Özel Kurumlar

Dedeman Otelleri İletişim

Dedeman Holding, 1900’lü yıllardan beri hizmet veren oldukça köklü bir kuruluştur. Otelcilik anlamında da 50 yıldan fazladır hizmet sunan Dedeman Holding, birçok noktada otellere sahiptir. 5 yıldızlı, gelişmiş tesisleriyle dikkat çeken Dedeman Otelleri, yurt dışına da açılmaya başlamıştır. Firmanın müşteri hizmetleri konusunda son derece gelişmiş hizmet sunduğu görülmektedir. Oteller açısından oldukça önemli olan iletişim konusunda farklı alternatifler sunan Dedeman Otelleri, tasarımı gelişmiş bir web sayfasıyla hizmet sunmaktadır. Çağrı merkeziyle hizmet sunan firmanın sayfasında rezervasyon imkanı da sunmaktadır.

Dedeman Otelleri Müşteri Hizmetleri

Otellerde rezervasyon işlemlerinin lokasyona göre yapılması son derece önemlidir. Dedeman Otelleri web sayfasıyla hem tarih hem de lokasyona göre otel bulma imkanı tanımıştır. Birçok ilde şubesi bulunan firmanın müşteri hizmetleriyle doğrudan iletişime geçerek rezervasyon yapmaktadır. Bununla birlikte otelde konaklayan kişilerin yorum yapabileceği kısım da bulunmaktadır. Bu şekilde memnuniyetler ve şikayetler anında iletilmektedir.

Dedeman Otelleri Online İletişim Formu

Otelcilik sektöründe iletişim konusu son derece önemlidir ve müşteri tercihlerinde ön plana çıkan bir konudur. Dedeman Otelleri de bu anlayışa dikkat ederek hareket etmekte ve müşterilerine farklı iletişim alternatifleri sunmaktadır. Online iletişim formu sayesinde kullanıcılar web sayfasından iletişim kurarak cevap alabilmektedir. Bu formu doldurduktan sonra mail adresinize ya da telefonunuza cevap gelmesini talep edebilirsiniz. Cevabı çok acil isteyenler çağrı merkezini arayabilir ancak form ile başvurarak da çok zaman geçmeden cevap alabilirsiniz. Yazarak iletişime geçmenin en büyük artısı iletişimin kayıtlı olması ve kontrol edilebilmesidir.

Rezervasyon işlemi yapabileceğiniz formda gereken bilgileri girerek bulunduğunuz bölgeye en yakın Dedeman Oteli’ni görebilir ve tarih aralığını girerek doluluk oranını görebilirsiniz. Rezervasyonu yapıp kartınızla ödeme yaptıktan sonra otel tarafından çok kısa sürede aranarak rezervasyon sonuçlandırılacaktır.

Dedeman Otelleri Mail İletişim

Mail adresiyle iletişim, kurumsal firmaların yıllardır tercih ettiği yöntemdir. Anlık iletişimin çok önemli olduğu otelcilikte mail adresinin aktif olarak kullanılması oldukça önemlidir. Bunun da en önemli nedeni, mobilden sayfaya giren ve aktif olarak mail kullanan kullanıcıların işlemlerinin yapılmasıdır. Bununla birlikte mail adresi özellikle fatura ve rezervasyonla ilgili onay da aktif olarak kullanılmaktadır. Rezervasyon sırasında mail adresinizi doğru girmeniz durumunda faturanızı bu adrese talep edebilirsiniz. Bununla birlikte günümüzde mail ile iletişim genellikle ikinci plana atılmaktadır. Buna rağmen firmanın mail adresi aktif bir şekilde hizmet sunmakta ve kısa sürede dönüş sağlanmaktadır.

Mail ile iletişim kurmak isteyenler için her şubenin farklı adresi de bulunmaktadır. Bu bilgiler firmanın web sayfasında mevcuttur.

Dedeman Otelleri Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Firmaların ve müşterilerin en fazla tercih ettiği iletişim şekilleri arasında telefonla iletişim yer almaktadır. Özellikle rezervasyon ya da konaklamayla ilgili yaşanan anlık sorunlarda telefonla iletişim imdada yetişmektedir. Dedeman Otelleri telefon numarası konusu incelendiğinde firmanın tüm şubeleri için farklı telefon numaraları olduğu görülmektedir. Hangi lokasyonda konaklamak istiyorsanız o şubenin numarasını arayabilir ve çok kısa sürede müşteri temsilcisine bağlanarak iletişime geçebilirsiniz. Firmanın güncel iletişim numaraları şu şekildedir:

  • Dedeman Otelleri Müşteri Hizmetleri İstanbul Telefonu: 0212 337 45 00
  • Dedeman Otelleri Müşteri Hizmetleri Eskişehir Telefonu: 0222 233 12 22
  • Dedeman Otelleri Müşteri Hizmetleri Palandöken Telefonu: 0442 316 24 14
  • Dedeman Otelleri Müşteri Hizmetleri Konya Telefonu: 0332 221 66 00

Dedeman Otelleri’nin hangi şubesini ararsanız arayın sizi istediğiniz lokasyondaki şubeye yönlendirecektir.

Dedeman Otelleri Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanmak

Dedeman Otelleri köklü ve kurumsal bir firmadır ve iletişim konusunda pek çok alternatif sunmaktadır. Firmayla acil bir şekilde iletişime geçmek için verilen telefon numaralarından herhangi birini arayabilirsiniz. Rezervasyon, konaklama seçenekleri, konaklama seçeneği değiştirme, rezervasyon iptal etme ya da fiyat bilgisi ve daha pek çok konuda destek alabilir, müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanabilirsiniz.

Dedeman Otelleri Sosyal Medya Hesapları

Son yıllarda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygın olarak kullanılan sosyal medyayı kurumsal firmalar da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Dedeman Otelleri sosyal medya hesaplarını kullanmakta ve kampanyalarını bu sayfalardan duyurmaktadır. Ayrıca, sosyal medya hesaplarını kullanarak firmaya soru sormanız ve yanıt almanız mümkündür. Firmanın sosyal medya hesapları şu şekildedir:

YORUM YAP KAZAN

 "Dedeman Otelleri İletişim" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı