Bankalar

NN Hayat ve Emeklilik Çağrı Müşteri Hizmetleri

NN hayat ve Emeklilik; sigortacılık sektöründe yer alan ve profesyonel olarak sizlere hizmet veren kurumsal bir firmadır. Türkiye genelinde hizmet veren NN hayat ve Emeklilik, müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan ve hizmet veren bir sigorta firmasıdır. Kurumsal yapısı ve müşteri odaklı bir firma olmasından dolayı çeşitli iletişim kanalları ile müşterilerine hizmet veren firma müşteri hizmetleri, çağrı merkezi, e – posta adresi, sosyal medya hesapları, online iletişim sayfası, canlı yardım sayfası gibi çeşitli iletişim kanallarını aktif olarak hizmet veriyor. Hizmet almak istediğiniz konularda veya yaşayabileceğiniz sorunlar ile ilgili olarak bu iletişim kanallarını kullanabilir, iş birliği, iş ortaklıkları için kurumsal olarak bu iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

NN Hayat ve Emeklilik Müşteri İletişim Merkezi

Müşterilerine daha hızlı bir şekilde hizmet vermek amacı ile hayata geçirmiş olduğu müşteri iletişim merkezi sayesinde müşterilerini memnun eden NN hayat ve Emeklilik, bu kanalı kullanarak iletişime geçen tüm müşterilerine çok hızlı bir şekilde hizmet veriyor. Profesyonel çalışanlardan oluşan bir ekibin yer aldığı müşteri iletişim merkezinde hizmet almak istediğiniz konunun uzmanı ile görüşebiliyor ve sorunsuz olarak bu hizmeti alabiliyorsunuz. Firma tarafından kurumsal bir birim olarak hayata geçirilen müşteri iletişim merkezini 7/24 kullanabilirsiniz.

NN Hayat ve Emeklilik Online İletişim Formu

Kurumsal bir sigorta firması olarak müşterilerine hizmet veren NN hayat ve Emeklilik alternatif iletişim kanalları olarak müşterilerine sunmuş olduğu online iletişim sayfası ile dilediğiniz her konu da yardım alabiliyorsunuz. Firmanın kurumsal internet sayfası aracılığı ile ulaşabileceğiniz online iletişim formu üzerinden yardım almak istediğiniz kişisel bilgileriniz olan isim, soy isim, telefon numarası, mail adresi gibi bilgileri vermeniz gerekiyor. Eğer bu firmadan almış olduğunuz bir sigorta veya emeklilik hizmeti varsa hizmet numaranızı da bilgilere eklemeniz gerekiyor. Online iletişim sayfası üzerinden her konu için yardım isteyebilir veya sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

NN Hayat ve Emeklilik Müşteri Hizmetleri telefon Numarası

Ülke genelinde profesyonel bir şekilde sigorta hizmeti sunan NN hayat ve Emeklilik firması kurumsal yapısı ile sizlere daha hızlı bir şekilde hizmet verebilmek için müşteri hizmetleri sistemini kurmuştur. Bu sistem üzerinden daha hızlı bir şekilde hizmet alabilmeniz için yapmanız gereken müşteri hizmetleri telefon numarasını aramak ve çağrı merkezine ulaşmaktır. Mesai saatleri içinde hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında arayabileceğiniz çağrı merkezi numarası olan 444 1 666 numarasını arayabilir veya otomatik BES yardım hattı olan 0 850 210 66 94 numarasını arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

  • NN hayat ve Emeklilik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 1 666
  • NN hayat ve Emeklilik Otomatik Bes Katılım ve Yardım Hattı: 0 850 210 66 94

NN Hayat Ve Emeklilik Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlanma

NN hayat ve Emeklilik müşterisi olarak yaşadığınız bir sorun ile ilgili müşteri hizmetlerini aramak istediğinizde uzun uzun otomatik ses kayıtlarını dinlemek yerine doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Zaman kaybının önüne geçmek ve aldığınız hizmet ile ilgili olarak doğru birime ulaşarak müşteri temsilcisi ile görüşebilmek için yapmanız gereken NN hayat ve Emeklilik çağrı merkezi numarası olan 444 1 666 numarasını aramak. Otomatik ses kaydı başladığında 0 ı tuşlamak ve yeni ses kaydını dinlemeye başladığınızda 5 i tuşlamak. Bu sayede doğrudan müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

NN hayat ve Emeklilik Sosyal Medya Hesapları

Kurumsal yapısı ile ön plana çıkan NN hayat ve Emeklilik firması müşterilerine, yerli ve yabancı iş ortaklarına ve yatırımcılarına tanıtım kampanyaları ve reklamları daha kolay ulaştırmak için sosyal medya hesapları kullanmaktadır. Sosyal medya hesapları üzerinden daha geniş kitlelere ulaşan firmanın tüm hesapları profesyonel sosyal medya danışmanları aracılığı ile yönetilmektedir. Bu sayede hem müşterileri ile etkileşimi daha hızlı bir şekilde yapan firma aynı zamanda müşterileri ile daha kolay iletişim kurabilmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "NN Hayat ve Emeklilik Çağrı Müşteri Hizmetleri" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı