Alışveriş

Antares Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri / E – Posta Adresi

Ankara Afra caddesi üzerinde bulunan ve 220 mağaza sayısıyla Türkiye’nin en büyük avm mağazalarından olan Antares Avm müşterilerine daha kaliteli bir hizmet verebilmek için alternatif iletişim kanallarıyla müşterilerinin görüş, öneri ve şikayetlerini dinlemeye büyük önem vermektedir.  Giyim, kozmetik, elektronik, mobilya vb. birçok farklı kategorideki dükkanlarıyla milyonlarca kişiye hitap etmektedir. Adidas, Altınyıldız, Arçelik, Armine, Bosch gibi dünyca ünlü birçok firmanın yer aldığı mağazalarıyla milyonlarca kişinin ziyaret edebileceği şekilde hizmet sunmaktadır. Antares Avm’ye fax, telefon, e-posta gibi birçok iletişim kanalının yanında görüş ve öneriler sayfasıyla daha hızlı bir şekilde müşterileriyle iletişim kurmak için web sitesi üzerinden iletişim kanallarını kullanmaktadır.

Antares 5000 kişi kapasiteli otoparkı, 2000 kişilik fast food katının yanında ülkemizin en büyük bowling salonunu da barındıran bir alışveriş merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Antares Görüş ve Öneri Destek Merkezi

Antares Avm müşterilerinin sorunlarını çözüme kavuşturmak ve daha iyi bir şekilde hizmet sunabilmek için müşterilerinin iletişim kurabilmesine önem vermektedir. Antares Avm web sitesi üzerinden görüş ve öneriler başlığı altında iletişim kurabilmek için iletişim sayfasından Görüş ve Öneriler kısmına tıklamanız ve sonrasında aşağıdaki bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Ad-Soyad, E-Posta, Telefon, Mesaj bilgilerini girdikten sonra ‘’Yolla’’ butonuna tıklayarak mesaj bildiriminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Antares İletişim E-Posta Adresi

Kurumsal bir yapısı ile ön plana çıkan bir alışveriş merkezi olan Antares, müşterilerinin yaşadığı sorunları çözüme kavuşturmak görüş ve önerilerini dinlemek için e-posta adresiyle de iletişim sağlanmasının önünü açmıştır. Müşterilerinden gelen geri bildirimlere cevap veren Antares e-posta sistemi ile alternatif bir iletişim kanalı hizmeti sunmaktadır.

Antares AVM Telefon Numarası

Antares müşterilerinin daha hızlı çözüme kavuşmaları ve anlık olarak cevap bulabilecekleri bir iletişim kanalı olarak telefonla iletişim sağlamayı isteyen müşterilerinin sorunlarına çözümler getirmek için telefonla iletişimi de aktif olarak kullanmaktadır.

Antares Avm’deki herhangi bir mağazanın ya da alışveriş merkezinde yaşanılan herhangi bir sorundan dolayı iletişim kurmak isteyen müşterilerine telefonla da hizmet verebilmektedir.

  • Antares Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0312 321 06 00

 

Antares AVM Fax Numarası

Antares Avm müşterilerin en hızlı şekilde iletişim kurması için birçok alternatif iletişim kanalının yanında Fax ile de iletişim kurmak isteyen müşterilerine sağladığı imkan ile farklı iletişim kanallarını da desteklemektedir ayrıca fax numarasına belge göndermek isteyen kişiler için de büyük kolaylık sağlamaktadır.

Antares fax iletişim kanalı yöntemini tercih edecek müşterilerin aşağıdaki numarayı kullanıp soru, görüş ve önerilerini bildirimini yapabilmektedir.

  • Antares Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Fax Numarası: 0312 322 84 24

Antares AVM Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Antares müşterilerinin kendilerine ulaşabilmeleri için çeşitli iletişim kanallarını oluşturmuştur. Antares AVM müşteri hizmetlerine telefon yoluyla ulaşmak için (0312) 321 06 00 nolu numarayı tuşlamaları gerekmektedir. Alışveriş merkezinin çağrı merkezini arayıp merak ettiğiniz konularda sorular sorabilir, bilgi alabilirsiniz. Antares müşteri hizmetleri çağrı merkezi hafta içi ve hafta sonu 10:00 ve 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Antares AVM Sosyal Medya Hesapları

Antares AVM aktif olarak sosyal medya hesaplarından da hizmet vermekte ve birçok bilgilendirici yazılar paylaşmaktadır. Antares alışveriş merkezinin sosyal medya hesaplarına tıklayarak yapılan paylaşımları görebilir, isteklerinizi ve önerilerinizi paylaşabilir ayrıca Antares AVM ile iletişim kurabilirsiniz.

Antares AVM ziyaretçilerin memnun kaldığı hizmetlerin geri bildirimini sağlamak, yorumlarda bulunan ziyaretçilerin paylaşımlarını dikkate almaktadır. Facebook, Twitter, İnstagram gibi milyonlarca kullanıcısı olan platformlarda yer alarak güncel fırsatlar hakkında da bilgilendirme yapmaktadır

YORUM YAP KAZAN

 "Antares Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri / E – Posta Adresi" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı