Alışveriş

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Yurtiçi Kargo, Türkiye’nin en büyük kargo firmalarından biridir. 1982 yılında kurulan firma, o günden bu yana kesintisiz bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca 1997 yılında yurtdışına da açılıp uluslararası alanda hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’de 81 ilde ve KKTC’de de şubesi bulunan Yurtiçi Kargo, 900 şubeye ve 4000 araç filosuna sahiptir. Ayrıca 15,000 kişiyi istihdam etmektedir. Tabi ki bu kadar büyük bir firmaya ulaşmak da kolay olmuyor. Sürekli olarak çağrı merkezleri aktif olarak çalışsa da yine de hizmetlerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmeye çalışmaktadırlar. Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerini ararken hatta çok fazla bekliyor ve hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız, aşağıdaki talimatları dikkatlice okuyunuz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Nasıl Yapılır?

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerine hemen hızlı bir şekilde bağlanmak istiyorsanız, öncelik 444 99 99 adlı numarayı aramanız gerekiyor, bu numarayı aradıktan sonra 0’ı tuşlamalısınız. Sonrasında ise, direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanabiliyorsunuz. Bu talimatları yerine getirdiğiniz zaman aramanız acil arama olarak kaydedildiğinden hızlı bir şekilde iletişime geçmek mümkün olmaktadır. 

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99

Yurtiçi Kargo Mail Adresi

Yurtiçi Kargo’ya hızlı bir şekilde ulaşmak için, mail adresini kullanabilirsiniz. Diğer adreslerde sıkıntı yaşandığı zaman mail adresi üzerinden irtibata geçmek her zaman için iyi olacaktır. Mail adresi üzerinden iletişim kurduğunuz zaman hızlı bir şekilde geri dönüş almak için, mailinizin başlığına acil geri dönüş yazabilirsiniz. Bu şekilde maillerinize en hızlı şekilde cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yurtiçi Kargo Mail Adresi: info@yurticikargo.com

Yurtiçi Kargo Faks Numarası

Yurtiçi Kargo’ya erişmek için faks numarası üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile faks numarası üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Kurumsal firmalar Yurtiçi Kargo ile iletişim sağlayabilirler. Bunun için faks numarasına göndermek istediğiniz herhangi bir faks yazısını atmanız yeterli olacaktır. Faks numarası üzerinden genelde kurumsal firmalar iletişim sağlıyor, bu nedenle bireysel kişiliklerin, faks numarası yerine farklı kanallar kullanarak iletişim kurması daha doğru olur. 

Yurtiçi Kargo Faks Numarası: 0212 365 24 79

Yurtiçi Kargo Sosyal Medya Hesapları

Yurtiçi Kargo ile iletişime geçebileceğiniz hesaplardan biri de sosyal medya hesaplarıdır. Sosyal medya adresleri ile firmaya erişebilir ve hızlı bir şekilde iletişim sağlayabilirsiniz. Sosyal medya hesapları üzerinden hızlı bir şekilde iletişim sağlamak için, aşağıdaki adreslerden erişim sağlayabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Facebook Hesabı

Yurtiçi Kargo Instagram Hesabı

Yurtiçi Kargo Youtube Kanalı

Yurtiçi Kargo Twitter Hesabı

Yurtiçi Kargo Instagram Hesabı

Yurtiçi Kargo ile hızlı bir şekilde iletişime geçmenizi sağlayan hesaplardan biri de Instagram hesabıdır.. İletişime geçmek için, aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Instagram hesabına giriş yaptıktan sonra, özel mesaj gönderme bölümünü kullanarak özel mesaj gönderebilir ve iletişime geçebilirsiniz. Instagram hesabının linki aşağıdadır. Sosyal medya üzerinden iletişime geçtiğinizde hızlı bir şekilde geri cevap verilmektedir. 

Yurtiçi Kargo Instagram Hesabı

Yurtiçi Kargo Facebook Hesabı

Yurtiçi Kargo ile iletişime geçmek için Facebook hesabını kullanabilirsiniz. Aşağıda linkini verdiğimiz Facebook hesabına giriş yaparak hızlı bir şekilde iletişim sağlamak mümkündür. Bunun için yapmanız gereken şey, aşağıdaki linkten Facebook hesabına giriş yapmak ve özel mesaj göndermek olmalıdır. 

Yurtiçi Kargo Facebook Hesabı

Yurtiçi Kargo Youtube Kanalı

Yurtiçi Kargo Youtube kanalı ile hızlı bir şekilde iletişim sağlamak mümkün olmaktadır. Youtube kanalına erişmek için, aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz. Youtube kanalından hızlı bir şekilde erişim sağlamak için, herhangi bir videosuna yorum gönderebilirsiniz. Yoruma iletişim adreslerinizi bırakarak sizinle iletişime geçmelerini isteyebilirsiniz, en hızlı şekilde sizinle iletişim kurmaya çalışacaklardır. 

Yurtiçi Kargo Youtube Kanalı

Yurtiçi Kargo Twitter Hesabı

Yurtiçi Kargo ile iletişime geçebileceğiniz diğer bir kanal da Twitter hesabıdır. Twitter da oldukça aktif olarak paylaşım yapan Yurtiçi Kargo’nun gönderilerine yorum atarak iletişime geçmelerini isteyebilir veya mail adresi vererek mail adresi üzerinden de iletişim kurmalarını isteyebilirsiniz. Sizinle en kısa sürede iletişim kuracaklardır. Mail adresiniz yok ise, Gmail veya Outlook gibi sağlayıcılardan mail adresi temin edebilir veya telefon numaranızı ekleyebilirsiniz, bu şekilde telefon numarası üzerinden sizinle iletişim sağlamaya çalışacaklardır. 

Yurtiçi Kargo Twitter Hesabı

YORUM YAP KAZAN

 "Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı