Alışveriş

N11 Çağrı Merkezi Numarası

N11 ile iletişime geçmek son derece kolaydır. Firma ile iletişime geçebileceğiniz pek çok kanal bulunuyor. Bildiğiniz gibi, N11 Türkiye’nin en büyük e-ticaret firmalarından biridir. Bu nedenle N11’in sahip olduğu binlerce müşteri n11’e ulaşmak için yollar aramaktadır. N11’e erişmek için, kullanabileceğiniz yollar aşağıdaki gibidir.

N11 Destek Merkezi Hattı

N11’e ulaşmak ve firma ile irtibata geçme için kullanabileceğiniz iletişim kanallarından biri de N11 destek merkezidir. N11 Destek merkezini kullanarak firma ile hızlı bir şekilde irtibat sağlamak mümkün olabiliyor. 

1- N11 Destek Merkezi

2- N11 Mağaza Yardım Merkezi

Yukarıdaki iletişim kanallarını kullanarak, n11 ile irtibata geçebilir, siparişiniz ile ilgili bir sorun varsa veya sipariş ve kargo takibi yapmanız gerekiyorsa, bu hatlar üzerinden irtibata geçmeniz mümkün olacaktır.

N11 E-Posta Adresi

N11 sitesinin e-posta adresi, dogusplanet@hs01.kep.tr ‘dir.  Bu adrese mail göndererek firma ile iletişime geçmek mümkün olabiliyor. Bu adres üzerinden bilgi ve belge gönderimi yapabilir ve kısa sürede cevap alabilirsiniz. Gönderdiğiniz e-mailler en kısa sürede yanıt almak zorunda olduğundan gönderdiğiniz sorulara bu adres üzerinden kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

N11 Posta İletişim Adresi

N11 ile iletişim kurabileceğiniz sayısız kanallardan biri de posta kanalıdır. Posta kanalı üzerinden iletişim kurarken, aşağıdaki adrese gönderim yapmayı unutmayın. Özellikle kurumsal bir firma iseniz ve kurumsal firma adına iletişime geçmek istiyorsanız, posta üzerinden iletişime geçmek her zaman için daha iyi olacaktır. N11 posta adresi üzerinden iletişime geçmek istiyorsanız aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

N11 Posta Adresi: Katar Cad. No: 4, İTÜ Teknokent ARI 3, İç Kapı No: 803 – 902

Sarıyer / İstanbul

Bina Kodu: 902 – 1580880019

N11 Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Bireysel bir müşteri iseniz, müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişim kurmak sizin için her zaman daha iyi bir seçenek olabilir. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçerek, firma ile ilgili almak istediğiniz tüm bilgileri alabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki numarayı aramanız yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri numarasını genelde bireysel müşteriler aramakta ve yine bu numarayı genelde bireysel müşteriler tercih etmektedir. Bu nedenle kargo gönderimi ile ilgili veya ürün ile alakalı herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçmek çok iyi olacaktır. 

N11 Müşteri İletişim Merkezi Numarası: 0850 333 0011

N11 Canlı Destek Hattı

N11 ile hızlı bir şekilde iletişime geçebileceğiniz kanallardan bir diğeri de canlı destek hattıdır. Canlı destek hattına attığınız bir mesaj ile iletişime geçmeye başlarsınız. Canlı bir şekilde sizinle iletişime geçecek müşteri temsilcisi sizin sorunuzu çözmek için size yardımcı olacaktır. Ayrıca bu konuda size bilgi vermeyi de ihmal etmeyeceğine emin olabilirsiniz. Eğer müşteri temsilcisinin yapabileceklerinin dışında bir şey isterseniz, sizi ilgili kuruma aktaracaklardır.

N11 Web Siteleri Nelerdir?

N11’in sadece tek bir web sitesi yoktur. N11’in web siteleri aşağıda yer almaktadır. 

1- n11.com

2- blog11.com

3- market11.com

4- moda11.com

N11 Facebook Hesabı

N11’den bilgi almak için, Facebook adresini kullanabilirsiniz. N11’in iletişim kanallarından biri olan Facebook hesabı üzerinden iletişime geçerek, diğer platformlara nazaran daha hızlı bilgi almak ve hızlı çözüm elde etmek mümkündür. Sizler de hızlı bir şekilde geri dönüş alabilmek için, N11’in Facebook adresini kullanabilirsiniz. 

N11 Facebook Adresi

N11 Twitter Adresi

N11 sosyal medya hesaplarından bir diğeri de Twitter hesabıdır. Söz konusu sayfa ile iletişime geçebilmek için, Twitter adresini kullanabilirsiniz. Sayfanın Twitter adresini kullanarak sayfa ile hızlı bir şekilde irtibatta kalabilirsiniz. 

N11 Resmi Twitter Adresi

N11 Youtube Kanalı

N11’in sosyal medya adreslerinden bir diğeri de Youtube kanalıdır. Youtube kanalını kullanarak N11 ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için Youtube kanalına giriş yapın ve herhangi bir videosuna yorum yapın, yaptığınız yoruma hızlı bir şekilde cevap verilecek ve sizinle iletişim kurulacaktır. Öncelikle Youtube videosuna girdiğinizde bir videoya yorum yaparken, iletişim bilgilerinizi de bırakın, bu şekilde daha hızlı iletişime geçebilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "N11 Çağrı Merkezi Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı