Özel Kurumlar

Hedef Filo Finansman Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Uzun dönem araç ve filo kiralama konusunda hizmet veren Hedef Filo 2003 yılından bu yana ülkenin dört bir yanına yönelik hizmet vermektedir. Her müşterinin ihtiyaçlarına özel olarak çözümler üreten firma insanların ayrıcalıklı hizmet almasını sağlamaktadır. Müşteri standartlarını yükselterek faaliyet gösteren Hedef Filo en büyük müşteri yöneticisi ekibine sahiptir. Özellikle Bursa, Ankara, İstanbul ve İzmir gibi şehirlerde iki yüzün üzerinde personeli ile çalışmalarını sürdürmektedir. Operasyonel kiralama ile ilgili tüm süreçlere hakim olan Hedef Filo için müşteri memnuniyeti her zaman ilk sırada gelmektedir. Bu amaçla firma ile müşteri arasındaki bağı kurmak adına çeşitli iletişim kanalları kullanılmaktadır.

Hedef Filo Müşteri İletişim Formu

Hedef Filo müşteri iletişim formu talep, öneri ya da şikayetlerini yazılı olarak iletmek isteyen müşterilerin kullanımına açıktır. Form içerisinde ad, soyad, e posta adresi, açıklama ve konu gibi bilgilerin eksiksiz olarak doldurulması gerekir. Eğer konu ile alakalı bir belge mevcutsa bunun da ekrandaki eklenti kısmına ilave edilmesi gerekir. Böylece sorun ya da mesaj daha net şekilde anlaşılacak ve en uygun çözüm sunulacaktır. Genellikle müşteri iletişim formu bilgi, öneri, şikayet ya da teşekkür amaçları ile kullanılmaktadır.

Hedef Filo Destek Merkezi İletişim

Hedef Filo tarafından müşterilere sunulan iletişim kanallarından biri müşteri destek merkezidir. Genellikle insanların öncelikli tercihi destek merkezinden yana olup böylece sorunlar kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır. Destek merkezinde işinde deneyimli ve bilgili personeller görev yapmaktadır. Bu sayede her müşteri aldığı hizmetten memnun kalmaktadır. Burada önemli olan nokta iletilmek istenen konunun açık şekilde temsilciye ifade edilmesidir.

Hedef Filo E Posta Adresi İletişim

Kurumsal filo kiralama başta olmak üzere tüm kiralama faaliyetlerini yürüten Hedef Filo müşterilerle yazılı iletişim için e posta adresi kullanmaktadır. Firmanın internet sitesinde yer alan “bize yazın” kısmında hem mail adresi hem de iletişim formu ayrı ayrı mevcuttur. Böylece isteyen müşteriler firmaya mesajlarını ileterek aradığı hizmete kolayca ulaşabilir. Firmaya gönderilen her mesaj için müşteriye en hızlı şekilde geri dönüş yapılmaktadır. Bu durum firmanın müşteri memnuniyetine verdiği önemi ortaya koymaktadır.

Hedef Filo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hedef Filo müşteri hizmetleri ya da diğer adı ile çözüm merkezi yedi gün yirmi dört saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedir. Araç kiralama ya da alınan diğer hizmetlerle alakalı bir sorun yaşandığında anında müdahale edebilecek ekibe bu sayede kolayca ulaşılabilir. Firma bünyesinde kişiye özel hizmet sunacak tüm ekip ve ekipman yer almakta olup bundan yararlanmak için müşteri hizmetlerini aramak yeterlidir. 444 1 433 numarasından hizmet veren Hedef Filo çağrı merkezi insanlara etkili çözüm önerileri sunmaktadır. Her bir müşteri temsilcisinin işinde uzman olması çözüm için harcanan sürenini daha kısa olmasını sağlayacaktır.

  • Hedef Filo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 1 433
  • Hedef Filo Faks Numarası: 0212 368 32 03
  • Hedef Filo Merkez Ofis Telefon Numarası: 0212 368 32 00

Hedef Filo Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Hedef Filo müşteri hizmetleri müşterilere en hızlı ve verimli iletişimi sağlayacak şekilde hizmet vermektedir. 444 1 433 numarası aranarak müşteri temsilcisine ulaşılabilir. Arama süresini kısaltmak adına yoğunluğun daha az olduğu saat aralıkları tercih edilebilir. Eğer buna alternatif iletişim kanalı aranıyorsa e posta, online iletişim merkezi, müşteri iletişim formu gibi kanallar seçilebilir. Bunların her biri için yetkili müşteri temsilcileri hizmet vermektedir.

Hedef Filo Resmi Sosyal Medya Hesapları

Araç kiralama hizmetleri ile alakalı Hedef Filo’ya en kısa süre içerisinde ulaşmak için resmi sosyal medya hesapları kullanılabilir. Geniş takipçi kitlesine sahip olan bu hesaplar müşteri memnuniyetini sağlamak adına farklı içeriklerde olacak şekilde tasarlanır. Böylece her müşteri ihtiyacı olan bilgiyi sosyal medya hesaplarından kolayca bulabilir. Günlük hayatta sosyal medya kullanan kişi sayısının günden güne artması başta Hedef Filo olmak üzere tüm firmaların bu platformlara yönelmesini gerekli kılmıştır. Ancak Hedef Filo müşteri iletişimine, kaliteye, memnuniyete verdiği önem sayesinde sektörde her zaman öne çıkmaktadır.

YORUM YAP KAZAN

 "Hedef Filo Finansman Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı