Alışveriş

Armada AVM Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Armada AVM Ankara’da yer alan bir alışveriş merkezi olarak birçok mağazaya ev sahipliği yapmaktadır. Armada yıldız şeklinde sembolü bulunmakta ve her gün yüzlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Günün belirli saatlerinde Açılış: 12:00 – Kapanış : 20:00 zaman zarfında ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

Armada AVM konum olarak Eskişehir yolu üzerinde yer almakta ve metro hattıyla kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Armada AVM’nin tam adresi ise şu şekildedir.

  • Beştepe, Söğütözü Cd. No:6, 06560 Yenimahalle/Ankara

Armada AVM Müşteri Destek Merkezi

Armada destek merkezi üzerinden yapacağınız görüşmeler ile firma ile ilgili olarak tüm sorularınıza cevap bulabilir, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. Mağazalarla ilgili yaşadığınız sorunların çözümü için destek merkezi ile iletişim kurduktan sonra kısa sürede cevap alabilirsiniz.

Armada AVM Online İletişim Formu

Eylül 2002 yılında açılan ve uzun yıllardır hizmetlerine devam etmekte olan Armada AVM müşterileriyle iletişim kurmakta birçok çeşitli iletişim kanallarını kullanmaktadır. Soru, görüş ve önerileriniz için firmanın iletişim bölümünden taleplerinizi bildirip dönüş yapılması için formda belirteceğiniz iletişim kanallarına gerekli bilgileri yazarak kısa sürede sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz..

Müşteri temsilcisiyle iletişim sağlamak için formu doldururken Adınız, Soyadınız, Telefon, E-posta ve mesajınızı yazarak görüş ve önerilerinizi firma yetkililerine aktarabilirsiniz.

Armada AVM Whatsapp İletişim Adresi

Armada AVM gelişmiş iletişim adreslerini de kullanarak hızlı bir şekilde müşterilerine ulaşmak istemesi sonucu Whatsapp iletişim kanalını da kullanmakta olan bir mağazadır.

Mağazanın vereceğimiz iletişim adresinden sağ alttaki ‘’Konuşmaya Başlayın’’ kısmından whatsapp iletişime yönlenecek, anlık olarak sorularınıza cevap bulacaksınız.

Armada AVM İletişim E-Posta Adresi

Armada birçok iletişim kanalından biri olan e-posta ile iletişim ile firmaya bildirmek istediğiniz mesajları ya da belgelerin iletimini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sadece görüş, öneri ve sorunlarınızı iletmenizin yanında iş başvuru, kariyer başvurularınız içinde e-posta adresiyle iletişim kurabilirsiniz.

Armada AVM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Armada AVM günün belli saatlerinde müşterilerine hızlı bir şekilde çağrı merkezi aracılığıyla da soru görüş ve önerileriniz için hizmet vermektedir. Mağaza müşteri temsilcilerine bağlanmak için telefonla iletişim kanalını kullanabilirsiniz. Bununla birlikte Armada AVM’ye ulaştırmak istediğiniz belgeleri fax numarası aracılığıyla ulaştırabilirsiniz.

  • Armada AVM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0312 219 13 19
  • Armada AVM FAX Numarası:  0312 219 13 30

Armada AVM Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Armada AVM 0312 219 13 19 telefon numarası üzerinden müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Bu numaralar üzerinden iletişim kurarak kısa bir sürede müşteri temsilcilsine bağlanmanız mümkündür.  Aradığınız konuyla ilgili soru çözüm ve önerilerinizi bildirmek için size sunulan dâhili numarayı tuşlamanız yeterlidir.

Armada AVM Resmi Sosyal Medya Hesapları

Birçok alışveriş merkezi gibi Armada AVM müşterilerine iletişim sağlamak ve kampanyalardan haberdar etmek için sosyal medya hesaplarını kullanmaktadır. Birçok sosyal medya hesabı bulunan Armada AVM ‘nin sosyal medya hesaplarını kullanarak AVM hakkında güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Armada AVM Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı