Özel Kurumlar

Rixos Otelleri İletişim

Rixos Otelleri, 2000 yılında sektöre giriş yapan ve Antalya’da ilk oteli açarak dikkat çeken oteller zinciridir. Sonraki dönemlerde çok büyük bir gelişim kaydeden firma, sadece Antalya ile sınırlı kalmayıp İstanbul başta olmak üzere birçok tatil gözdesi alanda lüks hizmet sunan otellerini açmıştır. Bununla birlikte Rixos Otelleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Hırvatistan, Kazakistan, İsviçre ve Rusya’da da otel açmıştır. Hizmette mükemmeliyetçilik ilkesiyle hareket eden firma, özellikle tatil lüksünden ödün vermeyen kişilere hitap etmektedir. Rixos Otelleri müşteri hizmetleri konusunda kaliteden ödün vermeyen bir firmadır. Gelişmiş web sayfasıyla kullanıcılara hizmet sunan firma, bu sayfadan tüm hizmetleri sunmaktadır.

Rixos Otelleri Online Müşteri Hizmetleri Merkezi

Online müşteri hizmetleri sayfası firmalar açısından iletişimin ana unsurları arasında yer almaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte her yerden internete bağlanan kullanıcılar firmalarla da bu kanal üzerinden iletişime geçmek istemektedir. Bunun bilincinde olan kurumsal firmalar arasında yer alan Rixos Otelleri, web iletişim konusunda tüm imkanları sunmaktadır. Özellikle online iletişim için tüm bilgilerin sunulduğu sayfada çağrı merkeziyle ilgili tüm bilgilere de yer verilmiştir. Bu sayede internet üzerinden rezervasyon yapabilir, rezervasyon iptali talebini iletebilir ve tüm sorunlarınızı yöneltebilirsiniz.

Rixos Otelleri Müşteri Hizmetleri Online Form

Konaklama hizmeti sunan firmalar açısından web sayfası üzerinden online form doldurma hizmeti oldukça önemlidir. Konukların görüşlerini paylaştığı bu alanın aktif bir şekilde kullanılması prestij açısından da son derece önemlidir. Rixos Otelleri müşteri hizmetleri online form hizmetini son derece gelişmiş bir şekilde sunmaktadır. Bu formda yer alan kişisel bilgileri doğru girmeniz durumunda firma sizi kısa sürede arayacaktır. Sürekli aktif olan online formda yer alan not kısmına hizmetlerle ilgili sorunuzu anlaşılır şekilde belirtmeniz gerekmektedir.

Rixos Otelleri Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi

Firmalarla müşteriler arasında iletişimi sağlayan önemli kanallar arasında yer alan e-mail konusunda son derece gelişmiş bir hizmet sunan Rixos Otelleri, her alan için farklı bir mail adresi sunmaktadır. Tüm adreslere atılacak mailler alanında uzman müşteri temsilcisi tarafından incelenmekte ve çok kısa sürede yanıt verilmektedir. Her alanda farklı mail hizmeti sunulması yoğunluk yaşanmasını da engellemektedir. Özellikle rezervasyonu online yapan kişilerin faturaları maille iletilmekte ve hız sağlanmaktadır. Rixos Otelleri güncel mail adresleri şu şekildedir:

Rixos Otelleri Misafir İlişkileri E-Mail Adresi: grm@rixos.com

Rixos Otelleri Satış E-Mail Adresi: sales@rixos.com

Rixos Otelleri Pazarlama E-Mail Adresi: marketing@rixos.com

Rixos Otelleri İnsan Kaynakları E-Mail Adresi: hr@rixos.com

Rixos Otelleri Müşteri İletişim Telefon Numarası

Rixos Otelleri, iletişimin her alanında olduğu gibi çağrı merkezi üzerinden iletişim konusunda da gelişmiş hizmet sunmaktadır Firmanın web sayfasında konaklama yapmak isteyeceğiniz tüm otellerin telefon numarası ve iletişimle ilgili tüm bilgileri yer almaktadır. Bununla birlikte firmanın genel müşteri hizmetleri numarası üzerinden de ulaşmanız mümkündür. Rezervasyon ücretleri, konaklama seçenekleri ve daha birçok konuda telefon numarasını arayabilir ve bilgi talep edebilirsiniz.

Rixos Otelleri Müşteri İletişim Telefon Numarası: 444 1 797

Rixos Otelleri Merkez Ofis Numarası: 0212 373 82 00

Rixos Otelleri Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Konaklama hizmeti sunan firmalar açısından müşterileri bekletmeden yanıt vermek son derece önemlidir. Rixos Otelleri müşteri temsilcisine bağlanma konusunda son derece hızlı davranan firmalar arasında yer almaktadır. Firmanın genel çağrı merkezi numarası olan 444 1 797 numaralı telefonu arayarak çok kısa sürede iletişim kurmak mümkündür. Ayrıca firmanın istediğiniz şubesini arayarak da beklemeden direkt müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığıyla dilediğiniz otelde rezervasyon yapabilir, konaklama seçenekleri ve fiyatları hakkında bilgi talep edebilir. Firmanın sunduğu konser ya da diğer etkinliklerle ilgili bilgi talep edebilirsiniz.

Rixos Otelleri Sosyal Medya Sayfaları

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Rixos Otelleri, sponsorlukları ve reklamları ile de dikkat çeken firmalar arasında yer almaktadır. Bununla birlikte firmanın sosyal medya sayfalarını takip ederek, kampanyaları görebilir, konser ve etkinlik tarihlerine bakabilir ve konaklama tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. Rixos Otelleri Android ve IOS işletim sistemleri için mobil uygulamasıyla da dikkat çekmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "Rixos Otelleri İletişim" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı