Alışveriş

Arçelik Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’de hizmet veren ve dünyanın birçok noktasına ihracat yapan firmalardan olan Arçelik elektronik cihazlar konusunda yılların birikimi ve kalitesiyle birçok ödüller kazanmış bir firmadır.

Müşteri hizmetleri noktasında sorunsuz, başarılı ve hızlı hizmet sağlayan firma müşterilerine ürünleri ile alakalı her konuda destek sunmaktadır ayrıca ülkemizde bulunan binlerce mağazası ile ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir.

Arçelik kullanıcıları çözemedikleri bir problem yada sorun durumu için çağrı merkezi üzerinden bilgi aktarımı yapabilmektedirler.

Arçelik firması müşterilerine sadece telefon ile değil ayrıca mail, whatsapp ve kep adresleriyle de müşterilerine hizmet sağlamaktadır bunun dışında kendi web sitelerinden bize ulaşın sayfasından da iletişim kurmak mümkündür.

Arçelik Destek Merkezi

Arçelik firmasının sunduğu iletişim kanallarından olan destek merkezi ile her türlü soru, görüş bildirme işlemi yapabilirsiniz. Arçelik iletişim bölümü ile basit ve hızlı bir şekilde sorunlarını ivedilikle giderebilmektedir. Firmaya bildirim yaparken sizin vereceğiniz telefon adresinden size ulaşmakta ve böylece güvenilir bir şekilde sorunların çözülmesi sağlanmış olmaktadır.

Arçelik İletişim Formu

Arçelik müşterileri, Arçelik online iletişim formu ile ürünler veya hizmetler ile ilgili soru, öneri ve görüşlerini firma yetkililerine iletişim formuyla bildirebilmektedir.

Sizden istene bilgiler arasında;

  • Konu
  • Ad
  • Soyadı
  • Telefon
  • İl
  • İlçe
  • Mesajınız

Yukarıdaki bilgilerin girilmesinden sonra gönder butonuna tıklayarak Arçelik yetkililerinin size ulaşıp sorunun çözüme ulaşmasını sağlayabileceksiniz. Arçelik firması sizin talep ettiğiniz konularda bilgilendirme yapacak, çözülmesini istediğiniz konularda çözüme ulaşmanızda rehberlik edecektir.

Arçelik İletişim E-Posta Adresi

Arçelik kullanıcıları aldıkları ürün veya hizmetlerle alakalı olarak yaşadıkları herhangi bir problemde resmi iletişim kanallarından birisi olan e-posta kanalını kullanabilirler. Arçelik yetkilileri en kısa sürede gönderdiğiniz e-postaya cevap yazıp sizi bilgilendirme yapacaklardır.

Arçelik İletişim Whatsapp Hattı

Kurumsal birçok firma gibi Arçelik de ürünleri ve sunduğu hizmetler açısından farklı iletişim kanalları oluşturmuştur böylece Arçelik kullanıcıları ürün ya da hizmetler ile ilgili şikâyet bildirimi yapmak istemeleri durumunda bu şikâyetlerini Arçelik iletişim kanallarından dilediğini seçip yapabilmektedirler.

Arçelik iletişim kanallarından olan whatsapp hattı ile kısa sürede müşteri temsilcileriyle görüşme yapabilir, ürünler ile ilgili merak ettiğiniz her konuda gerekli bilgilendirmeyi alabilirsiniz.

Arçelik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Arçelik ile telefon vasıtasıyla irtibat kurmak isteyen Arçelik müşterileri firmanın kurumsal telefon numaralarını kullanabilmektedirler. Arçelik firması ile telefon vasıtasıyla ile iletişim için aşağıdaki numarayla ulaşım sağlayabilmektedirler.

  • Telefon: 444 0 888

Arçelik Posta Yoluyla İletişim

Arçelik firması sorun çözümünde birçok iletişim kanalıyla hizmet sunmaktadır ancak whatsapp, telefon, mail gibi hızlı iletişim kanallarının dışında posta ile iletişim kurmak istiyorsanız Arçelik firmasının iletişim seçeneklerinden olan posta yöntemini de kullanabilirsiniz.

  • ADRES: Caferağa Mahallesi Albay Faik Sözdener Caddesi No:19 34710 Kadıköy/İstanbul

Arçelik İletişim Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) Adresi

Arçelik firmasının müşteri hizmetlerindeki çeşitli iletişim kanalları birçok kanaldan müşterilerine hizmet vermektedir.

Arçelik firmasıyla iletişim kurmak isteyen müşteriler kayıtlı elektronik posta üzerinden de müşteri temsilcileriyle iletişim kurabilir

Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) :

Arçelik Resmi Sosyal Medya Hesapları

Günümüzde internet ve sosyal medya kullanımının artmasıyla birlikte birçok kurumsal firma gibi Arçelik de resmi sosyal medya hesapları üzerinden kullanıcılarıyla iletişim halinde olmaktadır.  Sadece ürün tanıtımı değil ayrıca birçok kampanyada bu sosyal medya hesapları üzerinden sosyal medya kullanıcılarına bilgilendirme yapılmaktadır.

Arçelik resmi sosyal medya hesapları ile ayrıca kullanıcıların soru, şikâyet, istek ve önerilerini iletmeleri içinde kullanılmaktadır.

YORUM YAP KAZAN

 "Arçelik Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı