Alışveriş

Ekici Peynir Çağrı Merkezi Numarası

1957’den beri üretimlerine tüm hızıyla devam eden Ekici Peynir, yola çıktığı günden bu yana 30 çeşit peynir üretimi yapmaktadır. Ekici Peynir’in fabrikaları 480 ton süt işleme kapasitesine sahiptir. İç pazarda satışlar devam ederken, firma dış pazara da açılmış ve ihracat yapmaya devam etmiştir. Büyük bir firma olan Ekici Peynir’e ulaşım sağlamak için, müşteri hizmetleri numarasını kullanabilirsiniz. Ayrıca firmaya ulaşım sağlayabileceğiniz pek çok kanal da bulunuyor. Bu yazıda sizlere Ekici Peynir’in iletişim kanallarından detaylı olarak bahsedeceğiz.

Ekici Peynir Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Ekici Peynir ile iletişim kurulabilecek ilk bölümlerden birisi çağrı merkezi iletişim numarasıdır. Çağrı merkezi iletişim numarası üzerinden 7 gün 24 saat iletişim sağlamak mümkün olmaktadır. 444 4 850 numaralı hattı arayarak firma ile 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Ekici Peynir Çağrı Merkezi numarası aktif olarak çalıştığından dolayı sürekli olarak çağrı kabul etmektedir. Firmayı istediğiniz zaman arayabilir ve herhangi bir konuda bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi 24 saat aktif bir şekilde çalışmaktadır. Çağrı merkezi ile ürün sorunları, bayi konuları, iş ortaklığı, istek ve öneri, şikâyet konularında iletişime geçebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey sizlere verdiğimiz aşağıdaki Çağrı Merkezi numarasını aramaktır. Bu numarayı arayarak firma ile hızlı bir şekilde iletişim sağlamak mümkün olmaktadır.

Ekici Peynir Çağrı Merkezi Numarası: 444 4 850 

Ekici Peynir Mail Adresi

Kurumsal bir firma iseniz, mail adresi üzerinden iletişime geçmeniz çok daha iyi olacaktır. Ekici Peynir ile mail adresi üzerinden hızlı bir şekilde iletişim kurmak mümkün olmaktadır. Firmaya gönderilen mailler ortalama birkaç gün içerisinde yanıt almaktadır. Gönderilen mailler için en geç cevaplama süresi 15 gündür. Mail adresi üzerinde herhangi bir konuda bilgi almak, iade ve bayi sorunları veya herhangi bir konuda bilgi almak için iletişime geçebiliyorsunuz. Gönderdiğiniz maillerin hukuksal nitelik taşıdığını ve olası bir durumda aleyhinize kullanabileceğini bilmeli ve ona göre gönderim yapmalısınız. 

Ekici Peynir Mail Adresi

Ekici Peynir Faks Numarası

Ekici Peynir ile iletişim kurulabilen kanallardan bir diğeri de faks numarası üzerinden iletişim kurmaktır. Eğer kurumsal bir firma iseniz, faks numarası üzerinden iletişim kurmanız çoğu zaman için daha hızlı sonuç ve yanıt almanızı sağlar. Faks numarası üzerinden kurulan iletişimler hızlı bir şekilde yanıt almaktadır. Aşağıda firmanın faks adresi verilmiştir, bu adres üzerinden firma ile iletişim sağlayabilirsiniz. Gönderdiğiniz fakslara mümkün olabildiğince en kısa zamanda cevap verilmeye çalışılır. İş günleri içerisinde fakslarınıza cevap yazılmaktadır. 

Ekici Peynir Faks Numarası: +90 (216) 511 59 46

Ekici Peynir Posta Adresi

Ekici Peynir ile iletişim kurulabilen kanallardan bir diğeri de posta adresidir. Posta adresi ile hızlı bir şekilde iletişim sağlamak mümkün olmaktadır. Posta adresine posta gönderimi yaparak, herhangi bir sorunuza veya herhangi bir önerinize hızlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz. Ortalama 7 gün içerisinde tekrar posta yoluyla cevabınız gönderilmektedir. Eğer bir firma iseniz ve Ekici Peynir ile iş ortaklığı konusunda iletişim sağlamak istiyorsanız, Posta adresini kullanmanız ve bu adrese posta göndermeniz hızlı bir şekilde iletişim sağlamak için iyi olacaktır. Ekici Peynir’in posta adresi aşağıda verilmiştir. Bu adrese posta gönderimi yapabilirsiniz. 

Ekici Peynir Posta Adresi: Esentepe Mahallesi Milangaz Caddesi No:77 Dumankaya Vizyon A-1 Blok kat:13 daire:74

Kartal İSTANBUL / TÜRKİYE

Ekici Peynir Sosyal Medya Hesapları

Ekici Peynir ile iletişime geçmek için kullanabileceğiniz hesaplardan birisi de sosyal medya hesaplarıdır. Sosyal medya hesaplarını kullanarak firma ile hızlı bir şekilde iletişime geçmek mümkün olmaktadır.

Ekici Peynir Facebook Hesabı

Ekici Peynir Linkedin Hesabı

Ekici Peynir Instagram Hesabı

Ekici Peynir Twitter Hesabı

Ekici Peynir Youtube Hesabı

Ekici Peynir Facebook Hesabı

Yukarıdaki bağlantılara tıklayarak, Ekici Peynir ile hızlı bir şekilde iletişime geçmek mümkün olmaktadır. Ekici Peynir’in Facebook hesabını kullanarak iletişime geçmek için yapmanız gereken tek şey, Ekici Peynir Facebook hesabına özel mesaj göndermektir. Ekici Peynir Facebook hesabını kullanarak özel mesaj gönderebilir ve iletişime geçebilirsiniz. 

Ekici Peynir Facebook Hesabı

YORUM YAP KAZAN

 "Ekici Peynir Çağrı Merkezi Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı