Bankalar

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Türkiye’nin en büyük özel bankalarından biri olan QNB Finansbank, sunmuş olduğu hizmetleri ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Kredi ve kredi kartı başvurularına en hızlı şekilde yanıt veren banka, her anlamda müşterine hızlı bir destek hizmeti sunmaktadır. Bu kadar çok sayıda müşteriye sahip olan banka ile hızlı bir şekilde iletişime geçmek de epey zor olmaktadır. Finansbank ile hızlı bir şekilde iletişim sağlamak için kullanabileceğiniz çok sayıda irtibat kanalı var ve bu yazıda sizlere bu iletişim kanallarından bahsedeceğiz. 

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Nasıl Yapılır?

Finansbank müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde bağlanmak için müşteri temsilcisine bağlanmak gerekiyor. QNB Finansbank’ın çağrı merkezi numarası 0850 222 0900’dür. Bu numara üzerinden QNB Finansbank ile hızlı bir şekilde iletişim sağlamak mümkün olmaktadır.

QNB Finansbank Çağrı Merkezi Numarası: 0850 222 0900

Yukarıdaki numarayı arayarak sizler de hızlı bir şekilde her konuda iletişim sağlayabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

1- İlk önce Finansbank Çağrı Merkezi numarasını aramalısınız.

2- Sonrasında karşımıza çıkan uyarıları dikkatli bir şekilde dinledikten sonra sesli yanıt sistemine aktarılmayı bekleyelim.

3- Sesli yanıt sistemine aktarıldıktan sonra, istediğimiz işlemi söyleyelim, mesela fatura ödeme diyebiliriz.

4- Sonrasında bizi müşteri temsilcisine aktaracaktır. Bankalar sesli yanıt sistemi ile fatura ödeme hizmetini veremiyor. Bu nedenle fatura ödeme isteğinde bulunduğunu zaman sizi doğrudan müşteri temsilcisine aktarmak zorunda kalıyor. 

5- Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra işleminiz fatura ödeme ile alakalı değilse, hangi işlemi yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz, müşteri temsilcisi sizi o hatta bekletmeden yollayacaktır.

6- Sizler de bu taktiği kullanarak müşteri temsilcisine hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.

QNB Finansbank Mail Adresi

QNB Finansbank ile iletişim kurmak için tercih edebileceğiniz kanallardan biri olan mail adresi ile hızlı bir şekilde iletişim sağlamak mümkün olmaktadır. Bunun için yapmanız gereken tek işlem mail adresine mail göndermektir. Mail göndermek için, gmail veya hotmail gibi servisleri kullanıyor olmanız yeterli olacaktır.

QNB Finansbank Mail Adresi: finansbank@hs05.kep.tr

QNB Finansbank Faks Numarası

Kurumsal bir firma iseniz, QNB Finansbank’a faks göndermek her zaman işe yarayan bir yöntem olmuştur. Faks gönderme yaparak sizler de ilgili firma ile hızlı bir şekilde iletişim sağlayabiliyorsunuz. Bunun için çok fazla şey yapmanıza gerek yok, sadece size verdiğimiz faks numarası üzerinden banka ile iletişime geçebilirsiniz. 

QNB Finansbank Faks Numarası: (212) 216 09 92

QNB Finansbank Sosyal Medya Hesapları

QNB Finansbank ile iletişim kurulabilecek kanallardan bir diğeri de sosyal medya hesaplarıdır. Sosyal medya kanallarını kullanarak hızlı bir şekilde firma ile iletişime geçebiliyorsunuz. Bunun için, aşağıdaki linkler üzerinden sosyal medya hesaplarına erişmeniz yeterli olacaktır.

QNB Finansbank Facebook Hesabı

QNB Finansbank Twitter Hesabı

QNB Finansbank Youtube Hesabı

QNB Finansbank Youtube Hesabı

QNB Finansbank ile iletişim kurabileceğiniz hesaplardan ilki Youtube hesabıdır. Youtube hesabı üzerinden iletişime geçerek hızlı bir şekilde QNB Finansbank’a erişebilirsiniz. Öncelikle Youtube hesabını açın ve girin. Youtube hesabına giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken işlemler oldukça az. Herhangi bir videoya girin ve yorum yapın, evet her şey bu kadar basit ve kolay.

QNB Finansbank Youtube Hesabı

QNB Finansbank Twitter Hesabı

QNB Finansbank ile iletişim kurabileceğiniz hesaplardan biri de Twitter hesabıdır. Twitter hesabını kullanarak banka ile iletişim kurabilirsiniz. Herhangi bir tweet’e cevap vererek veya retweet yaparak veya özel mesaj göndererek iletişim kurmak mümkündür.

QNB Finansbank Twitter Hesabı

QNB Finansbank Facebook Hesabı

QNB Finansbank ile iletişim kurulabilecek hesaplardan bir diğeri ise, Facebook hesabıdır. Facebook hesabına özel mesaj göndererek hızlı bir şekilde iletişime geçilebilmektedir. 

QNB Finansbank Facebook Hesabı

YORUM YAP KAZAN

 "QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı