Alışveriş

Maltepe Park Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Maltepe’de bulunan Maltepe Park Alışveriş Merkezi zemin hariç 2 katlı olup içerisindeki onlarca mağaza ile müşterilerine hizmet vermektedir. Yerli ve Yabancı birçok markaya ev sahipliği yapan alışveriş merkezi elektronik, giyim, ev eşyası, aksesuar, güzellik, sağlık ve spor gibi kategorilerde birçok ürün satışı yapılmaktadır ayrıca birçok eğlence alanına da ev sahipliği yapmaktadır.

Maltepe Park sadece mağazalar değil aynı zamanda restoranlar, kafeler ve sinema salonlarını da barındırmaktadır. Mağazalara özgü kampanyalarla da müşterilerine uygun fiyatlar sunan birçok indirim yapılmaktadır. Engelli vatandaşlar için de engelli otoparkı gibi birçok imkânı da barındıran alışveriş merkezi eczane, atm, döviz, şarjlı araç park alanı, terzi gibi imkânlarıyla da hizmet sunmaktadır.

Maltepe Park İletişim Online İletişim Formu

Maltepe Park alışveriş merkezi ziyaretçilerine birçok farklı iletişim kanalıyla hizmet vermektedir. İstanbul’un sayılı alışveriş merkezlerinden olan Maltepe Park AVM ile ilgili sorunları müşteri hizmetlerine bildirmek için online iletişim formunu kullanabilir Maltepe Park alışveriş merkezi hakkında sorun, şikayet yada önerilerinizi iletişim formunu kullanarak iletebilirsiniz. Formda istenilen Ad, Soyad, E-posta, Telefon, Konu seçimi ve mesaj kısımlarını doldurup sonrasında ‘’Gönder’’ butonuna tıklayıp mesajınızı iletebilirsiniz.
Maltepe Park İletişim Online İletişim Formu

Maltepe Park İletişim Müşteri Hattı Telefon Numarası

Maltepe Park müşteri hizmetleri telefon ile de ziyaretçilerinin ulaşım sağlamasını sağlamaktadır. Maltepe Park AVM mağazaları hakkında yada sinema, kafe gibi hizmetler hakkında yaşadığınız sorunları AVM müşteri hizmetleri birimine bildirebilirsiniz. Maltepe Park müşteri hizmetleri kısa sürede Maltepe Park AVM ziyaretçilerinin sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır. Hızlı ve kolay bir yöntem olan telefon yöntemi ile öneri ve şikâyetlerinizi iletebilir, sorunların çözümü için müşteri hizmetleriyle irtibat kurabilirsiniz.

Maltepe Park AVM MÜŞTERİ HATTI TELEFONU: 0850 207 57 67

Maltepe Park İletişim Müşteri Hattına Direkt Bağlanma

Maltepe Park ziyaretçilerinin mağazalar ve AVM hakkında soru, görüş ve önerilerini bildirmek için kullanabildiği iletişim seçeneklerinden olan telefonla iletişim kanalını kullanarak 0850 207 57 67 numarayı tuşladığınızda müşteri temsilcisiyle yoğunluğa bağlı olarak değişkenlik gösterse de iletişim sağlayabilirsiniz.

Maltepe Park İletişim E-posta Adresi

Maltepe Park AVM ile etkili bir şekilde iletişim kurabilmek, önerilerinizi ve sorunlarınızı bildirebilmek için alışveriş merkezi kurumsal e-posta adresini aktif bir şekilde kullanmaktadır. Müşterilerine daha iyi bir şekilde hizmet sağlamak için farklı iletişim kanallarını kullanan Maltepe Park AVM e-posta ile bildirim veya danışma konularında da hizmet sağlamaktadır ayrıca dosya gönderimi imkanını da sağlamaktadır.

Maltepe Park İletişim E-Mail Adresi:
info@maltepeparkavm.com

Maltepe Park İletişim Whatsapp Numarası

Maltepe Park AVM ziyaretçilerine daha hızlı dönüş sağlamak ve sorunların çözümünde anlık dönüş sağlanması için farklı iletişim kanallarıyla ziyaretçilerine destek olmaktadır. Bu konuda çağın gerektirdiği iletişim kanallarına da yer veren Maltepe Park AVM whatsapp iletişim adresiyle ziyaretçilerin kısa sürede iletişim kurmasında kolaylık sağlamaktadır. Ziyaretçilerin iletişim kanallarından dilediklerini seçerek en kolay yoldan iletişim kurmasının önünü açan farklı iletişim kanalları ile ziyaretçiler alternatif yollardan iletişim sağlayabilmektedir.

Maltepe Park İletişim Whatsapp Numarası:  0850 207 57 67

Maltepe Park Resmi Sosyal Medya Hesapları

Ülkemizde milyonlarca kişi tarafından kullanılan sosyal medya, Maltepe Park AVM tarafından ziyaretçilerine ulaşım sağlamak için yoğun şekilde kullanılmaktadır.Maltepe Park AVM de birçok sosyal medya hesapları üzerinden ziyaretçilerine etkinlik, kampanya ve daha birçok konuda bilgilendirme sağlamakta ve böylece ziyaretçilerin mağazaların düzenlediği kampanyaları takip edebilme imkânı sağlamaktadır.

YORUM YAP KAZAN

 "Maltepe Park Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı