Bankalar

AnadoluBank Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından birisi olan AnadoluBank, uzun yıllardır müşterilerine başarı ile hizmet vermektedir. Bankacılık sektöründe pek çok alanda getirdiği yenilikler ile adından sık sık söz ettirmeyi başaran AnadoluBank, her geçen gün büyüyen kadrosu ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. AnadoluBank ayrıca bünyesindeki müşterilerinin bankacılıkla ilgili aldıkları hizmet ve ürünlere bağlı olarak yaşadıkları her türlü sorun için kurumsal çağrı merkezleri üzerinden kesintisiz iletişim desteği vermektedir. Online işlem adresleri ve çağrı merkezinden gerçekleştirilebilen iletişim hizmetleri için AnadoluBank tarafından belirlenmiş olan iletişim kanallarının tercih edilebileceği söylenebilmektedir. AnadoluBank kredi kartı başvuruları, AnadoluBank kredi oranları ve benzeri bütün bankacılık hizmetleriyle alakalı müşteri hizmetlerinde işlem gerçekleştirebilmek içinse ilk olarak 0850 222 55 50 nolu çağrı merkezi arandıktan sonra sırası ile 3 ve 0 numaraları tuşlanmalı ve sonrasında müşteri temsilcisine bağlanılmalıdır.

AnadoluBank Müşteri Destek Merkezi

Türkiye’nin en köklü bankalarından birisi olarak dikkat çeken AnadoluBank, özel olarak geliştirdiği AnadoluBank yardım merkezinden bankayla hızlı ve basit bir şekilde iletişim kurulabilmesine olanak vermektedir. İletişim kurulabilecek bütün işlem kanallarının görüntülenebileceği bir adres olan AnadoluBank müşteri destek merkezi ayrıca online hizmet sayfalarını da bünyesinde barındırması ile bilinmektedir. Bu sayede AnadoluBank kullanıcıları, online hizmet sayfalarını tercih ederek sorunlarına hızlı çözümler getirilmesini sağlayabilmektedir.

Söz konusu iletişim destek merkezinde bankaya ait olan bütün iletişim bilgileri de eksiksiz şekilde görüntülenebilmektedir. Müşteriler de problemlerinin giderilmesi için diledikleri destek kanalını tercih etme imkanlarına sahip olabilmektedir.

AnadoluBank İletişim Formu

AnadoluBank müşterileri, AnadoluBank tarafından sunulan hizmet ve ürünlerle alakalı problemlerinin giderilmesi için kurumsal web adresi üzerinden ya da internet bankacılığını kullanarak müşteri memnuniyet formunu doldurabilmektedir. AnadoluBank kredi takibi, kredi başvuruları, kredi kartı alma, banka kartı alma ve benzeri her türlü bankacılık hizmetleriyle alakalı karşılaşılan problemler online iletişim formundaki bilgiler doldurulduktan sonra sorunsuz şekilde bankaya aktarılabilmektedir. Talep, şikayet ve itirazlar için de yine AnadoluBank iletişim formu tercih edilebilmektedir.

Yukarıda verilen bağlantı linki üzerinden AnadoluBank iletişim formuna kolay bir şekilde erişim sağlamak mümkün hale gelmektedir. Çek, senet, kredi kartları, banka kartları, fatura ve diğer ödemeler gibi birçok konuda iletişim formu rahatlıkla kullanılabilmektedir.

AnadoluBank İletişim E – Posta Adresi

AnadoluBank’ın kurumsal KEP adresinden banka ile irtibata geçilerek resmi yazışmaların e – posta adresinden yapılması mümkün olmaktadır. E – mail ile bankayla irtibata geçmeden önce gönderilecek olan e – postanın dilekçe formatında olması ve resmi bir dille yazılması gerektiğinden de söz edilebilir. AnadoluBank iletişim e – posta adresini merak edenlere ise aşağıdaki mail adresine mesaj gönderebilecekleri söylenebilir:

  • AnadoluBank İletişim E – Posta Adresi: anadolubank@hs02.kep.tr

AnadoluBank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AnadoluBank müşterileri bankanın resmi çağrı merkezi üzerinden birbirinden farklı pek çok bankacılık işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. Bankacılık işlemleri ile alakalı yaşanan sorunlar için de tercih edilebilecek olan AnadoluBank müşteri hizmetleri telefon numaraları ise aşağıdaki gibidir:

  • AnadoluBank Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası: 0 850 222 55 50
  • AnadoluBank Genel İletişim Telefon Numarası: 0 216 687 70 00
  • AnadoluBank Fax Numarası: 0 216 659 10 00

AnadoluBank Şikâyet Hattı

AnadoluBank, müşterilerine birçok farklı iletişim kanalı sağlamaktadır. Banka ile ilgili şikayetler, talep ve önerilerde AnadoluBank müşterileri, 7 gün 24 saat hizmet veren AnadoluBank şikayet hattını kullanmaktadır. AnadoluBank şikayetleri için müşteriler, çağrı merkezi üzerinden şikayetlerini banka yetkililerine iletebilmekte ya da Türkiye Bankalar Birliği Hakem Heyeti aracılığı ile sorunlarını bildirebilmektedir.

Türkiye Bankalar Birliği Hakem Heyeti şikayetler konusunda genellikle en son tercih olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle AnadoluBank ile ilgili şikayeti olan müşterilerin ilk olarak çağrı merkezi üzerinden yetkililer ile irtibata geçmeleri tavsiye edilmektedir.

AnadoluBank Sosyal Medya Hesapları

AnadoluBank, resmi sosyal medya hesapları aracılığı ile AnadoluBank müşterileriyle etkileşime girmektedir. Ticari kart başvuruları, kredi kartı, banka kredisi ve benzeri ürün ya da hizmetlerle ilgili yaşanan problemlerde başvurulabilecek olan AnadoluBank sosyal medya hesapları günün her anında ulaşılabilir olmaları nedeniyle de tercih edilmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "AnadoluBank Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı