Özel Kurumlar

Nilüfer Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2005 yılı itibariyle ülke içerisinde seferlerine başlayan Nilüfer Turizm yolcularına memnuniyet düzeyi yüksek ve güvenli bir seyahat hizmeti vaat etmektedir. Firma bünyesinde çalışan her bir personel gerekli eğitimleri almış olup bu sayede sunulan hizmetin kalitesi artmaktadır. Kurulduğu günden bu yana “güvenli ellerdesiniz” anlayışıyla yoluna devam eden Nilüfer Turizm konforlu ve ekonomik hizmet sunmaktadır. Mutlu çalışanlar ve mutlu bireyler ilkeleriyle çalışmalarına devam eden firma sektörde yaşanan gelişmeleri hiç vakit kaybetmeden hizmet kapsamına dahil etmektedir. Özellikle firma ile müşteri arasındaki iletişim kuvvetlendirmek adına tüm irtibat kanalları aktif şekilde kullanılmaktadır.

Nilüfer Turizm İletişim Formu

Türkiye’nin pek çok noktasına Nilüfer Turizm farkıyla seyahat eden ya da etmek isteyenler firmanın internet sitesinde yer alan iletişim formu aracılığıyla memnuniyeti düzeylerini dile getirebilirler. Bu form aracılığıyla gönderilen her mesaj birkaç saniye içerisinde firmaya ulaşmakta olup ilgili kişiye kısa sürede geri dönüş yapılmaktadır. Bunun için formda yer alan konu, adı, soyadı, e posta adresi, telefon numarası ve mesaj kısımlarının açık şekilde doldurulması gerekir. Tüm bilgiler yazıldıktan sonra gönder kısmına tıklanır.

Nilüfer Turizm İletişim Merkezi

Nilüfer turizm iletişim olarak müşterilerine pek çok seçeneği bir arada sunmaktadır. Firma ile alakalı yaşanan sorunlar, hizmetle ilgili merak edilenler, bilet işlemleri ve benzer tüm konular için firma ile rahatça iletişim kurulabilir. Ülke genelinde çok sayıda şube ile hizmet veren Nilüfer turizm alternatif iletişim kanalları kullanarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Terminaller ve şubeler geniş bölgeye yayılmış durumda olup herkesin kolayca ulaşabileceği konumlarda yer almaktadır. Tüm şubelerde güler yüzlü ve eğitimli personeller hizmet vermektedir.

Nilüfer Turizm E Posta Adresi

Günümüzde en sık kullanılan iletişim kanallarından biri e mail olup bunun için hem alıcının hem de göndericinin geçerli e-posta adresine sahip olması gerekir. Nilüfer turizmin müşterileri ile iletişimde kullandığı adres iletisim@nilufer.com.tr olup isteyen herkes tüm soru, görüş ve önerilerini buradan firmaya iletebilir. Gönderilen mesajların açık, anlaşılır ve resmi bir üslup kullanılarak yazılması gerekir. Gönderilen tüm mesajlara firma tarafından kısa süre içerisinde geri dönüş yapılmaktadır.

Nilüfer Turizm Çağrı Merkezi

Nilüfer turizm yedi gün yirmi dört saat boyunca kesintisiz destek vermektedir. Telefon üzerinden anında firma yetkilileri ile irtibat kurmayı sağlayan çağrı merkezi geniş personel kadrosuyla faaliyet göstermektedir. Seyahat, hizmet ya da biletlerle ilgili her türlü soru, sorun ya da görüş için doğrundan çağrı merkezi aranabilir. Eğer çağrı merkezine bağlanmak için yeterli süre yoksa bu durumda en yakın Nilüfer turizm şubesinin telefon numarası bulunup orasıyla da iletişim kurulabilir. Özellikle bu uygulama bilet işlemlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Çağrı merkezine bağlanmak bazen yoğunluktan dolayı uzun sürebilmektedir.

Nilüfer Turizm Bize Ulaşın Hizmeti

Uzun yıllardan bu yana sektörde yer alan Nilüfer turizm çağrı merkezi, sosyal medya, e posta adresi, terminal ve şubeler gibi pek çok nokta aracılığıyla insanlarla etkileşim içerisindedir. Kolay ulaşılabilir olması ve firma çalışanlarının çözüm odaklı davranması her talebin kısa sürede karşılanmasını sağlamaktadır. Özellikle Nilüfer turizm müşteri hizmetleri çok sayıda insan tarafından ilgi görmekte olup bu nedenle müşteri temsilcisine bağlanmak için biraz beklenebilir. 0850 222 00 99 numaraları aracılığıyla firmaya ait çağrı merkezi firmayla ilgili tüm görüş, soru ve sorunlara için aranabilir.

Nilüfer Turizm Sosyal Medya Hesapları

 Günümüzde sosyal medya kullanıcısının fazla olmasından dolayı pek çok hizmet bu platformlar üzerinden de erişilebilir hale gelmiştir. Bu durum Nilüfer Turizm için de geçerli olup firma en çok tercih edilen sosyal platformlarda aktif şekilde yer almaktadır. Tüm platformlar seyahat bilgileri, firmayla ilgili yeni gelişmeler, adres ve iletişim bilgileri, hizmet ağı, seferler gibi çok sayıda yararlı bilgiyi içermektedir. Bunlar sürekli güncellenmekte olup firma bünyesinde sosyal medya hesapları ile ilgilenen ve iletişimin aksamamasını sağlayan özel personeller görev yapmaktadır. Böylece firma ile sosyal medya hesaplarından mesaj gönderilerek de iletişime geçilebilir. Burada önemli olan nokta iletilmek istenen mesajın içeriğinin açık ve resmi olmasıdır.

YORUM YAP KAZAN

 "Nilüfer Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı