Özel Kurumlar

Koç Üniversitesi Çağrı Merkezi / İletişim / Öğrenci İşleri Telefon Numarası

Koç Üniversitesi, Vehbi Koç tarafından kurulan ve eğitim alanında hizmet veren kurumlar arasında yer almaktadır. Pek çok öğrenci barındıran kurum, öğrencilerine ve velilere verdiği destek ile de memnuniyet kazanmaktadır. Yaşanılan sorunlar veya merak edilen sorular için oluşturulan Koç Üniversitesi iletişim kanalları, sorunları kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır. Bunun yanı sıra sosyal hizmetler, kampüs bilgileri, fiyat bilgileri, burs, ulaşım bilgileri gibi pek çok konuda da Koç Üniversitesi iletişim kanallarını kullanarak bilgi alınabilmektedir.

Koç Üniversitesi Öğrenci Destek Merkezi

Koç Üniversitesi destek merkezinde, kuruma ulaşabileceğiniz tüm kanallar yer almaktadır. Bunun yanı sıra tüm kampüslerin farklı sayfalara yönlendirmesi olmasından dolayı, alakalı konu ile kısa sürede bilgi alınabilmektedir. Koç Üniversitesi destek merkezinde bulunan seçeneklerden dilediğinizi tercih ederek öğrenci işlerine ulaşabilir ve iletmek istediğiniz evrakları gönderebilirsiniz. Öte yandan herhangi bir sorununuz veya öneriniz var ise de Koç Üniversitesi destek merkezini kullanabilirsiniz.

Koç Üniversitesi İletişim E-Posta Adresi

Koç Üniversitesi ilgililerine ulaşmak için tercih edebileceğiniz iletişim kanallarından birisi de e-mail olmaktadır. Öğrenci işlemleri ve diğer tüm işlemleriniz için belirtilen e posta adresini kullanabilirsiniz. Koç Üniversitesi mail adresi üzerinden, kuruma göndermeniz gereken belgeler veya görselleriniz varsa gönderimini sağlayabilirsiniz. Daha hızlı iletişim ve daha hızlı çözüm seçeneği için, diğer kanalları tercih edebilirsiniz.

Koç Üniversitesi Online Başvuru Formu

Koç Üniversitesi’ne başvuru yapmak veya geçiş yapmak istiyorsanız, online olarak sunulan başvuru forumu kullanabilirsiniz. Puan ve diğer konularda mutabıksanız, başvuru formunu doldurabilirsiniz. Koç Üniversitesi online başvuru formunu doldurduktan sonra, sizden istenilen evrakları da forma eklemeniz gerekmektedir. Bu belgeler disiplin belgesi, muaf ders bilgileri, niyet mektubu, denklik belgesi veya lise diploması, puanlarınızı gösteren ÖSYM sonuç belgesi gibi farklı şeyler talep edilebilmektedir. Sizden istenilen evrakları eksik göndermeniz durumunda, formunuz işleme alınmamaktadır. Bu nedenle başvuru ekranında bulunan belgeleri kontrol etmeli, sonrasında başvuru yapmalısınız

Koç Üniversitesi Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Kişiler tarafından en sık tercih edilen iletişim kanallarından birisi olan telefon numarası, işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlamak isteyen kişilerin tercihidir. Hafta içi mesai saatlerinde yanıt veren Koç Üniversitesi çağrı merkezi, merak ettiğiniz tüm sorulara anlık olarak yanıt vermektedir. Merak edilen soruların yanı sıra, kampüs bilgileri, ders bilgileri, burs bilgileri, fiyatlandırmalar, sınavlar, belge gönderimi gibi tüm farklı işlemleriniz için Koç Üniversitesi çağrı merkezini arayabilirsiniz. Koç Üniversitesi çağrı merkezinin yanı sıra faks numarası sayesinde de belge gönderiminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  • Koç Üniversitesi Çağrı Merkezi Telefon Numarası: +90 212 338 10 00
  • Koç Üniversitesi Faks Numarası: +90 212 338 12 05

Koç Üniversitesi Çağrı Merkezi Temsilciye Direkt Bağlanma

0212 338 10 00 numarasını arayarak ulaşabileceğiniz Koç Üniversitesi çağrı merkezi, hafta içi günlerinde hizmet vermektedir. Mesai saatleri içerisinde kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz çağrı merkezinde, ilgili alanın dâhili numarasını tuşlamanız yeterli olmaktadır. Tuşlama sonrasında, konunuz ile alakalı danışmanlar merak edilenleri yanıtlamaktadır. Koç Üniversitesi öğrenci işleri uzmanları merak ettiğiniz tüm soruları kısa bir süre içerisinde yanıtlayarak, sorunlarınızı çözümlemektedir. Kurum ile alakalı işlemlerinizi 0212 338 10 00 numarasını arayarak hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Koç Üniversitesi Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya sadece kişiler tarafından değil, pek çok kurum ve marka tarafından da aktif olarak kullanılmaktadır. Bu sayede kurum ve markalar, ulaşmak istedikleri kitleye daha basit bir şekilde ulaşım sağlayabiliyor. Öğrencilerine ve öğrenci adaylarına kolayca ulaşmak isteyen Koç Üniversitesi, resmi sosyal medya hesaplarının pek çoğunda aktif. Facebook, Twitter, Youtube, Instagram ve Linkedin üzerinde sunulan hesapları takip ederek güncel bilgileri kontrol edebilirsiniz. Koç Üniversitesi resmi sosyal medya hesaplarında güncel etkinlikler, duyurular ve haberler paylaşılmaktadır. Bu hesapları takip ederek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz. Öte yandan resmi sosyal medya hesaplarında bulunan mesajlaşma yolu sayesinde, temsilcilere mesaj gönderebilir ve konunuz için sizi yönlendirmelerini talep edebilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Koç Üniversitesi Çağrı Merkezi / İletişim / Öğrenci İşleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı