Bankalar

Axess Kredi Kartı Çağrı Merkezi İletişimi

Axess Kredi Kartı Akbank bankasına bağlı olarak hizmet veren bir karttır. Türkiye’de birçok kişi Axess Kredi Kartı kullanımı gerçekleştirmektedir. Bunun doğal bir sonucu olarak Axess kredi kartı iletişim bilgileri sorgulanmaktadır.

Axess Kredi Kartı İletişim

Axess Kredi Kartı birçok kişiye farklı kredi imkanları sağlayan bir hizmet bütünüdür.

 1. Axess Kredi Kartı çağrı merkezi iletişim, müşteri hizmetleri, telefon numarası ile ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri bir arada bulabileceğiniz bilgileri bu yazımızda derledik.
 2. Saat fark etmeksizin 7 gün 24 saat istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz, tam zamanlı olarak destek sağlayan Axess Kredi Kartı iletişim kanallarının her birini sizin için yazımızda hazırladık.
 3. Bu kanallardan herhangi birini kullanarak müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve sorunlarınızın çözümünü sağlayabilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Genel Müdürlük Adres Bilgileri

Axess Kredi Kartı adres bilgileri ile genel müdürlük binasına ulaşım sağlayabilirsiniz. Axess Kredi Kartı İstanbul merkezli hizmet veren bir firma olan AKBANK firması bünyesinde verilen bir hizmettir. Ülkemizin her tarafında kullanılabilir olan Axess Kredi Kartı genel müdürlük adres bilgileri ise aşağıdaki gibidir:

 • Akbank Genel Müdürlüğü Sabancı Center 4.Levent 34330 İstanbul

Axess Kredi Kartı Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Axess Kredi Kartı genel müdürlük iletişim bilgileri ile genel müdürlüğe adres yolu ile ulaşmadan da bilgi alabilirsiniz. Genel müdürlük ile iletişim kurmak için aşağıdaki iletişim kanalını kullanabilirsiniz;

 • Axess Kredi Kartı genel müdürlük iletişim: 444 25 25

Axess Kredi Kartı AKBANK ‘a bağlı olarak hizmet verdiğinden genel müdürlüğü AKBANK genel müdürlüğü olarak İstanbul içerisinde bulunmaktadır.

Bu nedenle genel müdürlüğe ulaşabilmek için iletişim numarasının başına alan kodunu eklemeniz gerekebilir. İşte alan kodu dahil olmak üzere:

 • Axess Kredi Kartı genel müdürlük iletişim bilgileri: 444 25 25

Axess Kredi Kartı Web Sitesi İletişim Bilgileri

Axess Kredi Kartı web sitesini ziyaret ederek ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri edinebilir, merak ettiklerinizi öğrenebilir ayrıca online iletişim kanalını da kullanabilirsiniz.

Axess Kredi Kartı web sitesi bilgileri; aşağıda bulunan adrese tıklayarak Axess Kredi Kartı web sitesine doğrudan ulaşabilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Axess Kredi Kartı müşteri hizmetleri iletişim numarası 444 25 25 ya da 0 850 222 25 25 olarak hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri kanalı ile hizmetler hakkında bilgi alabilir, merak ettiklerinizi ve kredi kartınız hakkında kampanyaları öğrenebilir, hali hazırda aldığınız hizmetler ile ilgili destek talebinde bulunabilirsiniz.

 • Axess Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası: 444 25 25
 • Axess Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası: 0850 222 25 25

Axess Kredi Kartı İletişim Formu Doldurma

 • Axess Kredi Kartı iletişim formu doldurma yolu ile doğrudan Axess Kredi Kartı müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
 • Bu iletişim formu ile destek almak istediğiniz konu hakkında bilgilendirme yapabilir ve Axess Kredi Kartı yetkili temsilcisine ulaşabilir ve ihtiyacınız olan hizmetleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • İletişim formu servisi aracılığı ile günün istediğiniz zamanında Axess Kredi Kartı yetkili temsilcilerine ulaşmanız da mümkün. Bunun yanında e-posta yolu ile de ulaşmanız mümkündür.

İşte Axess Kredi Kartı İletişim Formu Doldurma Adresi;

Axess Kredi Kartı Sosyal Medya Kanalları

YORUM YAP KAZAN

 "Axess Kredi Kartı Çağrı Merkezi İletişimi" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı