Alışveriş

Vestel Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Türkiye’de hizmet veren en kaliteli teknoloji firmalarından birisi olan Vestel, elektronik cihazlar denildiği zaman pek çok kişi için akla gelen ilk markadır. Müşterilerine her koşulda destek veren Vestel, sorunsuz, hızlı ve başarılı hizmet sağlayabilmek için birbirinden farklı Vestel iletişim kanallarını da kullanıcılarına sunmuştur.

Vestel’den alınan hizmet ya da ürünlere göre çeşitlendirilen Vestel iletişim kanalları özellikle online yardım, çağrı merkezi ve canlı destek gibi imkanları müşterilerine sunması ile popülerliğini korumayı sürdürmektedir.

Vestel Destek Merkezi

Vestel destek merkezinde yer alan pek çok farklı opsiyondan birisini seçebilecek olan müşteriler, sorunlarını olabilecek en güvenilir şekilde çözmenin rahatlığını yaşayabilmektedir. Online canlı destek hizmetleri, mobil asistan ve iletişim talep formu gibi birçok seçenek de yine Vestel destek merkezi aracılığı ile müşterilere sunulabilmektedir.

Söz konusu adresler üzerinden Vestel müşterileri, her türlü istek, öneri ya da şikâyetlerini Vestel’in tecrübeli müşteri temsilcileri ile paylaşabilir.

Vestel İletişim Formu

Vestel müşterileri, Vestel online iletişim formu aracılığı ile ürün ya da hizmetlerle alakalı soru, öneri ve görüşlerini firma ile görüşebilir.

Vestel iletişim formundaki başvuru konusu, iletişim bilgileri ve mesaj yazma alanı doldurulduktan sonra ‘’Gönder’’ butonuna basılmalı ve firma ile irtibat kurulmalıdır.

İletişim formunun dışında online işlemlerin yapıldığı kurumsal ürünler ve yetkili servis formu da yine benzer şekilde kolaylıkla kullanılmaktadır.

Vestel İletişim e-Posta Adresi

Vestel kullanıcıları, Vestel’den aldıkları ürün ya da hizmetlerle ilgili yaşadıkları herhangi bir sorunda firmanın resmi iletişim kanallarından birisi olan e-posta adresini kullanabilir. Vestel’in kurumsal e-posta adresi, Vestel müşterilerinin e-mail üzerinden attıkları mesajlara hızlı şekilde yanıt veren tecrübeli Vestel yöneticileri tarafından yönetilmektedir.

  • Vestel İletişim e-Posta Adresi: vmh@vestel.com.tr

Vestel Şikayet Hattı

Kurumsal pek çok firma gibi Vestel de ürünleri ve hizmetleri için farklı şikayet kanalları oluşturmuştur. Vestel kullanıcıları, ürün ya da hizmetler ile alakalı şikayetçi olmaları durumunda bu şikayetlerini Vestel şikayet hatları üzerinden firmanın yetkililerine iletebilir.

Vestel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vestel ile telefonları üzerinden irtibat kurmak isteyen Vestel müşterileri, Vestel’in kurumsal telefon numaralarını kullanabilmektedir. Buna göre Vestel müşteri hizmetleri telefon numarasını merak edenlere 2 farklı telefon numarasından söz edilebilir;

  1. Vestel Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası: 0 850 222 4 123
  2. Vestel Müşteri Hizmetleri WhatsApp Numarası: 0 850 222 4 123

Vestel Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Vestel müşterileri, müşteri temsilcileri ile direkt olarak iletişim kurmak istedikleri zaman 0 850 222 4 123 nolu çağrı destek merkezini ya da canlı destek hattını tercih edebilmektedir. Vestel müşteri temsilcileri numara ve canlı destek bölümü üzerinden 7 gün 24 saat Vestel müşterilerine hizmet vermektedir.

Vestel Resmi Sosyal Medya Hesapları

En güncel duyuru ve haberlerin yayınlandığı Vestel resmi sosyal medya hesapları ayrıca kullanıcıların soru, istek, öneri ve şikayetlerini iletebilecekleri iletişim kanalları olarak da bilinir.

YORUM YAP KAZAN

 "Vestel Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı