uygulamalar üzerinden Denizbank’ın aşağıdaki uygulamalarını indirebilirsiniz. Bu uygulamaları indirdikten sonra, Denizbank ile hızlı bir şekilde iletişim sağlamak mümkün olmaktadır.

1- Mobil Deniz

2- Deniz Kartım

3- Fastpay

4- Deniz’den Toprağa

5- Deniz’e Çek Gönder

6- Sıramatik

7- Deniz Pos

Denizbank Twitter

Denizbank Twitter hesabına erişmek aşağıdaki adrese tıklayarak Denizbank’ın twitter adresine erişebilirsiniz. Denizbank’ın twitter adresine girerek, bu alanda hesaba özel mesaj gönderebilir ve hesap ile iletişime geçebilirsiniz. Denizbank Twitter hesabına gönderilen mesajlar ortalama birkaç gün içerisinde yanıt alabilmektedir. 

Denizbank Twitter Hesabı

Denizbank Facebook Hesabı

Denizbank’ın Facebook sayfasına erişmek oldukça kolaydır, aşağıda verilen linke tıklayarak facebook hesabına erişebilir ve hızlı bir şekilde facebook sayfası ile iletişime geçebilirsiniz. Sayfa ile iletişime geçtiğiniz zaman, ortalama birkaç gün içerisinde sorularınıza yanıt gelecektir. Aldığınız yanıtlara göre, sizler de sorularınıza cevap alabilirsiniz. Ayrıca Denizbank Facebook sayfasına, öneri, istek veya şikâyetlerinizi de gönderebilirsiniz.

Facebook Hesap Linki

Denizbank Youtube Kanalı

Denizbank’ın youtube kanalına erişerek sorularınıza hızlı bir şekilde cevap alabilirsiniz. Denizbank’ın youtube kanalı 7/24 aktiftir ve istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Youtube kanalı ile iletişime geçtiğinizde, hemen her türlü konuda destek alabilmeniz mümkün oluyor. Kanal ile iletişime geçmek için, sadece bir videoya yorum atmak yeterli oluyor. İletişim bilgilerinizi girdiğiniz anda kısa süre içerisinde hem yorum olarak hem de mail olarak cevap alabilme imkânınız oluyor. 

Denizbank Youtube Kanalı

YORUM YAP KAZAN

 "Denizbank Çağrı Merkezi" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı