Alışveriş

Trendyol Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlanma

Ülkemizin önde gelen e – ticaret sitelerinden biri olan ve üye sayısı ile en fazla üyeye sahip olan Trendyol, çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Gün içinde binlerce müşterisine aynı anda hizmet veren ve kaliteli hizmet prensibi ile hareket eden Trendyol bu kapsamda müşterilerinin karşılaştığı veya karşılaşabileceği sorunları çok kısa sürelerde çözebilmek için profesyonel uzmanlardan oluşan müşteri hizmetleri servisini kurmuştur. Trendyol müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz çeşitli yöntemler bulunuyor. Müşterileri ile ilişkilerine önem veren bir e – ticaret sitesi olan Trendyol iletişim kanallarının hızlı ve kolay kullanılabilmesi için online iletişim sayfası, canlı yardım sayfası, müşteri hizmetleri numarası ve çağrı merkezi sistemini aktif hale getirmiştir.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Servisi

Müşterilerinin yaptıkları alış verişlerde karşılaştığı sorunları çözmek ve müşterilerine daha kaliteli bir şekilde hizmet vermek amacı ile alternatif bir iletişim kanalı olarak kullanabileceğiniz müşteri hizmetleri servisi 7/24 size hizmet veriyor. Müşteri hizmetleri servisini aradığınızda otomatik olarak sizi bir ses kaydı karşılıyor ve yapmak istediğiniz işlem ile ilgili birime sizi aktarmak için konulara göre birimlerin santral numaralarını size söylüyor. Trendyol müşteri hizmetleri servisini aramak için 0 212 331 0 200 numarasını 7/24 arayarak isteklerinizi ve önerileriniziz iletebilir, sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

  • Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 212 331 0 200

Trendyol Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlanma

Trendyol müşterisi olarak yaşadığınız bir sorun ile ilgili olarak veya kargonuzun durumu hakkında bilgi alabilmek için müşteri hizmetlerini arayabiliyorsunuz. Hafta içi günlerde 08:30 – 24:00, hafta sonlarında ise 10:00 – 24:00 saatleri arasında arayabiliyorsunuz. Müşteri hizmetlerini aradığınızda otomatik ses kaydını dinlemek yerine doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanarak hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz hem de uzun süre otomatik bir kayıt dinlememiş olursunuz. Doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için müşteri hizmetlerini aradıktan sonra ses kaydı konuşmaya başlar başlamaz 5 – 2 – 0 ı tuşladığınızda doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanmış oluyorsunuz. Müşteri temsilcisi ile konuşarak sormak istediklerinizi sorabilir ve anlık olarak cevap alabilirsiniz.

Trendyol E – Posta Adresleri

Trendyol sitesi müşterileri için iletişim kanalı olarak e – posta adreslerini sunmuştur. Birden fazla e – posta adresi ile iletişim kurmak isteyen müşterilerine kolaylık sağlamış ve geri dönüşler ile hizmet vermektedir. İş ortaklıkları kurmak, reklam hizmetleri almak veya ürün alış verişleriniz ile ilgili tüm sorularınıza cevap alabilmek için kullanabileceğiniz e- posta adresleri sitenin ana sayfasının iletişim kısmında da yer almaktadır.

Trendyol Faks Adresi

Trendyol müşterisi olarak veya iş ortağı olarak iletişim kurmak istediğiniz size sunulan iletişim kanallarından biri de fax sistemidir. Yazılı belgelerin, dilekçelerin kolay bir şekilde ulaştırılmasını sağlayan fax sistemi her ne kadar eski bir sistem olarak düşünülse de anlık olarak evrak iletimi açısından en fazla tercih edilen yöntemdir.

  • Trendyol Fax Adresi: 0 212 332 18 93

Trendyol Online İletişim Sayfası

Trendyol tarafından müşterilerine sunulan bir iletişim yöntemi olan online iletişim sayfası günün her saatinde iletişim kurmanızı sağlıyor. Karakter sınırlaması olmadan dilediğiniz kadar mesaj yazabileceğiniz ve iletişim kurabileceğiniz online iletişim sayfasını;

  • Satın aldığınız ürün hakkında bilgi almak,
  • Kargonuzun nerede olduğunu sorgulamak,
  • Ürün iade etmek,
  • Ürün değişimi yapmak,
  • Satıcı olarak merak ettiklerinizi sormak,
  • Ürünün ödemesi ile ilgili sorunları çözümlemek,

Gibi temel konular için kullanabilirsiniz. Günün her saatinde kullanabileceğiniz online iletişim sayfası profesyonel çalışanlar tarafından yönetilmektedir.

Trendyol Sosyal Medya Hesapları

Günümüzün en popüler iletişim kanalları arasında yer alan sosyal medya hesapları hem satıcı ile alıcı arasında iletişim kurmak hem de reklam ve tanıtım paylaşımları yapılması amacı ile kullanılıyor. Popüler sosyal medya platformlarında hesapları bulunan Trendyol firması bu hesapların yönetimini de alanında uzman olan kişilere bırakmış durumda. 7/24 iletişim kurabileceğiniz, paylaşımları takip edebileceğiniz, yazışabileceğiniz ve etkili geri dönüşümler alabileceğiniz sosyal medya hesapları şu şekildedir.

YORUM YAP KAZAN

 "Trendyol Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı