Bankalar

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Ziraat Katılım Bankası müşteri memnuniyetini önemseyen bankalardan biridir. Bir banka için müşterilerin memnun olması elzem derecede önem taşır.

Müşterilere verilen hizmetlerin doğru bir şekilde verilebilmesi, müşterilerin mağdur edilmemesi, müşteri sorunlarının çözülmesi gibi konuların önemi hususunda müşteri hizmetlerinin kalitesi büyük önem taşır. Bu bağlamda Ziraat Katılım Bankası da birçok farklı kanal ile müşteri hizmetleri desteği sağlamaktadır.

Ziraat Katılım Bankası müşterileri günün her saati ve haftanın her günü sorunlarının çözümü için bankanın müşteri hizmetleri kanallarına başvurarak sorunların çözümünü sağlayabilmektedir. Destek talebi hangi kanal aracılığı ile yapılırsa yapsın en hızlı şekilde geri dönüş yapılması için uygun atımlar atıldığından emin olabilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetlerinden Hangi İşlemler Yapılır?

Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetleri çağrı merkezi ile istediğiniz neredeyse yapacağınız tüm işlemleri gerçekleştirmeniz mümkün. Islak imza gerektiren hizmetler müşteri hizmetleri ile halledilememektedir.

Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetleri ile birçok şey gerçekleştirebilirsiniz. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

 • Güncel kur ve döviz bilgilerini öğrenmek,
 • Kart ya da internet bankacılığı şifresi oluşturmak,
 • Mevcut hesap durumu hakkında bilgi almak,
 • Kayıp ya da çalıntı kart bildirimleri yapmak,
 • Ziraat Katılım kredi oranları hakkında bilgi almak,
 • Ziraat Katılım kredi kartı işlemlerinizi gerçekleştirmek.

Ziraat Katılım Bankası İletişim Formu Doldurma

Ziraat Katılım Bankası iletişim formu aracılığı ile müşteri hizmetlerine yazılı olarak ulaşmanız mümkündür. Böylece sorunlarınızı formda dile getirerek müşteri hizmetlerinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Aşağıda sizin için Ziraat Katılım Bankası iletişim formu ulaşma linkini bıraktık.

Yukarıdaki adreste bulunan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra en kısa zamanda geri dönüş alabilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası E-Posta Adresi

Ziraat Katılım Bankası erişim imkanlarından biri de e-posta yolu ile ulaşım sağlamaktır. E-posta göndermek çoğu müşteri hizmetleri kanalından daha resmi bir yoldur.

Bu yolla gönderilen tüm postalar resmi olarak incelenir ve doküman olarak kalır. İhtiyaç duyduğunuz takdirde Ziraat Katılım Bankası e-posta adresi ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. İşte Ziraat Katılım Bankası e-posta adresi;

kurumsaliletisimsy@ziraatkatilim.com.tr

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ziraat Katılım Müşteri hizmetleri ile ihtiyacınız olan birçok hizmeti tek bir kanaldan gerçekleştirmeniz mümkündür. Bu bağlamda çözüm odaklı çağrı merkezlerine başvurmak en kısa yollardan biri olabilir. Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetlerine ulaşmak için ihtiyacınız olan iletişim numaralarını sizler için derledik.

 • 0850 220 50 00 numarasını arayarak müşteri hizmetleri telefon numarasını tuşlayabilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası Fax Adresi

Ziraat Katılım faks adresi ile resmi görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın Fax numarası aşağıdaki gibidir;

 • 0212 404 10 99

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma Numarası

Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetlerine direkt bağlanak için yapmanız gereken birkaç adım var. Müşteri hizmetleri arandıktan sonra gerçekleştirilen bu adımlar ile birlikte uzun sesli yanıt servisi sistemi mesajları dinlemenize gerek kalmayacaktır. İşte Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri direkt bağlanma yolları;

 • 0850 220 50 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayın.
 • Kimlik numarası girin daha sonra sonra “1” tuşlayın.
 • Kimlik numarası bilmiyorsanız ilk önce “0” arkasından da “1” tuşlayın.

Bu yolu kullanarak bankayla hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Şikâyet Hattı

Ziraat Katılım Bankası hakkındaki şikâyetlerinizi müşteri şikâyet hakkına bildirebilirsiniz. Böylece sorunlarınızın çözümüne resmi bir boyut katmak mümkün hale gelir.

İlk adım şikâyetlerde form doldurmak olacaktır. Daha sonrasında ise formu bankaya ilgili kanallar aracılığı ile ulaştırmalısınız. Son aşama bankanın geri dönüşünü beklemek olacaktır. Form doldurmak hakkında uygulanan aşamalar aşağıdaki gibidir;

 • Ziraat Katılım Bankası Şikayet Hakem Heyeti Tebliğ
 • Ziraat Katılım Bankası Müşteri Şikayetleri Broşür
 • Ziraat Katılım Bankası Müşteri Şikayetleri Formu

Ziraat Katılım müşteri şikayetleri formu doldurulduktan sonra bankaya gönderilmelidir.

Ziraat Katılım Bankası Güncel Sosyal Medya Hesapları

Ziraat Katılım Bankası da diğer bankalar gibi müşterilerine mümkün olan her kanaldan hizmet vermeyi önemseyen bir bankadır.

E-posta, fax, dijital bankacılık, telefon bankacılık, şubeler, şikayet hattı, iletişim formu gibi birçok yolun yanı sıra müşterilerin sorunlarının çözümünde de aktif olarak kullanılan sosyal medya kanalları da bulunmaktadır.

YORUM YAP KAZAN

 "Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı