Devlet Kurumları

Otokar Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Otokar, Koç Holding bünyesinde faaliyet göstermektedir. Savunma sanayii ve Ticari hizmetler sunan firma Otobüs sektörü ve ticari araçlarda ülkenin öncü ismi olarak bilinmektedir. Müşteri memnuniyetine büyük ölçüde önem veren kurum, bu memnuniyeti anlık olarak yanıt veren Otokar iletişim kanalları ile de sağlamaktadır. Otokar firmasının iletişim adreslerinde bulunan kanallardan firmaya ulaşım sağlayabilir, iş ilanlarına bakabilir, servis noktalarını öğrenebilir ve diğer tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Otokar; Treyler, otobüs, kamyon ve savunma sanayii araçları üretimine hız kesmeden devam ederken, müşteri memnuniyetini de sağlamaktadır.

Otokar Müşteri Destek Merkezi

İnternet üzerinden ulaşım sağlanabilen Otokar müşteri destek merkezinde farklı iletişim kanalları sunulmaktadır. Firmaya ulaşmak isteyen kişilerin istediği kanalı tercih ederek ulaşabileceği müşteri hizmetleri, her daim hizmet sunmaktadır. Otokar müşteri destek merkezi üzerinde bulunan iletişim seçeneklerine ulaşarak firma ile alakalı bilgi alabilir ve şikâyetleriniz var ise firmaya iletebilirsiniz. Öte yandan ticari araç üretimi ve iş alımları gibi konularda da müşteri destek merkezi kullanılabilmektedir.

Otokar Online İletişim Formu

Otokar firmasına online kanallardan ulaşmak isteyen müşterilerin tercih edebileceği farklı formlar bulunmaktadır. Genel konular, merak edilen sorular için Otokar müşteri iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bayilik işlemleri ve bilgileri için bayi formunu, genel şikâyetler için ise Otokar şikâyet formunu doldurabilirsiniz. Online formlara bilgisayar ve telefonlar üzerinden erişim sağlanabiliyor. Hızlı erişim ve merak ettiklerinize yanıt almak için Otokar müşteri formlarını kullanabilirsiniz. Formlar arasında bulunan bayi başvuru forumunda başvuru yapacağınız iş ve ilçeyi belirtmeniz gerekmektedir. Müşteri iletişim formu ve müşteri şikâyet formunda ise isim, soyisim, konu, iletişim numarası gibi bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri tam doldurmanız halinde, kısa sürede firma temsilcileri sizinle irtibata geçerek bilgilendirme yapmaktadır.

Otokar İletişim E-Posta Adresi

Otokar iletişim e posta adresini kullanarak firmaya mail yolu ile ulaşım sağlanabilmektedir. Genel konuların yanı sıra evrak ve belgelerin gönderimi için de e posta ile iletişimi tercih edebilirsiniz. Otokar müşteri hizmetleri hem mail hem de diğer kanallar aracılığı ile müşterilerine ulaşmaktadır. Firma ile alakalı merak ettiğiniz soruları mail ile sorabilirsiniz. Öte yandan şikâyetlerinizi iletebilir ve firmaya önerilerinizi mail ile yapabilirsiniz. Mail ile iletişim kanalını tercih eden müşterilerin, firmadan kendilerine dönüş yapılmasını beklemesi gerekmektedir. Beklemek istemiyor ve hızlı bir şekilde işlemlerinizi tamamlamak istiyorsanız, diğer kanalları da tercih etmeniz mümkün.

Otokar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Uzun yıllardır ülkemizde faaliyetlerini sürdüren Otokar, müşterilerine verdiği hizmetler ile memnuniyet kazanmaktadır. Memnuniyet amacı ile iletişim kanallarını her daim aktif tutan firma, telefon ile de iletişim sağlamaktadır. Otokar müşteri hizmetlerini arayarak firmaya iletmek istediğiniz mesajları temsilcilere aktarabilirsiniz. Ticari araç bilgilendirmeleri, iş başvuruları ve diğer tüm konular için Otokar müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanarak iletişim kurabilirsiniz.

  • Otokar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 6 857

Otokar Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

444 6 857 numaralı telefon üzerinden Otokar müşteri hizmetlerine erişim sağlanabilmektedir. Tüm gün ve saatlerde ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri, kısa bir tanıtım yaparak size bağlanacaktır. Otokar müşteri hizmetlerini aradığınızda, arama nedeniniz ile alakalı tuşlama yapmanız istenmektedir. Yapacağınız tuşlama işlemi sonrasında kısa süre içerisinde müşteri hizmetlerine erişim sağlanabilmektedir. Belirli zamanlarda oluşan yoğunluktan dolayı, hatta kısa süre beklemeniz gerekebilir. Bu gibi durumlarda isterseniz diğer iletişim seçeneklerinden faydalanabilir, isterseniz bekleme yaparak temsilciye bağlanabilirsiniz. Otokar iletişim kanalları üzerinden verdiği hizmetlerinde, minimum bekletme süresine sahip olduğundan dolayı memnuniyet kazanmaktadır.

Otokar Resmi Sosyal Medya Hesapları

Savunma sanayii ve ticari araç üretimlerine hız kesmeden devam eden firma, sosyal medya üzerinde de aktif olarak hizmet vermektedir. Yapılan yeni projeleri, ürün tanıtımlarını, toplantıları, güncel konuları ve genel duyurularını Otokar resmi sosyal medya hesaplarından paylaşmaktadır. Otokar resmi hesaplarına Facebook, Linkedin, Youtube ve Twitter üzerinden erişim sağlanabilir. Otokar resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel bilgilerden haberdar olabilir ve mesaj sekmesi ile müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Otokar Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı