Devlet Kurumları

Yakın Doğu Üniversitesi Çağrı Merkezi / İletişim / Öğrenci İşleri Telefon Numarası

Yakın Doğu Üniversitesi, 1988 yılında kurulmuştur. Bu tarihten günümüze kadar eğitim alanında faaliyetlerini sürdüren kurum, 20 farklı fakülte içermektedir. Öğrencilerin lisans ve lisansüstü programlara katılım sağlayabildiği Yakın Doğu Üniversitesi, öğrencilerine verdiği online ve telefon desteğinde de başarı elde etmektedir. Kişiler isterse internet üzerinden, isterse telefon ile arama yaparak bilgi sahibi olabilmektedir. Yakın Doğu Üniversitesi iletişim seçeneklerinden faydalanarak, fakülteler ile alakalı bilgi alabilir, ders ve lisans sorgulaması yapabilir veya sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Bunların yanı sıra burs ve ücret bilgileri gibi konularda da Yakın Doğu Üniversitesi iletişim kanalları kullanılabilmektedir.

Yakın Doğu Üniversitesi Öğrenci Destek Merkezi

Yakın Doğu Üniversitesi öğrenci destek merkezinde, farklı iletişim kanalları sunulmaktadır. Öğrenciler ve bilgi almak isteyen tüm kişiler Yakın Doğu Üniversitesi destek merkezinde bulunan kanalları kullanarak bilgi alabilmektedir. Bilgi almanın yanı sıra öneri ve şikâyet gibi konularda da iletişim merkezi kullanılarak işlem yapılabilmektedir. Yakın Doğu Üniversitesi iletişim merkezinde hem online hem de telefon üzerinden bilgilendirme gerçekleştiriliyor. Sadece öğrenciler değil, veliler ve öğretmenler de iletişim kanalları üzerinden istediği bilgilere ulaşabilmektedir.

Yakın Doğu Üniversitesi Online İletişim Formu

Yakın Doğu Üniversitesi online iletişim formu sayesinde, evinizden çıkmadan ve vakit kaybetmeden temsilciler ile iletişime geçilebilmektedir. İsterseniz bilgisayar isterseniz de telefon üzerinden online iletişim formuna ulaşım sağlanabilmektedir. Yakın Doğu Üniversitesi online iletişim formunda isim, soyisim, mail, telefon ve konu bilgilerini hızlı bir şekilde yazarak ilgililere gönderebilirsiniz. Yapacağınız gönderim işlemi sonrasında, uygun olunan en kısa sürede belirttiğiniz telefon veya mail üzerinden size dönüş sağlanmaktadır.

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim E-Posta Adresi

Kurum ile alakalı tüm bilgilendirmelerden haberdar olmak ve merak ettiklerinize yanıt bulmak için e-posta ile iletişimi tercih edebilirsiniz. Yakın Doğu Üniversitesi mail adresi üzerinden yapacağınız görüşmelerde isim ve soyisim gibi bilgileri ekleyerek, öğrenci işlemlerinizi kısa sürede çözümleyebilirsiniz. Gönderilen maillere genellikle gönderim yapılan adres üzerinden dönüş sağlanıyor olsa da, farklı bir adres üzerinden ulaşılmasını talep ederek gönderim yapabilirsiniz. Öte yandan daha hızlı iletişime geçmek ve hızlı yanıt almak amacı ile diğer iletişim seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

  • Yakın Doğu Üniversitesi Mail Adresi: bilgi@neu.edu.tr

Yakın Doğu Üniversitesi Öğrenci İşleri Telefon Numarası

Hafta içi mesai saatlerinde hizmet veren Yakın Doğu Üniversitesi iletişim telefonları, öğrencilerin merak ettiği tüm soruları yanıtlamaktadır. Genel başvurular, kitap sorgulama, burs sorgulama, fiyat bilgilendirmeleri veya şikâyet gibi konular için belirtilen telefon numaralarını arayabilirsiniz. Yakın Doğu Üniversitesi yabancı öğrencilerine özel farklı dil seçenekleri ile de hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra Whatsapp destek hattına yazarak iletmek istediklerinizi ilgililere gönderebilirsiniz.

  • Yakın Doğu Üniversitesi Telefon Numarası1: +90 392 223 64 64
  • Yakın Doğu Üniversitesi Telefon Numarası2: +90 392 680 20 00
  • Yakın Doğu Üniversitesi Faks Numarası:+90 392 223 64 61
  • Yakın Doğu Üniversitesi Whatsapp Numarası: +90 548 843 05 35
  • Yakın Doğu Üniversitesi Yabancı Öğrenci Başvuru Numarası: +90 548 818 08 18

Yakın Doğu Üniversitesi Öğrenci İşlerine Direkt Bağlanma

0392 223 64 64 ve 0392 680 20 00 telefon numaraları üzerinden ulaşabileceğiniz Yakın Doğu Üniversitesi, kısa sürede yapılan çağrılara yanıt vermektedir. Direkt olarak telesekretere bağlanan numaralar, konu ile alakalı numara tuşlaması yapmanızı talep edecektir. Konu ve bölüm ile alakalı tuşlama yapmanız akabinde birkaç dakika bekleyerek ilgili kişilere ulaşım sağlanabiliyor. Sadece hafta içi ve mesai saatlerinde telefon üzerinden iletişim kurulabilmektedir. Bu vakitler haricinde ise, online veya form gibi iletişim seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Yakın Doğu Üniversitesi Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya üzerinde oldukça aktif olan Yakın Doğu Üniversitesi, bu kanallar aracılığıyla kişilere kolayca ulaşım sağlayabiliyor. Günümüzde sıkça tercih edilen Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube gibi kanalların yanı sıra Wikipedia üzerinde de kurumun hesap bilgileri olduğu görülmektedir. Yapılan etkinlikler ve zaman bilgilendirmeleri gibi konuları anlık olarak takip etmek ve bilgi sahibi olmak için Yakın Doğu Üniversitesi resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Yakın Doğu Üniversitesi Çağrı Merkezi / İletişim / Öğrenci İşleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı