Özel Kurumlar

Metro Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ulaşım sektöründe yer alan firmalardan biri olan Metro Turizm ülkemizde uzun yıllardan bu yana hizmet vermektedir. Yolcu taşıma kapasitesi geniş olan firma filosunda binin üzerinde otobüse sahiptir. Böylece ülkenin dört bir yanına sefer düzenlemektedir. Bu seferler hakkında bilgi almak ya da görüş bildirmek için doğrudan ya da online iletişim kanalları aracılığıyla firma ile iletişime geçilebilir. Bu sayede kısa süre içerisinde ihtiyaç duyulan bilgiye ulaşılabilir. Özellikle yedi gün yirmi dört saat boyunca hizmet veren Metro Turizm çağrı merkezi müşteri temsilcileri kesintisiz ve tam donanımlı şekilde çalışmaktadır.

Metro Turizm Müşteri İletişim Formu

Metro turizm müşteri iletişim formu biletle ilgili tüm iptal, iade ve değişiklik işlemleri için kullanılabilen bir formdur. Öneri istek, bilgi sorma, teşekkür, şikayet ya da buna benzer konulara yer verilebilen formda TC kimlik numarası, e posta adresi, adı, soyadı, telefon numarası, passenger card numarası, bilet referans ve mesaj kısımlarının doldurulması gerekir. Form doldurulup iletildikten sonra ilgili kişiye kısa süre içerisinde geri dönüş yapılmaktadır.

Eğer bir şikayet iletilecekse ve bununla ilgili numara verildiyse bu durumda şikayet takip servisi de kullanılabilir. Burada amaç hizmet kalitesini üst seviyeye çıkarmaktır.

Metro Turizm İletişim Merkezleri

Metro turizm seferlerine firmanın internet sitesinden, satış ofisinden ya da genel merkezinden ulaşılabilir. Bu kanallar aracılığıyla firmayla iletişim kurulabilmekte olup firmaya kısa süre içerisinde ulaşılabilir. Eğer biletle ilgili bir işlem yapılacaksa bu durumda biletin satın alındığı kanalı tercih etmekte yarar vardır. Firmanın satış ofisleri her ilde bir ya da birkaç tane olacak şekilde yer almaktadır. Şube ile ilgili bir sorun olduğunda müşteri hizmetleri ya da genel merkezle irtibat kurularak bununla alakalı bilgilendirme yapılabilir. Her iletişim kanalının kesintisiz destek anlayışına sahip olması müşteriler açısından avantaj sağlayacaktır.

Metro Turizm Çağrı Merkezi

7 / 24 hizmet veren Metro Turizm çağrı merkezi tüm öneri, sorun ve talepleri değerlendirmeye alır. Özellikle biletler ya da benzer konularla alakalı herhangi bir sorun olduğunda çağrı merkezi aranarak sorun açık ve anlaşılır bir dille ifade edilmelidir. Bu şekilde kayıt oluşturulmakta ve ilgili kişiye en kısa sürede geri dönüş yapılmaktadır. Her an ve her yerden ulaşılabilen müşteri hizmetleri numarası 0850 222 34 55 şeklindedir.

Metro Turizm E-Posta Adresi

Metro turizm e posta adresine sahip olup bu adres aracılığıyla firma ile yazılı iletişim kurulabilir. Tüm iletişim kanalları soru, görüş ve öneri için kullanılmakta olup bu hesabı kullanabilmek için kişinin mevcut e-posta adresinin bulunması gerekir. Metro Turizme ait e-posta adresi info@metroturizm.com.tr şeklinde olup sürekli ulaşılabilir durumdadır. Ancak pek çok insan birebir iletişimi tercih ettiğinde e-posta adresinin yerine müşteri hizmetleri servisine ilgi göstermektedir.

Metro Turizm Destek Hattına Bağlanma

Metro Turizm destek hattına 0850 222 34 55 numarasını aranarak ulaşılır. Firmaya ait bilet satın alma, iptal, iade, üyelik oluşturma, puan öğrenme, sefer kontrol ve buna benzer tüm işlemlerle ilgili bilgi alışverişi destek hatta aracılığıyla yapılabilir. Eğer daha önce satın alınmış bilet varsa ve bununla ilgili sefer değişikliği yapılmak isteniyorsa ya da mevcut bilet açığa alınacaksa destek hattı sayesinde bu işlem kısa süre içerisinde tamamlanabilir. Burada önemli olan nokta talep detaylarının müşteri temsilcisine açık şekilde ifade edilmesidir.

Metro Turizm Sosyal Medya Hesapları

İnsanlarla hızlı iletişim kurabilmek adına Metro turizm sosyal medya hesapları kullanmaktadır. Bu hesaplar aracılığıyla firmaya ait güncel haberlere verilmekte, insanların hizmet taleplerine çözüm sunulmaktadır. Günümüzde dijital dönüşümün yaşanması sayesinde sosyal medya üzerinden de insanlarla iletişim kurulmaktadır. Bu platformları kullanan kişi sayısının fazla olması firmanın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamaktadır. Kullanılan hesaplar ile firmanın temel hedefi olan müşteri memnuniyeti de sağlanmış olmaktadır. Herkese açık olarak kullanılan sosyal medyayı takipte kalmak için o platforma üye olmak gerekir.

YORUM YAP KAZAN

 "Metro Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı