Bankalar

ALJ Finans Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri

ALJ Finans ülkemizde hizmet veren finansman şirketlerden biridir. Temel faaliyeti gerçek ve tüzel kişilerin mal ve hizmet alımı amacı ile ihtiyaç duydukları kredi hizmetlerini sağlamaktır.

Kredi hizmetleri sağlanırken gerçek veya tüzel kişileri, anlaşmalı olduğu farklı satıcılar aracılığı ile de hizmet sunmaktadır.

  • 2011 yılından itibaren Abdul Latif Jameel şirketi bünyesinde faaliyet göstermeye başlamıştır.
  • Finansman şirketin temel amacı ülkemizin en güvenilir, iyi hizmet veren ve yenilikçi şirket olmaktır.
  • ALJ Finans 2011 yılı itibari ile tamamı ile Abdul Latif Jameel (Suudi Arabistan kökenli şirket) bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır.

ALJ Finans İletişim

ALJ Finans tüzel ve gerçek kişilere kredi sağlayan bir firmadır. ALJ Finans çağrı merkezi iletişim, müşteri hizmetleri, telefon numarası ile ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri bir arada görmek için;

ALJ Finans Adres Bilgileri

ALJ Finans adres bilgileri birçok kullanıcı tarafından araştırılmaktadır. ALJ Finans İstanbul merkezli hizmet veren bir firmadır. Hizmetlerini Türkiye’nin her tarafına ulaştırabilmektedir. ALJ Finans adres bilgileri ise aşağıdaki gibidir:

  • ALJ Finansman A.Ş.- Merkez Mah. Erenler Cad. No:18 – 20 Ofis: 4 Çekmeköy 34782 İstanbul Türkiye

ALJ Finans Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

ALJ Finans genel müdürlük iletişim bilgileri birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Genel müdürlük ile iletişim kurmak için şu iletişim kanalını kullanabilirsiniz; 643 04 00 ya da 643 0 449

ALJ Finans genel müdürlüğü İstanbul’da bulunmaktadır. Bu nedenle genel müdürlüğe ulaşabilmek için iletişim numarasının başına alan kodunu eklemelisiniz. İşte alan kodu dâhil olmak üzere; ALJ Finans genel müdürlük iletişim bilgileri;

  • +0216 643 04 00
  • +0216 643 0 449

ALJ Finans Web Sitesi İletişim Bilgileri

ALJ Finans kurumsal bağlamda hizmet veren bir finansman şirkettir. Bu nedenle sağladığı hizmetleri, finansları ve kredileri öğrenmek için halihazırda bir web sitesi de bulunmaktadır.

ALJ Finans web sitesini ziyaret ederek merak ettiklerinizi öğrenebilir ayrıca online iletişim kanalını da kullanabilirsiniz. İşte ALJ Finans web sitesi bilgileri; aşağıda bulunan adrese tıklayarak ALJ Finans web sitesine doğrudan bağlanabilirsiniz.

https://www.aljfinans.com.tr/

ALJ Finans Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

ALJ Finans müşteri hizmetleri iletişim numarası +90 216 643 0 444 olarak hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri kanalı ile hizmetler hakkında bilgi alabilir, merak ettiklerinizi ve kredi oranlarını sorabilir, aldığınız hizmetler ile ilgili destek alabilirsiniz.

ALJ Finans İletişim E-Posta Adresleri

ALJ Finans hizmetleri hakkında düzenli bilgi almak için e-posta adresiniz ile mail atabilir ve daimi yeniliklerden haberdar olmak için iletişim bilgisi bırakabilirsiniz.

İşte ALJ Finans İletişim e-posta adresleri;

Alj Finans Sosyal Medya Hesapları

ALJ Finans verdiği hizmetler ile müşterilerine katma değer sağlamayı hedefleyen bir finansman şirkettir. Müşterilerin ihtiyacı olan kredi hizmetlerini sağlayarak ilerlemelerine destek olmayı amaçlar.

Hızlı hizmet kalitesi konusunda bir hayli iddialı olan firmanın Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarına ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Yukarıdaki sosyal medya hesaplarının her biri ALJ Finansman’a aittir. ALJ Finans müşteri hizmetleri direk bağlanmak için doğrudan 0216 643 0 449 numaralı hattı tuşlamanız yeterli olacaktır.

YORUM YAP KAZAN

 "ALJ Finans Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı